Skocz do zawartości
/matthew/

Sterowniki Audigy 2/1/4 I Live!

Rekomendowane odpowiedzi

. Dodatkowo w ich sofcie jest wiele efektów których w KXach nie znajdziecie

1351349[/snapback]

Buhahahahhaa ( kosciol 2 i kanion 4 ??? ) .

Tu masz przyklad tego co potrafia kxy, a to tylko namiastka http://members.home.nl/nahutec/kxplugins/profx_20_shot.png

Ty byles kiedys w dsp kxow ??? .

I zeby cie uswiadomic kxy nie dzialaja poprawnie na kartach z seri sb022x ( stad miales problemy ) .

Tych sterow napewno nie bede instalowac, i to z prostej przyczyny ( paczka wazy 300 mega syfu a powinna 10 ) . Po drugie karty Creativea sa bardzo rozne, i watpie zeby ludzie ktorzy produkuja to gowno ( poza ominieciem zabezpieczen i dopisaniem karty zeby dzialala ) optymalizowali sterownik konkretnie pod dana serie karty.

I cos wam jesze powiem :), od tych sterow modowanych to nawet lepiej graja te z windowsa od LIvea 5,1 .

Pozdrawiam

 

 

BTW, a te mixery sa piekne z A2 i jak zawsze 2 opcje :) a wazy 300 mega .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kx są chyba najlepsze,ale dużo czasu trzeba poświęcić na naukę dsp by móc w pełni z nich korzystać

1352569[/snapback]

Nie do konca.

Kxy sa najlepsze do tworzenia muzyki i sluchania ( i to tez najlepiej stereo albo cyfrowo oddac :) ). Jezeli chodzi o gry wypadaja gorzej, bo wsparcia w nich nie ma dla Eax .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągam do mojego live'a.. zobaczymy czy zadziała.. jak nie, to pierdziele to już 4ever i kupie sobie audigy4 ;)

 

EDIT..

Ściągnełem ten plik 253MB ale czym go otworzyc? wie ktos?? bo sie nazywa tak: YouP-PAX-VIv2.2.7z a RAR go nie chce ruszyc:/

 

edit2: ok. mam, slepy bylem:)

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie zabawy są niepoważne. Jak można z SB Live! zrobić niby Audigy ? :| skoro te karty są całkiem inne, mają inne przetworniki i inne duperele, są z czego innego zbudowane. Poza tym to jestem ciekawy jakby wam zrobili taki quiz - zakrycie oczu i puszczenie muzy z dwóch kompów z Live!m na pokładzie - na jednym stery z Live!a a na drugim te co niby przerabiają Live na Audigy (sic!) - ciekawe czy byście rozpoznali różnice. Jeśli twierdzicie że tak to pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie dziala.. zepsulo mi tylko system.. pokasowalo mi jakies popierdulki i lipa panie.. nie sciagam juz nigdy takich sterow.. a system trzymal sie juz sporo czasu:/ Po instalacji tego i zobaczeniu ze nic nie dziala, odinstalowalem.. po restercie cd-romy poznikaly, w menedzerze urzadzen polowa to wykrzykniki.. no ale jeszcze net i podstawowe progsy dzialaja (najgorsze ze dzwieku nie mam). Jutro reinstall..

Nie polecam jezeli komus nie usmiecha sie reinstall (aha, moja karta nie jest z serii 0200 jakby ktos pytal). pozdro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie sterowniki beda najlepsze do audigy 2 Value ??

1461978[/snapback]

No właśnie używam sobie A2 Value od paru godzin i jest fajnie (lepiej pod każdym względem niż na zmodowanym realteku ;) hyhy ). Natomiast martwi mnie fakt, że jak dotąd żaden driver od Audigy4 nie dał się zainstalować (soft owszem - THX działa bez problemu), włącznie z najnowszym, dzisiejszym :?

No trudno, czekam. Na razie jadę na hybrydzie, czyli driver z oryginalnego CD + soft od A4. Jakby ktoś miał jakieś pytania czy wątpliwości w sprawie Audigy 2 Value, proszę pytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj lekko potestować swojego Audigy programem RightMark i potestować różne kombinacje sterów, ale mam mały problem... Ciągle mam: "Cannot find sync signal at the recorded waveform. Try adjust playback/recording levels", a zaraz potem "Error: Cannot detected test signal in the recorded waveform. Propably the input level is too low. Try to check I/O levels".

Czy ktoś może mi pomóc w konfiguracji tego programu?

 

Sorx za offica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A połączyłeś kabelkiem wyjście z wejściem? :-)

Przed testem powinno się pokazać okno z przebiegiem sygnału (FFT), do poprawnego pomiaru powinnno pokazywać prążek sięgający co najmniej -3dB.

 

Do pomiarów Audigy jest wymagane dość specyficzne ustawienie miksera, przede wszystkim gdzieś przy suwakach poziomu nagrywania trzeba kliknąc w malutki obrazek wyłączający podsłuch nagrywania. Gdzieś na stronie RMAA jest plik z opisem tych ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy zmodowany soft od Audigy 4 - TU

Z tego co można przeczytać z w/w linka wynika że lada dzień pojwią się też stry bazujące na referencyjnych Audigy 4.

 

 

Edit:

------

Wczoraj w nocy pajawiły się obiecane nowe stery bazujące na paczce od Audigy4, działają tylko z rodziną kart Audigy1/2/ZS.

Do wyboru mamy trzy opcje:

1. Music I - Tweaked for clear vocals and highs;

2. Music II - Experimental (may cause BSOD?) - Tweaked for "flat" sound. Slight boost in bass;

3. Gaming - Optimizied for surround sound and fixes some games.

 

Paczka do pobrania TUTAJ

 

Zapraszam do testów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedy oni dodadzą obsługę Audigy 2 Value??????!! Minęło już kilka dobrych miesięcy od daty jej wprowadzenia na rynek a tu ciągle nowy YouP czy driver od A4 nie wykrywa mi karty :-| Lipa panie, lipa. Nikt nie dał odpowiedzi na mój post na driverheaven, więc pozostaje mieć tylko nadzieję, że w końcu zechce im się za to zabrać.

 

BTW. Jest już wersja 1.02 -> http://www.driverheaven.net/showpost.php?p...7&postcount=698

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Skype i tym softem PAX-NewYear2005. Ustawiam włączony mikrofon w „Mixer” i wystarczy, że włączę Skype i już się on automatycznie wyłącza, znowu go włączę i teraz ktoś do mnie zadzwoni i znowu się sam wyłączy. Dlatego co chwile muszę go włączać. Da się jakoś zrobić by podczas rozmowy sam się włączał a wyłączał po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz problemu ze sterownikami tylko z konfiguracją. Nic nie musisz włączać w mixerze, ja mam mic. ciągle off, a jak wł. Skype to wszystko jest ok. Może jak na siłe go wł. ta Skype go wyłącza.

Wyłącz i zobacz...

1482280[/snapback]

Zawsze jak ktoś do mnie dzwoni na Skype i odbiore rozmowę to muszę wejść do Mixera i włączyć mikrofon. Nawet jeśli był wcześniej włączony lub wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos doczynienia z audigy 2 player?

Sprzet chodzi tylko jest maly problem

po zainstalowaniu wszystkiego przy autostarcie wlaczza sie takie demo dla tej karty pokazujacy jakosc w 192khz

tylko , ze jak to wylacze resetuje mi sie komp :(

o co chodzi? jak to wylaczyc albo co zrobic aby sie nie resetowal?

sciagnalem najnowsze sterowniki lecz podczas instalacji wyskakuje mi komunikat ze nie odnaleciono sprzetu czyli audigy 2!!!

jak szukalem tych sterownikow na stronie creativa to bylo napisane ze jest to update dla audigy 2, audigy 2 zs i te platinum

w sumie nie ma napisane audigy 2 player ale muslalem ze to tez bedzie pasowalo bo to w koncu audigy 2

prosze o pomoc!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sprawa wyglada z Audigy1? czy jest sens to instalowac? co sie zyskuje tzn. jakie efekty itp? jak to wplywa na obciazenie cpu? czy wystarcza tylko sterowniki? jakos nie chce mi sie sciagac 250mb software'u. te z plyty instalacyjnej do Audigy1 wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :mur: już mam dośc :(( mam audigy1 chcialem go przerobic na 2zs wszystko git pomeczylem sie i działał equalizer.. ale nie działał centralny głosnik (mam creative inspire t5400) no to uznalem ze moze byc to wina głosnika, bo creativy sa awaryjne, jednak głosniczek dobry, uznalem ze moze bedzie lepiej działało na sterach a4 ale było tak samo... kX.. i tez nic.. idzie sie pociac :(( help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  :mur: już mam dośc :(( mam audigy1 chcialem go przerobic na 2zs wszystko git pomeczylem sie i działał equalizer.. ale nie działał centralny głosnik (mam creative inspire t5400) no to uznalem ze moze byc to wina głosnika, bo creativy sa awaryjne, jednak głosniczek dobry, uznalem ze moze bedzie lepiej działało na sterach a4 ale było tak samo... kX.. i tez nic.. idzie sie pociac :(( help

1646977[/snapback]

Stery modowane to syf a Kx są niestety troche trudne w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam Live5.1 i po zainstalowaniu tego Live-NewYear po pierwsze ... instalacja softu pokazuje ze "nie wykryto karty SB" wiec wrzucilem recznie Mixer i AHQ ... sterowniki weszly OK i dzwiek mam ale Mixer sie nie odpala za nic ... klikam i nic sie nie pokazuje , tak samo jest z Speaker... , EAX Console ... mial ktos tak ?

Edytowane przez sobieh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to nie dziala.. zepsulo mi tylko system.. pokasowalo mi jakies popierdulki i lipa panie.. nie sciagam juz nigdy takich sterow.. a system trzymal sie juz sporo czasu:/ Po instalacji tego i zobaczeniu ze nic nie dziala, odinstalowalem.. po restercie cd-romy poznikaly, w menedzerze urzadzen polowa to wykrzykniki.. no ale jeszcze net i podstawowe progsy dzialaja (najgorsze ze dzwieku nie mam). Jutro reinstall..

Nie polecam jezeli komus nie usmiecha sie reinstall (aha, moja karta nie jest z serii 0200 jakby ktos pytal). pozdro..

Aby wszystko zainstalować poprawnie należy mieć Xp z SP2 (Service Pack 2).

Bez tego jest pełno błędów i w efekcie wszystko się kaszani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...