Skocz do zawartości
ivan06

Zwisy Kompa Co Chwile - Prosze O Szybką Pomoc!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegos czasu , a konkretnie od formata komp mi sie wiesza po kilkunastu minutach od jego wlazenia a takze restartach. Problem przestawia sie tak, wlaczam komputer nastepnie wchodze na neta przegladac www, po kilku chwilach widze ze net zanika a nastepnie nastepuje zwis. Co ciekawe po znikajacym necie , mozna sie zorietowac ze zaraz bedzie zwis i tak za kadym razem. Moj konfig obecnie to P4 1.4GHZ, Radeon 9550XT, 2xnapędy, Maxtor 40GB, Zasilacz ModeCom 350W, Plyta Gigabajt. Prosze o pmoc w rozwiazaniu tego problemu, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

broblem nadal sie powtarza tylko teraz komp troche dluzej chodzi okolo 2h , zobacze zaraz do tego tematu co pdales linka , wielkie dzieki

 

PS: problem wyglada dokladnie tak , kupilem nowego kompa i wsadzielm tam zasilacz ze starego (350 ModeCom). Konfig nowego kompa to :

-AMD 64 3200+

-GF 6800GT

-1024 RAM

-ASUS A8V

-SAMSUNG 160GB

-2x Napedy

 

jakis czas komputer chodzil bez problemow, potem nagle zaczely sie te zwisy , nie wiem moze to przez jakis program?? hm wiec postaanowilem wrocic do starego konfiga a do nowego zamowilem nowy zasilacz TAGAN 420W i czekam obecnie na niego. (zasilacz przelozylem ponownie do starego konfigu i teraz z niego korzystam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam przestudiowac mojego arta:

1256153[/snapback]

Czytałem ten post ale nie moge odnaleść tego folderu "Teraz musimy odszukać nasz plik dumpa. Standardowo Windows XP zapisuje je sobie w %systemroot%/minidump (w moim przypadku jest to c:\windows\minidump) i tam wlasnie nalezy ich szukać.

Pliki te posiadaja unikalną nazwę, na przyklad: Mini121504-01.dmp"

 

PS: moze to wina mojej zasilki te zwisy kompa mam takie napiecia mierzona poprzez program EVEREST:

-rdzeń procesora 1.68 V (mam PIV 1.4)

- +2.5V - mam 1.76V

- + 3.3V - mam 3.28V

- +5V - mam 4.97V

- +12V - mam 11.58V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz start - ustawienia - panel sterowania - system - zaawansowane - uruchamianie i odzyskiwanie - ustawienia i sprawdz czy masz tam zapisywanie informacji o debugowaniu " maly zrzut pamieci"

oraz katalog malego zrzutu (ustaw taki jak pisalem %SystemRoot%\Minidump) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...