Skocz do zawartości
Slayer

Chodzone Bijatyki X_x

Rekomendowane odpowiedzi

No ba! :)

 

 

---

 

Stronki warte uwagi:

 

http://emu.makii.pl/ -> najlepsza polska stronka z emulatorami i gierkami na nie, ale nie ma romów

 

http://www.emuasylum.com -> romy, np. do MAME (5368 sztuk:) ), do zassania do 120MB dziennie, ale cześć dostępna tylko po darowiznie na ich konto :/

 

:legal:

 

Jeżeli nie to proszę skasować posta...

Edytowane przez Mizc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odpalal juz ktos street hoop ? Bo u mnie czego bym nie uzyl za kazdym razem :

 

Podczas wczytywania wypisuje mi , ze brakuje mu

 

neo-geo.rom

000-lo.lo

sfix.sfx

079-s1.bin

 

Sciagnalem 4 wersje street hoop w zadnym z archiwow nie bylo tych plikow . Wedlug mnie sa to jakies pliki konfiguracyjne , ale skad je ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej wersji 4,46MB (plik strhoop.zip) są te same błędy. Ale możecie "zdobyć" wersje na NeoGeoCD, niecałe 33MB i odpalić np. pod NeoRageXP, może pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh juz sobie z tym poradzilem , troszke google i pare stron zagranicznych o emu i juz wiem co trzeba zrobic...

 

Najpierw do katalogu Roms w Nebuli (polecam ten emulatorek , naprawde latwy w obsludze i przyjemny) poza samym shoop.zip (albo jakas inna gra) wgrywamy bios z neogeo czyli ten plik :

http://www.theoldcomputer.com/Libarary'...Roms/neogeo.zip

 

Jesli dalej macie problemy to postepujecie zgodnie z ta instrukcja :

 

By the way if people have problems starting Neogeo games they should check

the following:

In their NEOGEO.ZIP:

# NG-LO.ROM should be named 000-LO.LO

# NG-SFIX.ROM should be named SFIX.SFX

# NEO-GEO.ROM should be named SP-S2.SP1

 

no i to tyle :)

 

EDIT : a tak wo ogole to da sie szarpac mulitP przez neta na nebuli :))) Ktos chce popykac w streethoop ze mna ? :]

Edytowane przez HeatFighter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić też 64th. Street - A Detective Story. Warto obejżeć, czym był inspirator dla takiego Red Faction- rozwalanie ścian przeciwnikami robi nawet teraz wrażenie :)

 

Jedna z tych gier, w które można grać i grać to seria Golden Axe- swego czasu najbardziej zaawansowana gra 2D, technika Spritów robiła ogromne wrażenie w 1992 roku. Jest to dla mnie jedyny sensowny rywal dla Punishera :|

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony serdecznie polecam:

 

Aliens Vs. Predator - nie ma to jak wygrzew, ale palce piekielnie bolą.

Aliens - bardzo dobre, bardzo miodne.

Captain America and the Avengers - fajne, fanom komiksu na pewno sie spodoba, ale na automatach wyglądało lepiej.

Dungens and Dragons: Tower of Doom - mistrzostwo, nieliniowa rozgrywka (mamy wybór która trasa sie udać), a w trakcie przechodzenia, często mozemy wybrac inną drogę! Super dopracowani bohaterowie, mnostwo przedmiotów no i te wspaniale czary...

Dungeons and Dragons: Shadows over Mystara - to samo tylko pomnozone przez 2, wiecej postaci, wiecej zabawy. Gra magiem jest po prostu świetna, choc jak sie gra ze znajomymi to usną zanim mag skonczy rzucac wszystkie czary :)

Punisher - klasyka, ale wciaż miodne.

Vedetta - to samo, ale postaci jest 4, a nie jak ktos wczesniej napisal 3. Bokser, Białas, Jakis ziutek ala Mr T i do kompletu podróba Hulka Hogana.

Battle Toads - dla fanow Zółwi Ninja, bardzo miodne na NES'a, ale wersji jest kilka.

Golden Axe 2 - jedna z najlepszych gierek z tego gatunku. Bardzo miodne.

Double Dragon III - niezłe, zwłaszcza jak sie kupi w sklepie extra guy'a, choc troche trudne w obsłudze. Zdecydowanie lepsze było na automatach.

Double Dragon - taki oryginalny, niebieski i czerwony gościu do wyboru, moze używac bejsbola albo bata, bardzo miodna giera.

 

Na skladankach z mame (takie 700mb romów) mozna znaleść jeszcze tematyczne chodzone mordobicia:

western (nie pamietam nazwy) - Rewolwerowiec, jego kumpel i Meksykanin rozwalaja mnóstwo bandziorow - świetna gierka.

fantasy: fighter, cleric i elf naprzeciwko hordom zła, bardzo fajne, ale w sumie postacie niewiele sie rożnią miedzy sobą.

Warriors of Fate, Final Fight i jeszcze ze dwie by sie znalazly.

 

 

P.S. Czy ktos ma jakąś wiekszą skladanke romow na mame/ neo geo? Chetnie sie wymienie na romy z N64, mam pare CD z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowy.. :rolleyes:

 

Mam pytanie..może mi ktoś wytłumaczyć pokolei jak się wgrywa te emulatory itd. ?

Takie gry jak cadillac and dinosaurs czy Vandetta były grami w które grałem godzinami na salonach gier..

I napewno da się i na kompie...

Bardzo bym prosił żeby ktoś z was mi napisał po kolei co mam sciągnąc..jak zainstalowac..itd. bo zalezy mi na tych grach..byłbym wdzięczny wam jak nie wiem co....jestem zielony akurat w tym i bardzo bym prosił o pomoc.. :-|

 

 

Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To ja z nowych gier typu "chodzone bijatyki" polece... Tekken 5 na PS2 i tam jest tryb, w ktorym chodzimy sobie Jinem i robimy rozpierduche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gram sobie w The Rage- nie zgorsza mordoklepka 3D. Co tam jeszcze nie tak dawno wyszło- Omnimusha 1-3 i no i teraz Devil May Cry3 :]

 

PS- była kiedyś taka gierka ( moze z 4 lata temu) na PC w 3D- chodziło się afroamerykanką z dredami ( jakaś gliniarka ;)) i prało meneli. Coś mi świta, że czasami się wyjmowało pistolecik i się strzelało ( tak jakw Punisher), jak ktoś też miał nas zastrzelić. Tytuł zupełnie wyleciał mi z głowy

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS- była kiedyś taka gierka ( moze z 4 lata temu) na PC w 3D- chodziło się afroamerykanką z dredami ( jakaś gliniarka ;)) i prało meneli. Coś mi świta, że czasami się wyjmowało pistolecik i się strzelało ( tak jakw Punisher), jak ktoś też miał nas zastrzelić. Tytuł zupełnie wyleciał mi z głowy

Chodzi o Urban Chaos (nie wiem czemu sugerowałem się tym assaultem ;) ). Do wyboru była ta kobieta i facet. Można było jeździć samochodami, walczyć wręcz i korzystać z różnych broni.

 

Z chodzonych bijatyk można jeszcze pograć w Oni, o ile się lubi anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, ale naprowadziliście mnie na prawdziwy tytul- URBAN CHAOS :) Dzięki! :) A premiera jej była pod koniec 1999...czas leci :|

Oczywiście jest też Fighting Force 2 :)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slayer, zapoznaj się z X-men Legends II: Rise Of Apocalypse. Gra na purepc przeszła bez większego echa (tylko 3 posty na temat tej gry), a szkoda, bo gra jest bardzo fajna. Do wyboru około 16 mutantów, dużo walki, ciosów, combosów. Do tego można grać na raz grupą czterech mutantów, choć możliwe jest również granie jedną postacią. Przez dwa epizody grałem Gambitem i Jean Grey i było wszystko ok.

Spotkamy oczywiście sporo przeciwników - bossów. Walczyć będziemy między innymi z czterema jeźdźcami apokalipsy, z samym Apocalypse, czy nawet z takimi przeciwnikami jak Grizzly lub Nikolai.

Mutantów spotkamy znacznie więcej, tyle że będą występować jako NPC.

 

Ogólnie gra warta polecenia. Co najmniej 18-20 godzin gry przy założeniu, że interesujesz się fabułą, nie omijasz wstawek filmowych. Przy spokojniejszej grze możesz spędzić nawet do 25-30 godzin. Jak na mordobicie to bardzo dużo.

 

Jeśli lubisz X-menów, to ta gra jest dla Ciebie. Jeśli nie lubisz X-menów, to i tak będziesz się dobrze przy niej bawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Urban Chaos to sie pocinalo niegdys. Mozna bylo skopac komus 4 litery i jezdzic samochodami. Kojarzylem ta grze z GTA bo byla troszke podobna z tym chodzeniem po miescie. Fajnie sie zaliaczalo testy samochodem. Hmm poczytalem wczesniejsze posty i naszla mnie ochota na cos wspanialego a mianowiecie DIE HARD ARCADE. Gralem w to kiedys na automacie o ile dobrze pamietam ;) Pytanie zadam ale znam i tak odpowiedz: Czy jest dzialajacy ROM tej gierki ? To zdaje sie bylo pod Neo Geo. Jak tak to poprosze o linka ;)

 

@Pentliczek ale to juz chyba co innego bedzie. Tak mi sie wydaje. Chociaz znajac mnie to zagram pewnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...