Skocz do zawartości
GULON

Blokowanie Stron Www

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrezbuje program dzieki ktoremu bede mogl zablokowac niektore stony www tak aby nie można było otwierać ich na moim komputerze. Jeśli ktos zna nazwe takiego programu lub ma link to bardzo bym prosil o podanie.

z góry dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie bardzo mi chodzilo o zabespieczenie sie przed wirusami(i tak dzieki COOLI) ale o blokade stron tez musze "zamknac" strony XXX na moim komputerze nie chce wymieniac EXPLOPERA. Potrzebny mi program zeby dodac do niego liste stron zakazanych :D

Edytowane przez GULON

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta blokada w IE nic nie daje poza pojawieniem sie na pasku strony ikonki oznaczajacej dodanie do strony "zakazanej". A co do Avant Browser'a to gdzie sie blokuje strony bo ja nie widze roznicy pomiedzy nim a IE poprostu nie moge zablokowac stron ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcje internetowe >> zawartość >> włącz klasyfikator treści

 

a następnie w ustawieniach klasyfikatora możesz ustawić witryny akceptowane i zakazane i wszystkozabezpieczone jest hasłem... wystaczy tylko poszukać.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o klasyfikowanie stron bo gdybym chcial to bym go uzyl chodzi mi o program do ktorego dodaje sie linki a on nie pozwala otwierac poszczegolnych stron a nie tylko brutalnych czy tylko erotycznych nie oto chodzi sgj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę chyba nie wiesz do czego służy i jak działa klasyfikator treści. Tymbardziej ze dałem przykład z zablokowanym google, a więc zablokowałem konkretną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie ma sie co denerwowac i unosic . Milaem wczoraj ciezki dzien i nie wszystko czailem :P znalazlem sobie taki mini program do blokowania wybranych stron nazywa sie ŁOWCA. Bede go uzywał. dzieki za wszystkie rady i stracony czas na tlumaczenie mi blokowania stron klasyfikatorem :D

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie stron to Opera + Norton AntiSpam.

Hehe, fajnie, że korporacje korzystają z Opery :wink:

 

Standard to IE niestety.

 

Jak zablokować pojawiające się okienko z prośbą i wpisanie w klasyfikatorze treści :?:

Ok, obszedłem to inaczej. To może z innej beczki, w jakim plików klasyfikator treści zapisuje blokowane strony :?:

Czy jest możliwość bloady wyskakującego okienka "KT" podczas wchodzenia na niedozwoloną stronę :?:

 

Szukałem info o tym, jedyne co znajduje się od razu to jak spod rejestru pozbyć się hasła i wyłączyć "kt" :lol:

Ale to można przyblokować dostępem użytkownika do rejestru, z tym sobie nie kumaty nie poradzi.

 

UPDATED:

 

Gdyby ktoś skonfigurował "Content Advisora" i obawiał się, że ktoś może złamać hasełko powinien:

 

- wyłączyć zakładkę Content

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Control Panel]

"FormSuggest Passwords"=dword:00000001

"ContentTab"=dword:00000001

i zablokować dostęp do tej wartości jak i drugiej zawieracej keya ze shashowanym hasełkiem do Content Advisora

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Ratings

i...

 

czekać na telefony od wściekłych użyszkodników :]

 

 

PS

 

"Key"=... - po skasowaniu tego klucza "Klasyfikator treści" gubi hasło

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Ratings

 

"Enabled"= - po zmianie 1 na 0 wyłączamy "KT"

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...