Skocz do zawartości
Gość seraf

Intel Super Bartek "d...pa" ? :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Autor tego tematu powinien dostać punkciki. Wymyśla jakieś durne tematy i pozniej robią się kłutnie. np. pare dni temu spłodził temat "Czemu P4 Jest Takie Slabe ? Buuuuuu" , teraz "Intel Super Bartek "d...pa" , az strach pomyśleć co będzie następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P4 jest do ....... i lepiej mieć P3 lub AXP :D :D

 

 

Przy pierwszych P4 to stwierdzenie byłoby jak najbardziej na miejscu.

Ale czasy się zmieniają, procesory też.....

 

 

W nawiązaniu do pierwszego posta.

Autor tematu zmienił platforme z amd na intela, razem z nim zmienił system, napisał jak wszystko chodzi na nowym systemie i porównał to do....

no własnie czego?

Najprawdopodobniej do starego systemu, a wiadomo że windows z każdym dniem od instalacji chodzi coraz wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tego tematu powinien dostać punkciki.  Wymyśla jakieś durne tematy i pozniej robią się kłutnie.  np.  pare dni temu spłodził temat "Czemu P4 Jest Takie Slabe ? Buuuuuu"  , teraz  "Intel Super Bartek "d...pa" , az strach pomyśleć co będzie następne.

1263350[/snapback]

Nie widze powodu dla ktorego mialby dostac punkty - to nasze (intelowcow) forum a tekst byl wyraznie kierowany do osob z intelem a nie amd - ja jakos nie zagladam na wasze forum i nie pluje sie w kazdym temacie ze piszecie nieprawde - tak na serio to mam w d..... co sobie myslicie na temat inteli ale nie znosze chamstwa i wlazenia z butami w cudze tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

Autor tego tematu powinien dostać punkciki.  Wymyśla jakieś durne tematy i pozniej robią się kłutnie.  np.  pare dni temu spłodził temat "Czemu P4 Jest Takie Slabe ? Buuuuuu"  , teraz  "Intel Super Bartek "d...pa" , az strach pomyśleć co będzie następne.

1263350[/snapback]

"autor" nie jest ani ojcem ani matka

reszty forumowiczy a to odpowiedzi niektorych

a nie "autora" zabarwily ten watek.

to tyle.

ps.

rece precz od autora.

pzdr :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze powodu dla ktorego mialby dostac punkty - to nasze (intelowcow) forum

1263417[/snapback]

hahaha WASZE forum

 

a co maja zrobic takie wyrzutki jak ja co na codzień uzywają kompa na intelu (i sobie chwalą) a AMD używają tylko do grania??? (i też sobie chwalą)

 

czy mod może założyć forum dla multiplatformowców?? :D

 

[uWOLNIĆ PIKUSIA!!]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- to nasze (intelowcow) forum a tekst byl wyraznie kierowany do osob z intelem a nie amd - ja jakos nie zagladam na wasze forum i nie pluje sie w kazdym temacie ze piszecie nieprawde - tak na serio to mam w d..... co sobie myslicie na temat inteli ale nie znosze chamstwa i wlazenia z butami w cudze tematy

1263417[/snapback]

co do wlazenia w tematy to zobacz jak jest temat na "naszym" forum P4vAthlon to jakos na Amdekowym forum nagle masa intelowców sie wypowiada, co do nie zagladania na nasze forum to raczej ci wspolczuje bo lepiej byc na bierzaca nie tylko w jednej diedzinie, heh to tak jak podczas prl, nie podgladalismy zachów jak co robi ( bo niemoglismy :wink: ) i popatrzcie jak na tym wyszlismy........

 

i czemu uwazasz ze jak ktos ma w podpisie AMD to nie wie co to intel?? tak jak przedmowca pracuje na Intelach, w domu mam 3 kompy na amd i 1 komp na Intele (p4 ) oraz laptopa na PentiumM, wiec nie jestem laikiem jezeli chodzi o intela i zapewne wiele osob wypowiadajacych sie wczesniej majacych w podpisie AMD wiedzą cos wiecej wiecej o intelu niz tylko jakie modele ma w sprzedazy :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Tego posta piszę z komputera z procesorem INTELA :)

1263994[/snapback]

to dobrze bo jak byś robił to z amd to ban forever :D tego posta pisałem z commodore c 64 wiadomo że Intel + C64= P4 :D

 

ps. proponuje przenieść na testowe....ale była by radocha :lol:

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rośnie kolejny topic w stylu:

 

ATi vs. Nvidia

Seicento vs. Matiz

Jabole vs. Siarkofruty

Legia vs. Wisła

Britney vs. Jennifer Lopez

 

 

Już niedługo wychodzi WinXP 64 bit w wersji do użytku bez ryzyka obrażeń, pewnie FutureMark wymyśli jakiegoś 3DMarka 2005 64 bit edition i wszyscy posiadacze A64, A64 FX Opteronów, P4 EMT64 będą mogli się wyszaleć i udowadniać na wzajem:

 

Dołączona grafika

 

kto jest lepszy

kto ma wydajniejszy sprzęt

komu okno eksploratora otwiera się szybciej i mp3 nie chaczą

kto nie potrzebuje kaloryfera na zimę

...

 

Dołączona grafika

 

Że tez chce Wam się czas na takie głupoty tracić. Każdy, każdemu stara się udowodnić jaki to przecudny kupił sprzęt za nie wiadomo jakie pieniądze. Zamiast z niego korzystać po prostu nim szpanuje. Bo sąsiad ma Toyotę Corollę to ja kupię Hondę Civic.

Mam taki przypadek w bloku którym mieszkam - trójosobowa rodzina mieszka na 25 metrach kwadratowych, oszczędza na ubraniach, jedzeniu, płaceniu (niepłaceniu rachunków) i czymkolwiek popadnie ale za to nówka Corolla stoi pod blokiem i nikt z nimi nie pogada.

A jak wsiadają do Toyoty to wszyscy na osiedlu muszą być o tym poinformowani waleniem drzwiami i okrzykami.

Porażka, paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rada na takie tematy to zrobienie jakiegoś porównania przez redakcje Tweaka kilku procków intela i amd w różnych aplikacjach może to skończyło by sprawe...chociaż i tak zawsze bedzie ktoś interpretujacy wyniki tak jak mu się podoba :? i dyskusja rozgorzeje od nowa.

a poza tym Grimlock

Britnej VS Jenifer źle powinno być Britnej I Jenifer = :wub: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rada na takie tematy to zrobienie jakiegoś porównania przez redakcje Tweaka kilku procków intela i amd w różnych aplikacjach może to skończyło by sprawe...chociaż i tak zawsze bedzie ktoś interpretujacy wyniki tak jak mu się podoba :?  i dyskusja rozgorzeje od nowa.

a poza tym Grimlock

Britnej VS Jenifer źle powinno być  Britnej I Jenifer =  :wub:  :twisted:

1264089[/snapback]

Takie porównanie nic nie da. Wyjdzie to co od dawna wiadomo. Każdy CPU jest lepszy od drugiego w czymś innym, a i tak zaraz będa wojny ze p4 jest lepszy w tym, że amd w tamtym i tak bez przerwy będzie wojna. Zeby nawet 1 CPU był lepszy we wszystkim a przegrywal tylko w jednym teście to będzie to dla kogoś wystarczający powód, żeby twierdzić że drugi procesor jest gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...