Skocz do zawartości
d@nielski

Radeon Omega Drivers 2.6.05 Dla Windows 2000/xp

Rekomendowane odpowiedzi

Mi po zainstalowaniu Omegi niby poprawionej winda startuje ale coś nie tak z o/c :sad:

Gpu i Mem sie same przestawiają niewiedzieć czemu :? (pod obciązeniem karty graficznej)

a moze to wina Gigabyta 9550 128/128 4ns ??? Ale chyba na poprzednich tego nie było :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po zainstalowaniu Omegi niby poprawionej winda startuje ale coś nie tak z o/c  :sad:

Gpu i Mem sie same przestawiają niewiedzieć czemu  :? (pod obciązeniem karty graficznej)

a moze to wina Gigabyta 9550 128/128 4ns ??? Ale chyba na poprzednich tego nie było :|

1273905[/snapback]

Ja tez mam problem z zegarami :/ Nie wiem czemu ale po starcie systemu mam wyzsze zegary niz orginalne o jakieś 20MHz na R9800Pro zarowno na procku jak i na pamięciach:/ Dopiero włączenie radlinkera i ustawienie tam zegarow pomaga i wtedy ładuja sie takie jakie ustawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z zegarami :/ Nie wiem czemu ale po starcie systemu mam wyzsze zegary niz orginalne o jakieś 20MHz na R9800Pro zarowno na procku jak i na pamięciach:/ Dopiero włączenie radlinkera i ustawienie tam zegarow pomaga i wtedy ładuja sie takie jakie ustawie.

1312610[/snapback]

Miałem ten "meksyk" na R9500@9800, wścieklem się i zainstaowałem DNA-ATi-3752..............i spoko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten "meksyk" na R9500@9800, wścieklem się i zainstaowałem DNA-ATi-3752..............i spoko!

1327783[/snapback]

 

buahahha sam wymysliles takiego moda?? a moze zflashowales bios 9800 do 9500 ?? heh :mur: :mur: :mur:

 

 

imho lepsze sa omegi 2.5.97, u mnie wyniki o/c sa na niej lepsze niz na tych nowych testowalem je zarowno na 9600 jak i w biurze u starszego na 9200se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mickey

Przeciez 9500 i 9800 to praktycznie to samo. Roznia sie jedynie kosmetycznie i maja inne taktowania pamieci i rdzenia. Kolega najwarazniej podkrecil swojego 9500 do wartosci 9800 i odblokowal potoki, wiec stad zmiana nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon Omega Drivers 2.6.12 (Cat 5.2)

 

* Based on the Catalyst 5.2 Official drivers.

* Added support for a few new cards.

* Fixed a bug in the installer that was overwriting the 9500>9700 soft mod, in other words, it was not working properly last time.

 

 

http://www.ngohq.com/files/rad_w2kxp_omega_2612_7z.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...