Skocz do zawartości
shadow of figt

Takie Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanko :)

a mianowicie przejrzałem poradnik odnośnie płyt pod A64 ale dalej nie wiem co mam wziąć, tak po rozejrzeniu się wybrałem następujące modele a ciekawy jestem co wy o tym sądzicie i co byście mi doradzili ?

 

a więc:

 

Gigabyte GA-K8NXP-SLI nVidia nForce4-SLI

Asus A8N-SLI Deluxe nForce4 SLI

 

SLI - nie wiem czy mi się przyda, a może lepiej zainwestować w chipset ultra ?

 

np. Gigabyte GA-K8NXP-9 nVidia nForce4 Ultra

 

a może zupełnie inna płyta jestem otwarty na różne ciekawe porady

ja już zgłupiałem HELP !!

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy wykorzystasz SLI czy nie, to powinienes wiedziec sam, a przynajmniej miec jakeis ewentualne plany na przyszlosc. I wazna rzecza tez jest czy jestes normalnym uzytkownikiem kompa, czy bedziesz sie bawil w OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe owszem zaawansowany aż tak to nie jestem ale wiem co nie co, niejedna już się podkręcało ;)

Co do SLI to jak będę miał kaskę to bym brał drugą grafę to raczej proste :P pytanie kiedy czy będzie kaska hehe :>

 

Obecnie mam już staruszka antek 1.6+, 512 kingston 400(Mhz), (MSI) GF4 Ti 4600 128, Asus A7N8X rev 2.0 z biosem od deluxa ze to chodzi hyhy

 

Więc postanowiłem to zmienić a nie chcę zwykłego GB z obsługą NF4 ponieważ nie mam zamiaru zmieniać za rok znów płytki chce cos bardziej przyszłościowego dlatego co poradzicie ?

Do tego mam zamiar wziąć A64 3000+ oraz gb albo asusa 6600 GT 128 PCI-E co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...