Skocz do zawartości
qbusek

Mega Mod Mega Zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

to co zaraz zobaczycie moze spowodowac wybuch smiechu wiec jak cos jesz to radze to odstawic :-P

 

wstalem sobie wczroaj rano i wlaczylem kompa - oczywiscie jak zwykle towarzyszyl temu start helikoptera, niewiele myslac polazlem do piwnicy i stwierdzilem ze moj wspanialy codeshit wymaga poprawki :D i tak oto wspolpracuje on teraz z 12 cm papstem B)

 

ps. Wiem ze to beznadziejny zasilacz i wiem ze ten mod tez jest beznadziejny :P umieszczam go tutaj tylko dlatego ze jak zobaczylem to "cos" to nie moglem sie opanowac ze smiechu :D

 

ps2. w drodze jest juz nowy tagan wiec zadlugo codshit dzialac nie bedzie ;)

 

 

prawda ze to co wyszlo jest po prostu smieszne ? :lol:

 

JESZCZE RAZ POWTARZAM - prosze nie traktowac tego powaznie :D

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez qbusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no baaa :]

 

mowilem ze to jest bosskie :P

 

spelnia swoje zadanie baaardzo dobrze o dziwo :blink:

 

a co do estetyki - czego chcieliscie od pudelka po sledziach, uszczelki od sloika i kawalka aluminium ? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tego wynalazku?? Spełnia swoje zadanie ?? Wydaje mi się iż napewno. Bezpośrednio przykrecić się nie dało bo to nie 80mm a 120mm Papst. Ale ja bym go nie podpioł jednak do tak "markowego" zasilacza bo bałbym się, że wicher połowę elementów wypruje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość add_ek

Tak!!! To właśnie jest mod!!! Nie chjakieś tam dokupienie katodeq i innego "gotowca". Wygląda...jak wygląda (wiem, mieliśmy tego nie traktować na serio...) ale pomysł gicior!!! Takie modyfikacje kcem oglądać !!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cosik zasugeruje. Poszukaj w jakimś firmowym sklepie dobrej pzrejsciówki <nie jakis no name> długiej na 1,5 metra. Na koncu tego papsta walnij, i końcuwkę wystaw .... za okno. Na zewnątrz - 16, czyli licząc krotko 64-53 a 2 w pamięci 7! daje nam jakieś 10 stopni w obudowie. W sam raz.

Jesli jakieś błędy w obliczeniach popełniłem to proszę mnie zrozumieć, malo śpię ostatnio, bo sam obmyslam jakiegoś super-sledzio-moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no baa :] juz o tym myslalem, jednak majac w domu profesjonalny pochlaniacz przemysłowy (cos takiego: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41059587) chyba go wykorzystam :P bede chlodził mojego codeshita wiatrakiem o mocy 1,5 kW :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OCZYWISCIE ZARTUJE !! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mialo to sluzyc wyciszeniu, to watpie aby ta 120stka byla cicha :) Chyba ze to full oryginalna nowka puszczona na najnizszych obrotach. Imo instalowanie tak wystajacego tworu moznaby zaakceptowac gdyby wentyl znajdowa sie po jego drugiej stronie i zrobic cos na ksztalt pochlaniacza dzwieku. A tak to taki przerosniety shroud ktory dociaza tyl obudowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...