Skocz do zawartości
mos84

Super Sprzedawca Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przeglądając ostatnio Allegro natknąłem się na tą ofertę ----> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=41346810

 

Przeprowadziłem ze sprzedającym 2 rozmowy, oto linki do nich---->

 

http://mos1984.w.interia.pl/zzzzzzzzzzza.html

http://mos1984.w.interia.pl/zzzzzzzzzzzzzz.html

 

Chciałem wyjść na tym jak najlepiej, ale stwierdziałem że albo jest on tak bardzo tępy, albo tylko takiego udaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, popatrz na jego komentarze od ryzykantów- wszystko padnięte. A po za tym czy lama znała by się na szablonach do allegro?? (no chyba ze sam zrobił w co wątpie). A zresztą te obrazki wyglądają jakby te pamięci były bardzo stare- a zresztą skąd on wie ze te hynixy mają 512 mb?? :blink: Przeciez on się na tym "NIE ZNA" :-P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna aukcja, gdzie są identyczne pamięci i zamieszczone są lepsze zdjęcia. Numery kości to HY55DU56822AT-H więc nie jest to napewno kość pc-400, tym bardziej d-43, lecz pc-266 cl2,5 (info ze strony hynixa).Jednak jeżeli bedą sprawdzone to do starszej maszynki za 79 zeta nie jest to głupie rozwiazanie. Życze powodzenia. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edytkaa1 (2)  (Kupujący) Pozytywny wto 08 lut 2005 12:32:19 CET 40049870

zaryzykowałem kupując procesor bo mógł być zepsuty. I niestety tak sie stało ale POLECAM tego PAna wszystko w 100% jak w opisie. .....:::::: POLECAM:::::::........

 

StefanWielki (4)  (Kupujący) Pozytywny nie 06 lut 2005 16:17:26 CET 40382303

Procesor nie działa, ale liczyłem się z tym. Był przecież wystawiony jako uszkodzony. Super kontakt, szybka przesyłka no i wszystko OK. Polecam!!!

 

jwe (4)  (Kupujący) Pozytywny pią 04 lut 2005 17:09:06 CET 40049795

Ryzykowałem - niestety procek padnięty. Poza tym wszysko OK, starannie zapakowana przesyłka.

 

jerswad39 (15)  (Kupujący) Pozytywny pon 24 sty 2005 18:06:56 CET 39429800

Zaryzykowałem i niestety nie wyszło procek trup. Poza tym wszystko OK dobry kontakt.

dżizys :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytry dwa razy traci czytałem już wiele tego typu opisów, że coś może działa a może nie, ale ludzie pomyślcie to awykły trick jakby napisał że padnięte to za grosze by sprzedała takto jaka wielka OKAZJA może kupię coś co bedzie działać za 25% ceny. Często piszą że nie mają jak sprawdzić no niby fakt nie każdy ma komputer tylko pytanie czy nie opłaca się takiemu sprzedającemu sprawdzić sprzęt który sprzedaje "jako niby nie wiadomo co", przecież jak sprawdzi i będzie działać to sprzeda ze 100% ceny rynkowej (allegrowej). Nie wierzę że oni nie wiedzą że to są trupy, ale puki ludzie będą się nabierać na takie coś puty takie buraki będą zbijać na tym kokosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeglądając ostatnio Allegro natknąłem się na tą ofertę ----> 1260715[/snapback]

 

heheh..Ty tez troszke nasciemniales.."Hynix to firma NONAME"...no ale cel uswieca srodki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz kupiłem "niesprawdzony"procesor za 150zł :mur: Oczywiście okazał się padnięty......Ale co tam puściłem go dalej jako niesprawdzony i odzyskałem stówkę :D Pewnie nadal gdzieś krąży na allegro z opisem "niestety pracuję na intelu i....." :lol:

Edytowane przez wróbel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim tak przeglądam te forum i właśnie natrafiłem na ten temat i mam pare słów do powiedzenia.

Nie chce tu nikogo oczerniać ani faworyzować tylko nasuwa mi sie jedna myśl że jesteście za mało obiektywni co do tego pana.Po pierwsze sprawdziłem komentarze i okazało się że jeden procek był sprawny :PENTOGRAF (72) (Kupujący) Pozytywny śro 12 sty 2005 00:13:36 CET 38629992

Wyszło lepiej niż w opisie aukcji!!!Procka dało się uruchomić-problem był banalny.Aby więcej takich aukcji!!Polecam bo to naprawde niespotykane okazje!!!

 

A poza tym każdy ma wolną wole i może robić co mu sie podoba i jeśli chce kupić coś uszkodzonego to on jest łoś i nikt mu tego nie może zabronić tacy są ludzie poprostu naiwni a poza tym nie trzeba sie znać na kompack żeby zrobić na allegro stronke bo jest tam pełno kreatorów i każdy by sobie poradził.A tak na końcu to jednak musze przyznać że to troche nieuczciwe z tego pana strony że sprzedaje taki towar ale każdy chce zarobić i cała polska kłamie(kłamie państwo to czemu człowiek nie może skłamać??aby zarobić na chleb??Takie jest życie i nikt na to nie poradzi.

 

Prosze nie rzucać od razu we mnie bluzgami bo ja tu nikogo nie bronie tylko stwierdzam fakty:)

 

Podro ALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci chodzi? :blink:

niech sobie nawet swoją kupe sprzedaje, wali mnie to, śmieje sie poprostu z frajerów którzy to łykają, a co do procka - to takie coś można ustawić w 5 minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

fajnie napisał

Nie wiem jakiej szybkości są pamięci, jaką posiadają pojemność

a aukcja zatytuowana 512MB Hynix a on nie wie jaka pojemność

młahahahahahahaha :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a tak w ogole to ciekawe skad ten koles ma tyle tych kosci i w dodatku wszystkie niesprawdzone... :lol: :lol: :lol: Co za frajer nie nie..... :mur:

 

@playerman => tak w ogole to o co ci czlowieku chodzi..... :unsure: Piszesz jakies bzdury nie wiem moze chory jestes :blink:

Edytowane przez traxit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co Ci chodzi?  :blink:

niech sobie nawet swoją kupe sprzedaje, wali mnie to, śmieje sie poprostu z frajerów którzy to łykają, a co do procka - to takie coś można ustawić w 5 minut...

1266615[/snapback]

byla przeciez aukcja gdzie kolo sprzedal swoja kupe za chyba 120zl

 

P.S. gostek jest z Bialegostoku - dajcie mi namiary to moge sie z nim umowic

P.S.2. widzieliscie jaki przypalony ten athlonik z drugiej aukcji?

Edytowane przez rapra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde ludzie dajcie sobie spokoj z towarami typu "nie wiem czy dziala bo nie mam jak sprawdzic". Chyba debil musialby sprzedawac byc moze dzialajacy sprzet za taka cene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem czy taki sprzęt kupują tylko naiwniacy, czy także ci, którzy chcą zrobić przekręt. Np. kupić taką "niesprawdzoną" pamięć za małą kasę, przekleić stickera z własnej gwarancji i zareklamować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się zastanawiałem czy taki sprzęt kupują tylko naiwniacy, czy także ci, którzy chcą zrobić przekręt. Np. kupić taką "niesprawdzoną" pamięć za małą kasę, przekleić stickera z własnej gwarancji i zareklamować.

1268265[/snapback]

 

Co do tego "przekretu" to raczej nie mozliwe , nie dawno kupowalem stickery dla swojej firmy i bylem w firmie ktora zajjmuje sie produkcja takich rzeczy , sa one robione z papieru kruchego ktorego naprawde nie da sie przelpepic , a zeby zamuwic sobie np stickery czyjejs firmy trzeba zamowic 1000 sztuk co sie troche nie kalkuluje , do tego takich firm nie jest zbyt wiele - przynajmniej w krakowie i nie wydrukuja podroby .... bo by stracili zaufanie i mogli sie narazic na proces ..

 

A ha i jeszcze jedno plomby maja numery seryjne , na podstawie ktorych sklepy prowadza bazy danych [ nr plomby - numer seryjny czesci ] raczej nie od obejscia ...

 

Pozdrawiam i zycze sobie jaki i wam zeby w tym kraju ludzie zmienili sobie mentalnosc , a nie nazekali na skorumpowanych politykow itd. a sami robia to samo , tylko poprostu gul im smiga bo nie potrafia na taka duza skale , ten kraj nie niszczy zla elita polityczna a zwykli ludzie , ktozy wola kombinowac niz pracowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda nawet gadac - od razu widac, ze to sciema!! tak samo jak ogromna wiekszosc tego typu aukcji na allegro

a sprzedajacy zna sie na tym lepiej niz wam sie wydaje - i tylko udaje wariata :)

zadziwiajaca w tym wszystkim jest tylko ludzka naiwnosc i pazernosc zarazem

juz kilka razy proponowalem takiemu cwaniakowi (jezeli sie okazalo, ze mieszka w poblizu mnie), ze przyjade i sprawdze towar (procesory przewaznie) i jezeli bedzie sprawny to zaplace wiecej niz wystawiona cena na allegro

i jak sadzicie - ilu sie zgodzilo na taki zabieg?? ANI JEDEN!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh,

 

1. wyglad tych pamieci mowi mi wiele ... ale nowe to one nie sa :P

 

2. w sumie mozna sprawdzic czy dziala, jak nie dziala to robimu aukcje za 50% ceny pt: Nie wiem czy dziala :D i mamy cala fure klientow

 

3. one sa na kostkach Hynixa, ale kto wyprodukowal pamiec to my nie wiemy...

 

4. podziwiam ludzi ktorzy kupuja takie rzeczy i jeszcze pozytywy wystawiaja, ehh co to sie dziaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...