Skocz do zawartości
mos84

Super Sprzedawca Na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

luknalem na aukcje kolesia i okazuje sie, ze sam kupuje padniete procesory ktore pozniej sprzedaje jako "moze dziala, ale nie mam jak sprawdzic wiec wystawiam jako uszkodzone" i ludzie to kupuja hahahahaha

w koncu on sie na tym nie zna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to jest najbardziej chamskie :D Ja zazwyczaj przegladam komentarze przed kupnem a nie tylko patrze na ilosc. A to jedna aukcja gdzie kupuje uszkodzony procek a druga gdzie go sprzdaje jako "nie wiem czy dziala" :D W sumie dobry sposob na zarobke ale ludzie, trzeba miec jakis honor, ja bym tak nie mogl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pamięci - dokladnie te (widze po zdjeciu) kraża juz na Allegro z 3 miechy... pare razy juz je widzilem, kazdy sprzedawal w ten sam sposób - "Dziala albo nie" więc to syf. A ten koles jest pewnie juz z trzecia osoba ktora dala sie na to nabrac (heheheh). To tyle na ten temat.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

szkoda nawet gadac - od razu widac, ze to sciema!! tak samo jak ogromna wiekszosc tego typu aukcji na allegro

a sprzedajacy zna sie na tym lepiej niz wam sie wydaje - i tylko udaje wariata :)

zadziwiajaca w tym wszystkim jest tylko ludzka naiwnosc i pazernosc zarazem

juz kilka razy proponowalem takiemu cwaniakowi (jezeli sie okazalo, ze mieszka w poblizu mnie), ze przyjade i sprawdze towar (procesory przewaznie) i jezeli bedzie sprawny to zaplace wiecej niz wystawiona cena na allegro

i jak sadzicie - ilu sie zgodzilo na taki zabieg?? ANI JEDEN!!!

1270738[/snapback]

frajerzy kupuje i tyle, swiete slowa... niestety Polacy to idioci, co widac na takich aukcja (nie sprawdzona, nie wiem czy dziala, nie chce negatywa) ktos inny "mysli" i nabija kase!

przieciez to oczywiste jaki ktos ma w tym interes zeby nie sprawdzic czy procesor, czy tez pamiec ram jest dobra, a zamiast tego wystawiac takie aukcje??

 

mos84 :lol: smieszna ta twoja rozmowa, myslales ze na idiote trafiles czy jak?

Edytowane przez artur.c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest jeszcze takie coś że można zwrócić towar w ciągu 10 dni o ddaty zakupu bez podania powodu, a to że kolo sobie napisał że nie przyjmuje zwrotów raczej nie odbiera kupującemu tej możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Ale jest jeszcze takie coś że można zwrócić towar w ciągu 10 dni o ddaty zakupu bez podania powodu, a to że kolo sobie napisał że nie przyjmuje zwrotów raczej nie odbiera kupującemu tej możliwości

1295751[/snapback]

nie no oczywiscie! sprzedajacy wystawia takie aukcje, bo sam nie potrafi sprawdzic, nie moze sprawdzic, a w razie czego zawsze pojdzie ci na reke, jeszcze podziekuje ze mu odeslales ->

czy jestes zainteresowany, płacę 100 za sprawne

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...