Skocz do zawartości
Adik154

Czy Dobrze Wybrałem?

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wszyscy góru Overclokingu poradźcie takiemu początkującemu Overklokerowi jak ja :-P

Chce troszke pobawić się ze sprzętem więc zamierzam zakupić zestawik z którym wiadomo co zrobie... :wink:

 

Oto moich kilka pytań;)

 

nr. 1

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=13698

czy ta mobo jest dobre i będzie stabilne;) może ktoś już takowe ma i dorzdzi

 

nr. 2

 

http://sklep.tweak.pl//index2.php?id2=menu...=WENTZHSUBZERO#

 

Czy na tym chłodzeniu bede mógł fajnie pokręcić procka i grafe?? Może polecicie jakiś inny (ale nie droższy :lol: )

 

nr.3

Jaka byście mi polecali zasilke (ile kosztuje)>>>??? Żeby wystarczało prądu przy podkręcaniu :rolleyes:

 

nr.4

Jaką karte graficzną polecacie (taką niedrogą) ale żeby dobrzeee się podraasowywała :rolleyes:

 

 

 

Wiecie ogólnie to chodzi mi o tkakie części żeby nie kosztowały max dużo, ale żeby dało się z nich dużo wyciskać :wink:

 

Z góry bardzo dziękuje wszytkim którzy mi doradzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ediee

Mardok =:) wydaje mi sie ze on proca tez nei ma, wiec ja bym raczej kupil cos takiego a64 s939 3000, gf6600 pciexpress, mobo, hmm dobry/tani gigabyte nf4, a jak cos wiecej z oc to dfi nf4ultra, ale to juz wydatek 300zł wiecej niz za gigabyte :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz chiefteca 420W, grafika r9800se 128mb 256-bit jakieś chłodzonko na gpu + alu radiaotry na mem( cu nie bierz bo bez wiatraka ci sie pamięci zagotują), jak nie masz kasy na tą grafę to gecube 9550xt, na forum karty graficzne jest duży temat.

 

P.S. Guru się pisze przez "u"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plyte lepiej DFI. I PO CO CI CHLODZENIE ZA 700 ZL?? Czy to nie przegiecie?? Tyle kase pakawac w chlodzenie i to jweszcze powietzen?? Jak masz tyle kasy na chlodzenie to sobie zloz WC :lol: :lol: Albo lepeij wydac mniej na chlodznei i dolozyc do czegos innego. Przenajmniej ja tak uwazan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a mogliwbyście to mi jakoś jaśniej troszke przedstawić, bo ja troche narazie lewy z tego wszytkiego :mur: ...

Mówicie Płyte nie na 754 a na 939... Karte graficzną to juz wybrałem, będzie to Radek 9600 :rolleyes: (dobry????)

Najlepiej jakbyście podawai linki do tych części żebym mówgł luknać na cene i parametry :wink: Polegam w 100 % na was...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo chcesz tego Radka to musisz mieć mobo pod 939 z AGP czyli np. coś takiego:

 

Microstar K8N Neo2-Platinum/939

lub

Epox 9NDA3+

oraz procesor np. taki:

A64 3000+ s939

 

I ten Radek co podałeś i już masz „bestie”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...