Skocz do zawartości
General G1

Asus A7v880 Czy Asusem A7n8x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstepie przepraszam ze na glownej stronie wzwalilem ten temat ale spalila mi sie stara plyta i szybko musze sie dowiedziec jaka wybrac

 

Czy duza jest roznica miedzy Asusem A7V880 a Asusem A7N8X-E Deluxe

bo sie nad tymi dwoma modelami zastanawiam (roznica w cenie wynosi ok 60-80zeta i nie wiem czy warto jest ta kwote dodatkowo wydawac czy moze lepiej dołozyc do szybszej grafy itp.)

Pozdrawiam

 

THX za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstepie przepraszam ze na glownej stronie wzwalilem ten temat ale spalila mi sie stara plyta i szybko musze sie dowiedziec jaka wybrac

 

Czy duza jest roznica miedzy Asusem A7V880 a Asusem A7N8X-E Deluxe

bo sie nad tymi dwoma modelami zastanawiam (roznica w cenie wynosi ok 60-80zeta i nie wiem czy warto jest ta kwote dodatkowo wydawac czy moze lepiej dołozyc do szybszej grafy itp.)

Pozdrawiam

 

THX za pomoc

1262406[/snapback]

Asusem A7N8X-E Deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem A7V880 i, jak widzisz, mam teraz A7N8X-E Deluxe. Ten pierwszy to była kiszka - nie chciał działać stabilnie, przy FSB>175MHz, robił i inne jaja...

 

A w A7N8X masz SoundStorma, extra wydajny chipset... Zastanow się jednak, czy nie lepiej wziąć Abita Nf7-Sl - cena praktycznie ta sama, w pakiecie to samo... Tylko dużo lepszy do kręcenia, niemniej ASUS do delikatnego też się nada :) (sam kręce Durnia 1600 na athlona XP2600) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...