Skocz do zawartości
adamlen

[płyta]płyta Pod Semprona 2200 Do 250zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cze.Jaka płyta będzie najlepsza pod Semprona 2200 do 250zł.Chcę żeby była w miarę dobra po skromnego podkręcania oraz co chyba najwazniejsze stabilna.Myslałem nad Epoxem 8RDA3I ale coś słyszałem żę nie wytrzymuje wahań napięć w sieci elektrycznej i niewiem czy to prawda.Myślałem również nad Abit NF7(v.2) ale podobno ma mało funkcji.Sprzedawca w sklepie polecał mi MSI K7N2 Delta-L nForce2 Ultra400 ale jakoś nie jestem przekonany do tej firmy.

I takie pytanie czy pod tego procka opłaca się dokładać prawie 100zł i kupić taką płytę za ok 250 czy wystarczy ASROCK za 150 zł.Nie mam specjalnych wymagań co do dżwięku., czy obsługi pamięci w dual channel.Czy radzicie zamiast tej płyty kupić jakąś z SATA ale czy są takie w cenie do 250 w miarę dobre? Prosze o rady gdyz chcę swojego ECS wymienić w ciagu miesiąca i niewiem konkretnie na jaką ale myślę że najlepsza by była na nforce2.Z góry dziękuje za propozycje.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne MSI, AsRock itp…

 

Tak jak przedmówca powiedział tak ja popieram najlepsza płyta na platformie Socket A "Abit NF7 i wszystko jasne"

 

Teat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było niedomówień.Chodzi mi o tą płytę ABIT NF7 w najtańszej wersji za ok 250zł.Jeśli mimo wszystko ta jest najlepsza to już jestem zdecydowany :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...