Skocz do zawartości
AndyN

Msi K8n Neo/4/platinum/sli/diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to TY ale sie dopisałem na forum msi,ciekawi mnie reakcja(sądząc po dacie twojego posta - nikła).

Tak to ja się tam wpisałem. Widać MSI nie przejmuje się tym co ludzie wypisują na tym Forum. Dobrze, że przynajmniej BIOS 3,8 działa prawidłowo.

Już kiedyś był problem z BIOSEM Nvidia Raid 4.84 i nie restartowaniem sie komputera oraz długim zamykaniem się systemu w konfiguracji z macierzą RAID 0. Dopiero po prawie pół roku rozwiązali ten problem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja się tam wpisałem. Widać MSI nie przejmuje się tym co ludzie wypisują na tym Forum. Dobrze, że przynajmniej BIOS 3,8 działa prawidłowo.

Już kiedyś był problem z BIOSEM Nvidia Raid 4.84 i nie restartowaniem sie komputera oraz długim zamykaniem się systemu w konfiguracji z macierzą RAID 0 . Dopiero po prawie pół roku rozwiązali ten problem :mur:

Który bios to poprawił? Ja nadal mam ten sam problem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

od niedawna jestem posiadaczem komputera o nastepujacych parametrach :

 

Tagan 430-U15

Athlon 64 3700+

Microstar K8N Platinum SLI

2x512MB Patriot Extreme Performance LLK

7900GT Asus EN7900GT TOP

Seagate 250 GB Barracuda (ATA/300, 16MB, 7200, NCQ, RoHS)

 

Po zlozeniu go "w calosc" uruchomilem go i pokazal sie nastepujacy komunikat

"CMOS checksum error

Warning! System is in Safe Mode. Please reset overclocking features in the setup menu".

 

Po nacisnieciu F1 komputer uruchamia sie temperatury sa w najlepszym porzadku. Po zresetowaniu pokazuje mi sie czarny ekran niekiedy z migajacym prostokatem u gory. Aha w PCalert pokazuje mi ze napiecie na +12 V jest za male badz za duze [trudno to troche odczytac : | ]. Oczywiscie nowy bios itp zostaly wgrane. Wina lezy chyba po stronie MoBO bo zasilacz i grafa na 100 % sa sprawne.

 

Czekam na pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez sheyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikat niby informuje Cię ,abyś przywrócił oryginalne ustawienia wszystkiego co podkręciłeś.Ale tak do końca zapewne nie wiadomo gdzie leży problem.Możesz zrobić mu CLEAR CMOS ,a jak dalej będzie to samo przypatrz się ustawieniom od overclockingu ram,procek,grafa.Moze jakieś zworki na płycie są w nieodpowiednim miejscu lub brakuje itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz dla wszystkich majacy podobny problem

 

oto co nalezy zrobic aby dzialalo [ po kazdej czynnosci reset ]

 

-upgrade biosu

-zamiana miejscami pamięci ewentualnie założyć inne pamięci

-podniesienie napięć na pamięciach

 

mi pomoglo

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płytkę NEO 4 - F (7125),procek to winnie 3000+ ,pamięci 2x 512 jakieś no name.Problem w tym,ze za cholerę nie mogę wyjść poza htt 225 przy HT większym niż 1.Do tych ok 225 dochodzi nawet na ht5 dalej nie chce wyjść.Bios to 1.6 ,wgrywałem iine i jest to samo.Napiszę co robię w biosie ,a Wy najwyżej to skorygujcie.HTT ustawiam na powiedzmy 250.HT na 4 ,pamięci na 150(niżej też próbowałem) ,.Zapis ustawień,reset i d..a.!Dodam,ze na HTx1 płyta dochodzi do HTT 265.Próbowałem obniżyć mnożnik procesora ,aby odnaleźć nawyższe osiągane HTT ,ale wynik był ten sam czyli to nie wina proca a płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dyskiem SATA II na plycie MSI K8N Neo4 Platinium , problem objawia sie w nastepujacy sposob. Dysk mam podpiety pod port SATA II (oznaczony 1) i podczas testu programem HD Tach Burst Speed mam na poziomie dysku na SATA I :mur:. I stad moje pytanie czy oprocz podlaczenia dysku pod SATA II trzeba jeszcze cos innego zrobic aby transfer byl zblizony do tych 300MB/s ?? Acha dysk to Seagate Barracuda 320 GB ST3320620AS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z dyskiem SATA II na plycie MSI K8N Neo4 Platinium , problem objawia sie w nastepujacy sposob. Dysk mam podpiety pod port SATA II (oznaczony 1) i podczas testu programem HD Tach Burst Speed mam na poziomie dysku na SATA I :mur:. I stad moje pytanie czy oprocz podlaczenia dysku pod SATA II trzeba jeszcze cos innego zrobic aby transfer byl zblizony do tych 300MB/s ?? Acha dysk to Seagate Barracuda 320 GB ST3320620AS

Przecież tutaj już Ci odpowiedziano :blink: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=199506&st=127

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak AndyN ale przeciez ten dysk jest SATA II wiec dziwi mnie czemu ten transfer nie jest wiekszy jak 200MB/s. Bo ja za zadne skarby nie moge przekroczyc 138MB/s czyli mam taki jak przy SATA I a przeciez dysk jest podlaczony do SATA II i tez jest na SATA II, dlatego sie pytam czy trzeba cos jeszcze ustawic czy poprostu plyta mi szwankuje ??

 

Myslalem , ze jesli mam dysk na SATA II to ten transfer bedzie wiekszy a tu jest zupelnie inaczej. Pisze tak bo szczerze mowiac malo znam sie na informatyce itp. Wiec sorka za te moje LAMERSKIE pytania :oops:

 

Sprawa transferu rozwiazana :D poprostu mialem zworke na dysku ustawiona na transfer 150MB/s sciagnalem ja i jest o wiele lepiej :)

Edytowane przez Kicha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ja się tam wpisałem. Widać MSI nie przejmuje się tym co ludzie wypisują na tym Forum. Dobrze, że przynajmniej BIOS 3,8 działa prawidłowo.

Już kiedyś był problem z BIOSEM Nvidia Raid 4.84 i nie restartowaniem sie komputera oraz długim zamykaniem się systemu w konfiguracji z macierzą RAID 0 . Dopiero po prawie pół roku rozwiązali ten problem :mur:

Który bios to poprawił? Ja nadal mam ten sam problem :?

 

-----------------------------

 

W końcu jest rozwiązanie na ten problem (thx GMT). Z najnowszej paczki sterowników nForce4 na dyskietkę nagrać trzeba następujące pliki:

2214295[/snapback]

Ma ktoś na tej MSI dwurdzeniowego procka? Działa takie połączenie?

Płyta radzi sobie z takim procem, przydaje się BIOS obsługujący procesory dwurdzeniowe. Przy taktowaniu rzędu 2,9GHz 1,40vcore mocno grzeją się mosfety (na nich jet radiator) płyty głównej. Temperatura sięga 47 st. (otoczenie 25 st, wszystkie wentyle na max) Zobaczę przy wyższym taktowaniu i z wyższym vcore

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam problem z zestawem (msi k8n neo4-f, msi 7900gt, athlon 64 3700+)

dostalem karte graficzna po gwarancji nową i wlożylem ją do zestawu i jak odpalilem kompa to nic sie nie dzieje nie startuje nie nie piszczy bios nie odpowiada!!

 

co to może być?? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płytkę NEO 4 - F (7125),procek to winnie 3000+ ,pamięci 2x 512 jakieś no name.Problem w tym,ze za cholerę nie mogę wyjść poza htt 225 przy HT większym niż 1.Do tych ok 225 dochodzi nawet na ht5 dalej nie chce wyjść.Bios to 1.6 ,wgrywałem iine i jest to samo.Napiszę co robię w biosie ,a Wy najwyżej to skorygujcie.HTT ustawiam na powiedzmy 250.HT na 4 ,pamięci na 150(niżej też próbowałem) ,.Zapis ustawień,reset i d..a.!Dodam,ze na HTx1 płyta dochodzi do HTT 265.Próbowałem obniżyć mnożnik procesora ,aby odnaleźć nawyższe osiągane HTT ,ale wynik był ten sam czyli to nie wina proca a płyty.

siemka.Też mialem podobny problem ale z pamieciami 2x256ddr plyta nie chciala chodzic na htt wyzszym niz 230 gdy byl ustwaiony dzielnik na pamieci.Synchro z memkami moglem jechac nawet 280:D.Pomogla tylko wymiana pamieci na jedną kosc 512.Wgranie nowego biosu powodowalo tylko obnizenie mozliwosci oc.Wydaje mi sie za ta plyta poprostu nie chce wspolpracowac z niektorymy pamieciami w trybie dual chanel.Pokombinuj jeszcze z slotami sporob poprzekladac memki,oraz srpobj podkrecac w single chanel moze to cos da:)Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam płytkę NEO 4 - F (7125),procek to winnie 3000+ ,pamięci 2x 512 jakieś no name.Problem w tym,ze za cholerę nie mogę wyjść poza htt 225 przy HT większym niż 1.Do tych ok 225 dochodzi nawet na ht5 dalej nie chce wyjść.Bios to 1.6 ,wgrywałem iine i jest to samo.Napiszę co robię w biosie ,a Wy najwyżej to skorygujcie.HTT ustawiam na powiedzmy 250.HT na 4 ,pamięci na 150(niżej też próbowałem) ,.Zapis ustawień,reset i d..a.!Dodam,ze na HTx1 płyta dochodzi do HTT 265.Próbowałem obniżyć mnożnik procesora ,aby odnaleźć nawyższe osiągane HTT ,ale wynik był ten sam czyli to nie wina proca a płyty.

Znalazłem sposób na te fochy płyty z niektórymi pamięciami.Recepta jest prosta, i wpadłem na nią przez przypadek.Mianowicie potrzebne są dwa programy A64 tweker i Clockgen:).

Płyta nie współpracuje z niektórymi dzielnikami,gdy memki pracuą w dualu.Wtedy wystarczy ustawić sobie a programie A64tweaker odpowiedni dzielnik i kręcić clogenem:).U mnie dziala.Na pamięciach 2x256ddr hynix nie chciało iść więcej niż 240htt.Teraz pracuję na 310htt i testuję dalej:).

Jedyną wadą tego sposobu jest to że kręcimy z pod windowsa a nie z biosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam ogromną prośbę!!!!!!!

Brakuje mi w zestawi plyty cd ze sterownikami do plyty glównej MSI k8n neo4-f

Bardzo proszę któregoś z wlaścicieli takiej plyty o przegranie mi i podeslanie!!

Oczywiście się odwdzieczę :D w wiadomy sposób

 

Bardzo proszę o kontakt na gg:5697420

albo na meila damian_189@o2.pl

 

Bardzo proszę o pomoc

Chyba że zna ktoś co trzeba ze steroników do tej plyty i zna strony skad można pociagnac kompletne stery!!

Bardzo proszę o pomoc

 

dami

 

Absolutnie nic się nie dzieje? Wszystkie kable podpięte? BIOS resetowany? Zasilacz sprawny?

 

 

wszystko już jasne ha ha klawiatura mi sie zkaszanila i bios nie chcial puścić!!

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam ogromną prośbę!!!!!!!

Brakuje mi w zestawi plyty cd ze sterownikami do plyty glównej MSI k8n neo4-f

dzieki

Sterowniki do płyty MSI K8N NEO4-F są na stronie http://www.msi-polska.pl/

Wybierasz w górnej zakładce płyty główne i po otwarciu podstrony bedziesz miał ja w zestawie płyt na Socket 939. Klikasz na Twoim modelu płyty i po lewej stronie ekranu bedziesz miał wszystkie sterowniki, bios, instrukcje itd.

Do Nforce4 polecam jednak sciągnąć sterowniki bezpośrednio ze strony www.nvidia.pl (dla chipsetu Nforce4 series AMD bedą przynajmniej o pół roku nowsze niż te ze strony MSI). Reszte sterowników możesz sciagnąć ze strony MSI.

 

Orginalnej płyty CD nie opłaca się przegrywać gdyż tam bedziesz miał sterowniki z początku 2005 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

6h temu dostalem w lapki Neo 4 FI rev. 3.0 + Venice 3500+.

Nie mialem wczesniej stycznosci z amd64 i moje boje z OC w calosci dotycza k7 i nf2 ;]

Anyway, chcialem zobaczyc ile moge wycisnac z tego sprzetu. Zaczolem krecic ale jakos kiepsko mi to wyszlo. Oczywiscie przestudiowalem poradnik podkrecania AMD64.

Gdy ustawie ram (1gb, dual) na 200, cl2.5 i all na auto to nie moge pokrecic proca wyzej niz na 210...zmienialem htt z 5 na 2.5 (taki bios), podnosilem napiecie na procu, na ramkach, na nforcie i nic. W koncu stanelo na tym, ze ramki lataja sobie teraz na 233 na domyslnych timingach, a proc jest wogole nie przetaktowany. Najprawdopodoniej cos zle robie. Bardzo bym prosil o sugestie. Topic oczywoscie przeczytalem ale natlok informacji powoduje, ze wszystko to sie miesza i zlewa. Wiem juz ze bios z platynki pasuje do FI. W zwiazku z moja znikomą znajomoscia niemieckiego i data postow dotyczacych modowalnych biosow, bylbym bardzo wdzieczny osobie ktora poratowala by mnie biosem do tejze plyty. Sciagnalem ich juz kilka ale nie bardzo rozumiem czemu sa podwojne pliki i ktory wgrac...nie chce czegos zepsuc, a cierpliwoscia nie grzesze...

 

Lepiek obnizyc mnoznik i podbic magistrale? Nawet jesli wtedy bede musial obnizyc ram do 166?

Jakie jest "w miare" bezpieczne vcore, 1.55 czy troche wiecej? Jakie napiecie moge dac na nforce i co to da?

Wszystkie "duperele" w postaci lan'u, dzwieku i portow mam ofkoz wylaczone.

Standardowe timingi bios ustawia na 2.5-4-4-10... nie bardzo rozumiem znaczenie pozostalych...

 

Reasumujac. Bardzo przepraszam kolegow jesli ten post ich zdenerwuje. Laikiem w oc nie jestem ale

wole poprosic was o rade/pomoc niz spieprzyc nowy sprzet. Bardzo prosze o wyrozumialosc :)

 

Wszelakie rady dotyczace krecenia wchlone jak suchy wodorost a paczke z biosikem jeszcze szybciej.

 

Klaniam sie.

Łukasz.

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Bazyli

 

Jeśli chodzi o przetaktowanie procka AMD64 na socket 754 i socket 939 to jest prosta sprawa.

Wszystkie ustawienia w dużej mierze zależą od pamięci. Nie znaczy to, ze jeśli pamięci działają na niepodkręconej konfiguracji na 233mhz to na podkręconej bedą na tyle chodziły (niektóre modele chodzą inne nie)

HT musi być zawsze równe lub mniejsze od 1000mhz. (przeważnie jeśli już ciagniesz magistrale powyżej 260 mhz znmiejsz HT na 3 a powyżej 275 już lepiej ustawić na 2.

 

Pamięci przy przetaktwowywaniu rónież zmniejsz im dzielnik na 166 albo 150 a do jeszcze wyższych OC na 133mhz. W AMD64 nie ma znaczenia jak są ustawione pamięci gdyż nie ma pracuje on w trybie synchronicznym i asynchronicznym (kontroler pamięci jest w procesorze co praktycznie całkowicie eliminuje opuźnienia) i nie ma spadku wydajności. Oczywiście trzeba znaleźć optimum pracy pamięci dla danego ustawienia procsora gdyż mogą pracować bardziej wydajnie (tzn lepiej jak beda pracowały z szybkoscia 230mhz niż 200mhz) .

Podobnie nie ma wpływu ustawienie mnożnika proceora a zwiększenie magistrali FSB. Tu masz szerokie pole do popisu. Chociaż dla możliwości płyty głównej lepiej jechać na wyższym mnożniku ponieważ wówczas możesz mieć wyższe HT chociaż nie ma to zadnego wpływu na wydajność.

Jeśli chodzi o napięcia procesora i innych elementow to na procesorze dla zachowania bezpieczeństwa nie powinienes przepraczać 1,55V chociaż są osoby co ciągną nawet do 1,7V ale czytałem wypowiedzi inż. AMD odnośnie napięć i oni nie zalecaja ustawiania powyżej 1,45V dla VENICE ze względu na wykonanie procesora w technologii rozciągniętego krzemu a przez to wystąpienie możliwych przebić prądowych wewnątrz procka a w konsekwencji spalenie go. Zreszta wiadomo, że im wyższe napięcie na procku tym skracasz jego żywotność. Co do napięć NF4 to tu niegdy sie nie bawiłem bo nie widziałem potrzeby, zawsze działało bez podnoszenia napięcia na nim, a pamięci to juz według uznania. Każde są inne zakres pracy maja od 2,65 do 3,1V a w ekstremalnych warunkach nawet do 3,4-3,5V. Jeśli dajesz wysokie napięcia to zawsze musisz pamiętać ze coś musi zdjąć z tych elementów to ciepło które się wytworzy wiec do wysokich napięć musisz mieć dobre chłodzenie bo w innym przypadku zamiast zyskac tylko stracisz. Twój Venice powinien bez podnoszenia napięcia robić jakies 2500mhz minimum. Ja miałem San Diego 3700+ a obecnie X2 4400 ( żadne selekty kupione pierwsze z brzegu ) i każdy z nich robił 2500mhz na napięciu 1,225V wiec znacznie obniżonym od nominalnego. Róznica pomiedzy np 2500mhz i 1,225V a 2500mhz i 1,35V-1,4V wynosi ok 4 stopni wiecej w pracy w IDLE oraz ok 7-8 wiecej przy pełnym obciązeniu.

 

Tu masz Biosy do twojej płytki przerobione ale są stabilne. Dla MSI k8N SLI wielu ludzi do dzisiaj używa v5.0 Beta 6 uważając go za najlepszy jaki wyszedł do OC. Nie wiem tylko czy do twojej płyty można go wgrać bez obaw ale napewno możeszv 1.6 Beta 1 MOD Są rónież nowsze BIOSY na stronie MSI (niemieckim Forum) ale widze, ze żeby cos pobrac trzeba się zalogować. Program do flashowania pod windowsem jest również na tej stronie co podałem WinFlash 1.76. Ja go używałem ok 40 razy i zawsze bez problemów wiec polecam.

http://www.techpowerup.com/articles/other/111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za cenne informacje :)

 

Zaczne od biosu. Sciagnolem 1.6 Beta 1 MOD, z niemieckiego forum mam tez bios murdoka. Zaladowalem oba i oba maja ten sam problem, mianowicie nie moge do nich wejsc...miga kursor i kapa. Wrocilem do aktualnego czyli biosu od msi z sierpnia tego roku.

 

A teraz odnosnie krecenia. Moj venic musi byc totalna klapa bo na napieciu rzedu 1.65 nie przechodzi 4M w sPI na ustawieniach 270x10, htt 3, ram na 100... Moze to wina biosu, moze msi zawyza wskazania napiecia i mimo wszystko ma za malo papu (miernik akurat mam kaput)...W tescie tej mobo na innym portalu [:P] udlo im sie puscic 3200 na 270x10 przy v1.68 i narzekali ze v bylo niestabilne... nie wiem ale kiepsko to wyglada.

 

Najbardziej sensownymi ustawieniami jakie udalo mi sie osiagnac jest 250x 10 przy v1.5, ramki na 166 2-2-2-6 i htt 4. Temperatura po 30min w sp04 wyniosi 38 stopni na boxowym chlodzeniu.

 

Pobawilbym sie jeszcze gdyby udalo mi sie wejsc do ktoregos z tych biosow...czytalem gdzies wczesniej w tym topicu, ze ktos mial tez taki problem i musial zmienic bios na wczesniejszy...wiec albo kupa albo cos u mnie jest nie tak. Oczywiscie resetowalem biosik.

 

Jesli sa jeszcze jakies wyjscia z tej sytuacji lub ktos ma jakis pomysl to z gory bardzo dziekuje za pomoc i wasz czas.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

od razu na poczatek prosze o wyrozumialosc :P tak jak kolega bazyli moze nie jestem laikiem w temacie o/c ale doswiadczenie mialem raczej tylko przy platformie k7...

 

tez mam nowa k8n neo4-fi v3.0, venice 3000 pierwszy z brzegu, ac64pro

 

ustawienia na ktorych komputer idzie bez problemu i przechodzi wszystkie testy to:

267x9 1,4V HT x3 /pamieci na dzielniku 166 2,5-3-3-6 1T 2,65V / nf4 1,5V

 

i teraz to co mnie gryzie. przy kazdej probie przestawienia FSB wyzej komputer wywala sie w windowsie. nie pomaga zwiekszenie napiecia na procku do 1,45 i na ramach do 2,7 gdzie fsb daje do gory tylko o 3 , 4 , 5 MHz wiecej. podejzewalem na poczatku pamieci. przestawialem juz dzielnik na 133 i na 2T , CL na 3 i... komputer nawet sie nie POST'owal... zwiekszylem napiecie na mostku do 1,6 i tez nie POST'owal... gdy znowu ustawilem na dzielnik 166, wchodzil do windowsa ale sie wieszal... i wlasnie tego nie rozumiem... czy mozliwe jest ze nie chca pamieci mi dzialac na za malej szynie??? smieszne jest to ze na 100 chodzili bez problemu ;/

informacji na forum jest juz tyle ze sam nie wiem co mam czytac... jesli ktos chociaz odpowie bede wdzieczny :)

Edytowane przez paprotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. No chyba zostalismy tutaj sami....

 

W Twojej sytuacji sprobowalbym jeszcze obnizyc HT na 2.5 i zwiekszyc napiecie. U siebie mam 1.45 + 3.3% co daje okolo 1.5

Z tego co czytalem to mobo zaniza napiecia dosyc znacznie no i wachania w odczycie tez nie dziwia. Takze mimo iz pisze 1.5 pewnie jest w okolicach 1.45

 

Ja za to nie wiem co zrobic z moim cpu......na dodatek zadnego innego biosu oprocz najnowszego z msi nie moge uzyc bo nie da sie do innych wejsc.....czarny ekran, migajacy kursor i tylko czekac na bialego krolika....

Edytowane przez Bazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić porządną wersje tej płyty a nie budzetowego kastrata :D Przetestuj BIOSy ze strony MSI może któryś przypasuje lepiej (kiedy miałem Venice-a na mojej płycie najlepiej sprawował się 3.2 teraz mam najnowszy i wszysko jest jak należy).

 

...

 

Bios z SLI nie pasuje do Platinum/FI.

 

Sli do 7100 a Platynka/FI to 7125.

Miałem na myśli wszystkie BIOSy przeznaczone do Twojej płyty głównej :D Edytowane przez southorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...