Skocz do zawartości
mos84

Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy

Ktory internetowy sklep komputerowy uwazasz za najepszy zarowno pod wzgledem asortymentu, cen, jak i serwisu ?  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory internetowy sklep komputerowy uwazasz za najepszy zarowno pod wzgledem asortymentu, cen, jak i serwisu ?

    • 4max.pl
      4
    • Arest.pl
      12
    • Arkom.pl
      0
    • Bitcomputer.pl
      1
    • Deal.pl
      0
    • Ergomedia.com.pl
      0
    • Galaxy.com.pl
      0
    • Glaskon.pl
      0
    • Gral.pl
      3
    • Keynet.com.pl
      0
    • Komputronik.pl
      47
    • PcKomp.pl
      0
    • PcProjekt.pl
      12
    • PolBras.com
      0
    • ProData.pl
      0
    • Proline.pl
      26
    • SilliconValley.pl
      0
    • Sirius.pl
      7
    • Tio.pl
      0
    • Tweak.pl
      11
    • inny (jaki?)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście kupowałem narazie jedynie w Komputroniku, chociaż ich ceny nie są rewelacyjne, jednak serwis jest bardzo dobry. Tweak.pl też wydaje się być zaufanym sklepem, jako że portal jest bardzo dobry. Dużo złego słyszałem natomiast o Prolinie, jednak ceny tam są bardzo niskie. Dobrym sklepem jest także cooling.pl oraz Zenfist.pl, cSklep.pl, jednak sprzedaje sie tam tylko chłodzenie, obudowy i zasilacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, co na tej liście robi złodziejski sirius?!

 

BTW . Co do sklepu tweaka - to jest przecie barwkomp. Pclab też ma barwkomp :)

Kupowałem u nich grafike i moge powiedzieć, ze jestem zadowolony, choć ceny nie małe...

Edytowane przez Hamil_Hamster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głosowałem na komputronik.pl - kupowałem w tym sklepie już kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolony. Towar wysokiej jakości, szybka wysyłka, dobry kontakt z ludźmi z ich firmy.

 

Kupowałem też w 4max.pl - też wszystko w porządku, chociaż wysyłka dużo dłuższa, trochę drogo mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, narazie kupowałem tylko w proline.pl (zamawiane przez net ale odbierane i kupowane w oddziale w katosach)

i narazie złęgo słowa o nich nie mogę powiedzieć, rmzowy na gg z kierownikiem sprzedaży przebiegały sprawnie i mile, sprzęt kupiony u nich jest pozbawiony wszelkich wad, obsługa w sklepie uprzejma :)

(dostałem poradę żeby zrobić kopię rachunku(na niego udzielana jest gwara na gecube'a) bo może wyblaknąć ;P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawiódł mnie 4max.pl, na początku roku reklamowałam jeden produkt odsyłając go pocztą, do dzisiaj nie odpowiadają na e-maile i nie mogę się dodzwonić. Te xx zł niech sobie wetkną w ....... (kieszeń). Natomiast miło telefonicznie jak i poprzez wysyłkę przynajmniej do tej pory w komputroniku i tweak

Update : Może to zbieg okoliczności ale na drugi dzień po napisaniu tego postu i wysłaniu w tym samym czasie kolejnego e-maila do 4max.pl przysłali również e-mailem odpowiedz, że jeden z pracowników im zachorował i sprawa się przeciągnęła, bardzo przeprosili więć im dziękuję i przepraszam za obsmarowanie. jest OK Wyszli z tego z honorem- to chyba pozytywnie. Pozdrawiam 4max.pl

Edytowane przez rtomkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowalełem na gral.pl żadnych problemów nie miałem, zamówiłem karte jednego dnia rano po 20 min telefon do mnie, a nastepnego dnia juz byla karta u mnie :) Polecam ten sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę został polecony cSklep.pl , ja serdecznie odradzam tam zakupy-powód: zamówienie złożone 23 lutego. Z początku odpowiadali chociaż na gg i niby 1 marca zostało wysłane. Na poczcie wczoraj powiedzieli że jeżeli zostało wysłane 1-go to musiało dojść . Ja do nich żeby sprawdzili co się stało i.... do teraz głucha cisza. Na żadnego maila nie odpowiedzieli. Dzwonię do nich... a gdzie piiii,piiii,piiiiii. Ja nie podaruję. Jest potwierdzenie przelewu, a w Toruniu policja dziarska:)

 

SPROSTOWANIE!!!

Właściciel sklepu po dłuższym oczekiwaniu odpisał i przeprosił za opóźnienia. Ma w tej chwili poważne problemy rodzinne tak więc czekam jeszcze aż mu się wszystko ułoży (mam nadzieję że szybko) i wtedy zobaczymy.

Edytowane przez macin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to ja kupowalem w gralu bardzo dobra obsluga (gdynia) ,ale ostatnio bylem w komputroniku pokazalem gosciowi konfig i zapytalem

co mysli a on mysli mysli i wreszcie odpowiedz "no, jest dobry.." gosc sie wyslowic nie potrafil potem zaptalem go na jakie parametry patrzec w monitorach lcd a on zaczyna glupio gadac o jakis [ciach!]lach ... wiec jako e-sklep jest super jest ogromny wybor czesci ale w gdyni w sklepie to poprostu tylko takich gosci wywalac...przez takich ludzi tylko traca potencjalnych klijentow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arest.pl Co prawda kupywałem tylko osobiście, ale zamówienia szły netem lub telefonem - zawsze sprawnie, i zdecydowanie najtaniej spośród wszystkich dostępnych mi sklepów, nie plombują. Polecam, kupiłem u nich z 5 komputerów. Polecam we Wrocławiu także popland.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proline K-CE - zajebiste ceny , sprzedawcy -> geje z [gluteus maximus] na maksa , Serwis ? Wolne zarty

 

4max -> ja na ceny nie nazekam bo mam rabaty wiec wychodzi mnie to tyle samo co np. w proline natomiast obsluga N1 w Polsce , widac ze pracuja tam ludzie z pasja . Mozesz tam przesiedziec 2 godziny przetestowac 30 wentyli i nikt na ciebie krzywo nie spojrzy :D Polecam , warto zaplacic troszke wiecej a miec pewnosc ze jak cos sie zepsuje to nie bedziesz musial tluc glowa o mur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...