Skocz do zawartości
mos84

Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy

Ktory internetowy sklep komputerowy uwazasz za najepszy zarowno pod wzgledem asortymentu, cen, jak i serwisu ?  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory internetowy sklep komputerowy uwazasz za najepszy zarowno pod wzgledem asortymentu, cen, jak i serwisu ?

    • 4max.pl
      4
    • Arest.pl
      12
    • Arkom.pl
      0
    • Bitcomputer.pl
      1
    • Deal.pl
      0
    • Ergomedia.com.pl
      0
    • Galaxy.com.pl
      0
    • Glaskon.pl
      0
    • Gral.pl
      3
    • Keynet.com.pl
      0
    • Komputronik.pl
      47
    • PcKomp.pl
      0
    • PcProjekt.pl
      12
    • PolBras.com
      0
    • ProData.pl
      0
    • Proline.pl
      26
    • SilliconValley.pl
      0
    • Sirius.pl
      7
    • Tio.pl
      0
    • Tweak.pl
      11
    • inny (jaki?)
      16


Rekomendowane odpowiedzi

PC Projekt - kupowalem dwa razy i zawsze szybko, fachowo i sprawnie. Towar w cenniku przeważnie jest na stanie. Ceny mają niezle i ofertę niegłupią. Jedyna wada to mizeria serwisu on line. vczyli poczytaj w innym sklepie i kup u u nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli o fachowość i znajomośc tematu to polecam www.cooling.pl szkoda tylko że mały asortyment. Jak ktoś się wogóle nie zna to tam go nie przekręcą poza tym chłopaki się znają na rzeczy. Komputronik nie dość że drogi to w warszawskim sklepie nigdy nic nie ma zawsze pusto(kiedyś chciałem kupić toppowera jakiegokolwiek 400w lub tagana 380w) nic nie było to mi jakiegoś chiefteca 420 w chcieli wcisnąć(be).pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem ostatnio kompa "od zera", części kupowałem w Komputroniku, Prolinie i Komsadzie (chyba nie został tu wymieniony).

Proline - szybki kontakt, telefoniczne potwierdzenie zamówienia (oni dzwonili). Szybka wysyłka zaraz po przelewie, 3 dni i po sprawie

Komputronik - niestety trochę trwało zanim sprzęt dojechał do mnie - 7 dni od przelewu - jakbym się bardziej spieszył to :mur:

Komsad - pozytywne zaskoczenie, najszybciej - złożyłem zamówienie, w tym samym dniu przelew i na drugi dzień (sic!) sprzęt był u mnie (inna sprawa, że na terenie wawy dostarczają własnym kierowcą :D )

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat IMHO bez sensu, przeciez najwiecej glosow beda mialy najwieksze sklepy, bo mają najwiecej klientow. Ta ankieta nie wyraza wcale tego, ktory sklep jest najlepszy, ma najlepsza obsluge itd, ale ten ktory jest najwiekszy, a to wcale nie oznacza, ze jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupowałem narazie jedynie w Komputroniku, chociaż ich ceny nie są rewelacyjne, jednak serwis jest bardzo dobry. Tweak.pl też wydaje się być zaufanym sklepem, jako że portal jest bardzo dobry. Dużo złego słyszałem natomiast o Prolinie, jednak ceny tam są bardzo niskie. Dobrym sklepem jest także cooling.pl oraz Zenfist.pl, cSklep.pl, jednak sprzedaje sie tam tylko chłodzenie, obudowy i zasilacze.

1263639[/snapback]

Czlowieku z debu spadles, to jest selektywny test dupnych i bardziej dupnych sklepow ?

Jest taki np.

 

polbras.com

 

:}}}}}}}}}

 

a gdzie esc.pl ?

Najlepszy sklep w kosmosie i jest o cale lata swietlne do przodu, z obsluga, cenami, serwisem itd...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adnotacja :

Wlasciciel postu nie ma zadnych powiazan z zarzadem oraz personelem sklepu esc.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ww.lijo.pl (nie wymieniony) - mają fajne ceny na niektóre produkty.

 

Czy kupował ktoś w PROLINE.PL i potem serwisował sprzęt?? Nie chodzi mi o to czy sprzedali wam z który potem się zepsuł ( to przecież może zdarzyć się kupując w każdym sklepie), chce wiedzieć czy nie ma u nich problemów z reklamowaniem popsutego sprzętu.

 

Przymierzam się właśnie do zakupu dysku Seagate 200GB, a u nich jest chyba najtaniej i jako jedyni dają 5 letnią gwarancje. Boje się tylko czy nie będe miał problemów z reklamacją jeśli coś będzie z dyskiem nie tak (w końcu z dyskami to różnie bywa :-| ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...