Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli masz kupe kasy to bierz raptorka 72GB albo maxtora diamond .10. Poza tym wyszla nowa seria caviarów RD. Ponoc bardzo szybkie są. Jesli chodzi o związek predkosci obrotowej z szybkoscią dysku to ma ona kluczowy wpływ (podobnie jak na czas dostępu). Biorąc pod uwage to ostatnie to raptor nie ma sobie równych i zadne dyski na sata nawet się do niego nie umywają. Maztory serii 10 mają transfery porównywalne z Raptorem.

Edytowane przez v1ru5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość artur.c

Warto więc postawić na pojemność, czy szybkość??

Nie zależy mi na dużej pojemności(wystarczyłoby 40GB).

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojemności zawsze za mało... a pomyśleć, ze keidyś Bill G. twierdziła, że wystarczą kilobajty... :D

1268479[/snapback]

Może byś sobie nabijał posty jakimiś sensowniejszymi wypowiedziami :mur:

I pisz rzeczy wnoszące coś do tematu !!

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś sobie nabijał posty jakimiś sensowniejszymi wypowiedziami  :mur:

I pisz rzeczy wnoszące coś do tematu !!

1268537[/snapback]

a twoj post tyle wniosl ze hoho :lol: smiechu warte :D

 

wracając do tematu, bartez2 najlepszym rozwiazaniem bylo by - raptor na system+rozne rzeczy i do tego jakis 80GB na dane.

Samego raptora 36GB nie opyla sie miec ze wzgledu na smieszną pojemnosc. Jakby kasa byla to moglbys wziac raptorka 72GB.

Jesli jej nie masz polecam tego nowego MAXTORKA .10. Predkoscią transferu dorownuje Raptorowi tylko czas dostępu ma gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś sobie nabijał posty jakimiś sensowniejszymi wypowiedziami  :mur:

I pisz rzeczy wnoszące coś do tematu !!

1268537[/snapback]

a twoja wypowiedz najwiecej do tematu wnosi :lol: :lol: smiechu warte :lol: :lol: :lol:

 

Wracając do temu, biez tego maxtora nowego seriii 10. Predkoscią transferu porownywalny z raptorem, tylko czas dostepu krotszy. Napisz jeszcze jaką masz plyte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mi sie oberwało :cry:

Ja tylko zauważyłem po zobaczeniu kilku ostatnich wypowiedzi tego delikwenta,że nabija posty.

A wracając do tematu też sądze,że powinien postawic na pojemnośc i ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakiś dysk 200-250 gb. Raptorki są fajne, ale do jakiejś konkretnej robótki zwłaszcza chodzące w raid ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś sobie nabijał posty jakimiś sensowniejszymi wypowiedziami  :mur:

I pisz rzeczy wnoszące coś do tematu !!

1268537[/snapback]

nabiję sobie post nie komentując Twojego... dzięki za podsunięcie świetnego pomysłu na to, jak stać się popularnym. Czy to jakaś nowa konkurencja, nabijanie postów?? dzieki ja nie startuję.

No i mimo wszystko pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...