Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

A o jakiej wersji Total Comandera mowimy?? bo wyszła własnie niedawo nakaś nowa 6.54, ktos wie czy z ta wersja tez jest jakis problem?? Acha czy ktos bawił sie programikiem zFTPserver?? działa bez problemu??

 

Acha i czy ktoś wie jak sie zachowują pluginy RealAlternative i TimeAlternative?? to dodatki do Windows Media Playera pozwalajace mu odpalac filmiki w formacie Reala i Timeplayera. Sprawdzał ktoś??

Edytowane przez Dukakabubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mówicie tu teżo 64 bitywym Firefoksie. Jeśli już, to tylko stąd: http://www.vector64.com/WindowsBuilds.html

 

A tak w ogóle to po blisko 5 miesiącach użytkowania systamu chyba wracam na 32 bity. Sooro niedoróbek i przede wszytkim brak aplikacji sprawia, że chyba jednak nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies namiary na tego NOD32 posiadasz to darmowy programik wiec moglbys dac linka?? :D Bylem raz na jakies stronie ale tam trzeba bylo formularz jakis wypelnic a stronka gdzie byl nie ładowała się więc najlepiej poprosze o bezpośreni link do zasysania :P.

 

 

OKE JUZ GO MAM.

Edytowane przez Dukakabubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do firmy KasperSky z zapytaniem kiedy wyjdzie jakaś wersja pod x64 i dostałem odpowiedz ze wersja 6.0 będzie działać i dostałem też linka ftp://kav2006:Fynb02dbhec60@data.kaspersky.com/ do pobrania wersji beta sa tem taz kody aktywacyjne do czewrca a do tej pory moze juz bedzie full wersja.

 

 

 

Sprawdziłem i nie działa niestety więc czekamy na fulla.

Edytowane przez Dukakabubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos firewalla - jest Tiny Personal Firewall pod x64, właśnie znalazłem. Porządna kobyła, zabezpieczenie na każdą okazję i wogóle niezły - niestety nie freeware i dosyć skomplikowany.

 

Niemniej ja właśnie powracam na 32bit - mam dosyć x64 przez ten brak aplikacji. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee ten Deer Park coś nie teges <_< Musze w niego 10 razy klikać żeby się uruchomił (w menedżerze zadań jest jeden proces a 10 klików :/), strony się jakoś wolniej ładują. Wracam do FF :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś Alcohol 120% pod x64?? bo ponoć da sie zainstalować ale bez emulacji, tylko jako program do nagrywania a ja tak własnie chcem, wiec jak ktoś przebrnoł przez instalke to niech poda jakiś przepis jak tego dokonać, bo ja tam nie widze po dborze opcji odznaczenia emulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, narzekacie.

 

Nod32 czy Symantec Antivirus CE 10.0.0359 radzą sobie świetnie. MS Antispyware też jest niczego sobie, chociaż ostatnio mi podpadł teraz korzystam z Webroot Spysweeper. Co do firewall to mam sprzętowy w routerze, software'owe często przytykały łącze. Jestem pewien, że jest już Symantec Client Security ze wsparciem dla WinXP x64.

 

DeerPark chodzi mi bez zarzutu, miałem kiedyś podobny problem ze zwykłym Firefox'iem po przejściu z 1.0.6 na 1.5 - było to spowodowane niekompatybilnym pluginem. Firefox odpaliłem jako Safe Mode i ruszył, wyrzuciłem wtyczkę i działał bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dobra jest mały problem wczoraj zainstaloałem tą winde i wszystko ok, a dziś jak włączam jakąś instalke to wywala jakiś Error czasem Runtime a czasem ze niby w Softwere mode odpalone mam sprawdzałem nawet programy co wczoraj odpalałem (np stery do dzwięku i płyty gł) i też wywala bład o co chodzi?? hmm dokładnie to nie wszystkie instalki niektóre tylko ale te co działały wcześniej bez zarzutu nawet.

 

Jeśli mam być szczery to wiecej sie spodziewałem po tej windzie, było napisane że 99% programów działa pod tom windom a ja już nie mogłem odpalić 2 (a mam system od wczoraj) nie chciała mi sie właczyć Massive Multiplayer "Silkroad" (choć nie jestem pewien czy to gry wina czy tego że ona sie odpala po odpaleniu programu anty cheaterskiego wiec moze to ten program jest napisany po 32 bity, ale gra Fahrenheit też sie nie odpala a jest nowa bo z gródnia wiec raczej powinna działac bez problrmu, dokładnie to niewiem czy gra działa bo bo wywala już podczas instalacji jakiś Error, hmm to samo co wyrzej napisałem nie wiem może to u mnie tylko jakaś bzdura z InstalSheldem ale mnie to irytować zaczyna jak sie nie naprawi do soboty to wracam na zwykłego XP

Edytowane przez Dukakabubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL będzie jak będzie wersja ostateczna

 

skad masz te info? ta obecna wersje nie jest juz ? bo myslalem ze jest...chcoiaz patrze teraz w newegg i pisze przy tym windowsie : edition 1.

Mniej wiecej wiadomo keidy wtedy bedzie wersja ostateczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak zwrócisz uwagę na date tamtego posta?

Wersja "ostateczna" jest od roku.

Polskiej wersji nie będzie. Nie będzie też sterowników do wiekszosci sprzętu. Pierwszym 'normalnym' 64 bitowym systemem Microsoftu dla zwykłych uzytkowników ma być Vista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO nie no Javy sie nie da zainstalować ale poprostu jest beznajdziejny coraz bardziej ten system co prubuje dzis zainstalować to Runtime Error albo jakies bzdury ze nie moga zainstalować bo mam odpalone w tyrybie awaryjnym no co to za bezsens???????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poprosze o linka bo jak narazie to ciagle mi wyskakuje jakis głupi blond:

 

Error 1719. The Windows Instaler Service could not be accesed. This can occur if you are running Windows in safe mode or if the Windows Instaler is not correclty instaled.

 

albo w innych wypadkach:

 

1607. Unable to instal instalShield Scripting Runtime.

 

Wyskakuje mi to tez przy paru innych programach a co dziwne nawet przy instalce do sterownikow od raida zassanych ze strony produceta i pod Winde x64 własnie.

 

Plisss dajcie jakies namiery na jave pod tą winde bo jedynce co znalazłem to jakieś J2SE 5.0 a to 130mb zajmuje troszke przegiecie jak na zwykla maszyne javy.

 

Ok Java sie powinna insalować, wiec pytanie jak sobie poradzic z tymi błedami bo to przez nie nie moge nic zainstalować. Miał ktoś taki problem?? Wiecie jak go rozwiązać??

 

HELP HELP HELP

Edytowane przez Dukakabubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze tak zwrócisz uwagę na date tamtego posta?

Wersja "ostateczna" jest od roku.

Polskiej wersji nie będzie. Nie będzie też sterowników do wiekszosci sprzętu. Pierwszym 'normalnym' 64 bitowym systemem Microsoftu dla zwykłych uzytkowników ma być Vista.

Sorry nie wiem jakim cudem ale zamiast na ostatnia strone postu zaznaczylem chyba na 3.... . LOL. jeszcze raz sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No !

Ściągnąłem najnowszą wersję i jest bardziej aktualna niż 32 bitowa z SP 2. hehe

Sterowniki itd. itp.

Moja poprzednia opinia wynikała z tego iż ściągnąłem jakąś starą wersję z 2003 roku z jakiegoś serwisu.

Najciekawsze jest to że ściągają się aktualizacje.

 

Ale mam pytanie.

Jak długo możan używac tego windowsa?

Czemu musiałem go aktywować?

Edytowane przez yzydor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni jade sobie na tym systemie i jak narazie jest spox :) chwale go sobie

jedyne co mnie martwi to to ze jakos nigdzie nie moge znalesc jak zwiekszyc ilosc polaczen TCP tak aby p2p smigalo .... moze wiecie jak to zrobic? byl bym wdzieczny :)

Edytowane przez adbok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...