Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Znam :] i dobrze napisalem.

Dobrze? No sorry:

ja troche tego nie rozumiem co nie wspiera 64bit sterownikow, sprzet ? Raczej nie wydaje mi sie to mozliwe, bo strowniki obsluguja sprzet a nie odwrotnie.

Dla mnie wyraźnie nie zrozumiałeś, ale niech Ci będzie. EOT

 

A co do:

Czy spece Ledtecka nie potrafia zrobic sterownikow do swojego sprzetu? Co za problem wziac ludzi ktorzy by posiedzieli nad sterownikami do x64?? Latwiej pisac ze producent chipu nie dal im sterownikow.

To w mailu od nich wyraźnie widać, że to "ich" sprzęt, ale tylko w cudzysłowie, bo nie robią go na swoich chipach, sytuacja miałaby się zgoła inaczej gdyby to był rzeczywiście ich sprzęt... oni to tylko ubrali w skrzyneczkę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do:

 

To w mailu od nich wyraźnie widać, że to "ich" sprzęt, ale tylko w cudzysłowie, bo nie robią go na swoich chipach, sytuacja miałaby się zgoła inaczej gdyby to był rzeczywiście ich sprzęt... oni to tylko ubrali w skrzyneczkę i tyle.

Ich sprzet bo to firmuja swoja nazwa, wiec co mnie powinno obchodzic, ze jakis pan kazu ktory cos tam zrobil, nie dal im sterownikow do 64bit systemu ??

Powiedz mi co mnie ma to obchodzic? Ja kupuje sprzet o nazwie Leadtek a nie tuner pana kazia, i od nich oczekuje sterownikow do sprzedawanego obecnie oprogramowania.

 

Zreszta co ja mam ci niby udowadniac? Ze zrozumialem ale zaplatalem sie podczas pisania posta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos stery pod Gigabyte GA-K8NS nForce3, i najwazniejsze pod neta mam radiowke potrzebuje stery pod sieciowa d-link dwl 510, z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy jest jakis program do zobaczenia z jaka predkoscia chodzi internet imam jeszcze jedno pytanko zainstalowalem sterowniki do karty i niemoge uruchomic ati center panel :angry:

Ściągnij sobie Microsoft .Net, wtedy acc odpali.

Czy ma ktos stery pod Gigabyte GA-K8NS nForce3, i najwazniejsze pod neta mam radiowke potrzebuje stery pod sieciowa d-link dwl 510, z gory thx

Sterowniki do chipsetu sa na stronie nvidii, zarowno do sysa 32bit jak i 64bit. Co do d-linka, sprawdzales na stronie czy sa sterowniki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki mogę program użyc do komunikacji z telefonem NOKIA 6230i przez bluetootha.

Nokia PCSUITE nie chce się zainstalowac bo wykrywa niezgodnoś z systemem a bluesoleil nie działa również.

Oczywiście problem dotyczy system XP PRO 64 bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty jakich sterow uzywasz na x64, bo widze, ze tez masz 9550 ?

Zacznę od tego, że x64 aktualnie nie używam, bo więcej z nim problemów niż korzyści. Leży sobie na drugiej partycji, o ile dobrze pamiętam z catalystami 5.11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak rozwiazales kwestie o/c, bo na catach jak wiesz 9550 jest niepodkrecalny ?

 

edit

 

Kurde nie moge sie doszukac catalystow 6.2, albo 6.1 bez tego ccc...

Dziala na x64 Ati Tray Tools ?

 

edit 2

 

No jednak sa stery inne niz caty pod x64, a mianowicie WarCatsy -> http://www.hwupgrade.it/download/file/2580.html

Z tego co wiem, to maja zniesiona blokade o/c w 9550.

 

Ok jeszcze mi ktos tylko powie, czy dziala ATT ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak rozwiazales kwestie o/c, bo na catach jak wiesz 9550 jest niepodkrecalny ?

E? Aż przeleciałem przed chwilą 3D marka 2001SE, bo jest najkrótszy:

9384 @250/200

12222 @420/255

Wynik raczej poza marginesem błędu pomiarowego, więc chyba się kręci ;]

Bios radka F21, kręcony przez ATT

 

Swoją drogą marny ten wynik na cat.6.1, na omegach opartych na 5.9 miałem bodajże coś koło 13300...

 

Kurde nie moge sie doszukac catalystow 6.2, albo 6.1 bez tego ccc...

Dziala na x64 Ati Tray Tools ?

https://support.ati.com/ics/support/default...dge&folderID=27 - pierwsze są bez CCC, nie wiem czy mają CCP. Pod normalne XP na 100% jest wersja bez niczego, bo ją mam.

ATT działa pod x64, z warcatsami zdaje się też działało, ale na 100% nie jestem pewien bo miałem je raptem pół godziny i nie zdążyło mi to zapaść w pamieć. Tzn. program nie zgłaszał żadnych błędów, advanced tweaks działały - to chyba można powiedzieć, że działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ath

 

Tak się złożyło, że byłem zmuszony trochę potestować i wiem z całą pewnością, że na moim kompie omegi nie chodzą - ani 5.9, ani 5.11, ani 6.1, natomiast catalysty OK, ale ja nie o tym.

Po testach wiem, że:

- na catalystach 5.9 radek też się kręci przez ATT normalnie

- na catalystach 5.9 radek ma o 1K lepszy wynik, niż na 6.1 (12222 vs 13201@420/255) - to tak, żebyś nie szukał tych 6.1 i 6.2 ;]

 

A tutaj jak zainstalowac IE 7.0 na windzie x64 -> 1977110[/snapback]

ps. to moj ostatni, 32 bitowy post ;]

Uhm, tak Ci się wydaje. Też po przesiadce na A64 cieszyłem się na przesiadkę na XPx64 - wytrzymałem z nim jakiś tydzień.

- całkowity brak podstawowych aplikacji, w tym sporej części sterowników

- WOW64 działa tak sobie, połowa emulowanych aplikacji ma jakieś problemy a 1/4 nie działa poprawnie i wkońcu na pewno wykona niepoprawną operacje i nastąpi jej zamknięcie :P

- XPx64 zżera 2x więcej miejsca na HD, niż normalne XP

- wcale nie zauważysz poprawy wydajności, chyba że obwiesisz się stoperami i będziesz mierzył dokładnie wszystko

 

Chyba przyjdzie czekać na vistę, bo z tego co można wyczytać w necie XPx64 pozostanie ciekawostką i nikt nie wziął go na poważnie. Póki co, chcąc cieszyć się na codzień dobrodziejstwami 64bit chyba trzeba by przesiąść się na linuxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tak Ci się wydaje. Też po przesiadce na A64 cieszyłem się na przesiadkę na XPx64 - wytrzymałem z nim jakiś tydzień.

- całkowity brak podstawowych aplikacji, w tym sporej części sterowników

- WOW64 działa tak sobie, połowa emulowanych aplikacji ma jakieś problemy a 1/4 nie działa poprawnie i wkońcu na pewno wykona niepoprawną operacje i nastąpi jej zamknięcie :P

- XPx64 zżera 2x więcej miejsca na HD, niż normalne XP

- wcale nie zauważysz poprawy wydajności, chyba że obwiesisz się stoperami i będziesz mierzył dokładnie wszystko

 

Chyba przyjdzie czekać na vistę, bo z tego co można wyczytać w necie XPx64 pozostanie ciekawostką i nikt nie wziął go na poważnie. Póki co, chcąc cieszyć się na codzień dobrodziejstwami 64bit chyba trzeba by przesiąść się na linuxa.

:blink: Nie wiem jakiego X64 ty miales ale ja polowy tego co piszerz nie uswiadczylem.

ad1) Zgodze sie ze nie ma aplikacji czysto 64bit, ale emulowane dzialaja dobrze.

ad2) Sterowniki - tu sie zgodze, nie do wszystkiego sa.

ad3) hmmm nigdy nie sprawdzalem :]

ad4) Ja odczułem poprawe działania, moze nie aplikacji jako takich ale windy. drobna ;)

 

btw: Wszyscy gadaja ze X64 potrzebuje duzo ramu i duzo miejsca na dysku, nikt tylko nie zauwaza ze przyszle dziecko z redmond bedzie mialo jeszcze wieksze wymagania.

 

PS: Ja mam tego wina : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17968

PS2: Siedze na nim od wrzesnia zeszłego roku. na drugim dysku Lin 32bit ;)

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm, tak Ci się wydaje. Też po przesiadce na A64 cieszyłem się na przesiadkę na XPx64 - wytrzymałem z nim jakiś tydzień.

- całkowity brak podstawowych aplikacji, w tym sporej części sterowników

- WOW64 działa tak sobie, połowa emulowanych aplikacji ma jakieś problemy a 1/4 nie działa poprawnie i wkońcu na pewno wykona niepoprawną operacje i nastąpi jej zamknięcie :P

- XPx64 zżera 2x więcej miejsca na HD, niż normalne XP

- wcale nie zauważysz poprawy wydajności, chyba że obwiesisz się stoperami i będziesz mierzył dokładnie wszystko

 

Chyba przyjdzie czekać na vistę, bo z tego co można wyczytać w necie XPx64 pozostanie ciekawostką i nikt nie wziął go na poważnie. Póki co, chcąc cieszyć się na codzień dobrodziejstwami 64bit chyba trzeba by przesiąść się na linuxa.

Nic dodać nic ujac. Win x64 na pewno fajna zabawka, ale nie do codziennej pracy. Wzrost wydajności praktycznie żaden, w 3d (mówie jak to jest u mnie) w 3dmark05 300 pkt w dół na kazdych sterownikach Catalyst, nie ma programów 64 bitowych - a to przecież podstawa.

 

Ja po hmm, zaraz ilu ?... 5 miesiącach na XP64 wracam na x32. Będzie Vista, pomyślimy nad 64 bitami, bo jesli chodzi o oprogramowanie to istna porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ujac. Win x64 na pewno fajna zabawka, ale nie do codziennej pracy. Wzrost wydajności praktycznie żaden, w 3d (mówie jak to jest u mnie) w 3dmark05 300 pkt w dół na kazdych sterownikach Catalyst, nie ma programów 64 bitowych - a to przecież podstawa.

 

Ja po hmm, zaraz ilu ?... 5 miesiącach na XP64 wracam na x32. Będzie Vista, pomyślimy nad 64 bitami, bo jesli chodzi o oprogramowanie to istna porazka.

o matko 5 miesiecy?

respekt, ja wytrzymalem tydzien na 64, pozniej powrot do x32 i teraz jade na dwoch systemach, zwykly do codziennej pracy, 64 do zabawy i testow a takze do grania (far cry z patchem i colin 5 z patchem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na X64 jadę już długo, choć obecnie przesiadłem się na Linuxa, choć gdyby nie SuSE to na 100% dalej używałbym X64. Nic mi w nim nie brakuje :-P

a czy na SuSE x64 chodza dobrze programy x32 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adbok nie widzę żadnego powodu, dla którego na SuSE x86_64 miałbyś uruchamiać aplikacje i386, choćby z tego względu, że praktycznie wszystkie są dostępne w wersji x64, a jeśli nie to można sobie skompilować ze źródełek i nie ma bólu.

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adbok

To nie ściema - widziałeś przy czym jest gwiazdka?

 

Make perfect 1:1 back-ups of CDs, Alcohol 120% is really the ultimate DVD*/CD emulation and burning software.

* Now supports Windows64Bit systems

Edytowane przez netes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...