Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem jakis program i od tego czasu wylaczylo mi sie autologowanie:( gdzie to wlaczyc? aby win automatycznie logowal administratora ?

może tak:

 

Menu START

-> Uruchom: Control Userpasswords2

 

w oknie które sie pojawi odznaczamy "fajkę" przy napisie:

"Aby używać tego komputera..."

 

oraz wybieramy użytkownika, który ma się automatycznie logować i klikamy Zastosuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak:

 

Menu START

-> Uruchom: Control Userpasswords2

 

w oknie które sie pojawi odznaczamy "fajkę" przy napisie:

"Aby używać tego komputera..."

 

oraz wybieramy użytkownika, który ma się automatycznie logować i klikamy Zastosuj.

tenx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W Sieci pojawiła się 64-bitowa wersja przeglądarki Firefox. Oprogramowanie powstało z wykorzystaniem open source'owego kodu programu i dedykowane jest systemowi Windows x64. Niektórzy użytkownicy twierdzą, że różnica w szybkości pracy pomiędzy 64- i 32-bitowym Firefoxem jest bardzo wyraźna - na korzyść tego pierwszego oczywiście. Dostępny jest też klient pocztowy Thunderbird, również dla Windows x64."

TU jest link do obu programow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

uzywa ktos moze WinXp 64 z antivirem Kaspersky ??

bo go mam ale nie chce mi sie zainstalowac, wykrywa ze windows nie jest wersja server ???:/

sciagnallem go ze strony firmy K i od nich dostalem seriala...

kto pomoze?

Edytowane przez wspac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy mieliscie problemy z antyaliasingiem pod x64? u mnie w cod2 zmiana z bilinear na antyaliasing nie powoduje zadnej roznicy, podobnie jest w hl2. moze jest to wina driverow ale dotychczas pokazaly sie tylko jedne na 7900gt pod x64. wymuszenie anyaliasingu z poziomu strownikow tez nie zmienia sytuacji. help!

amd64 3700+, msi k8n neo4-fi, msi 7900gt, x64, forceware 84.25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszytkich, wrescie zainstalowalem XP64 ten ktory zciągnołem ze strony Windowsa to XP prof x64 Edition verion 2003 SP1 Build 3790. Zainstalował sie bez najmniejszego kłopotu tylko trochę dłużej. Wcześniej zgromadzilem stery win64 do: drukarki Cannon Pixma IP 1500 -instalacja i dzialanie O.K, do grafiki ATI mam RADEONA X 1600 pro Golden i do podkręcani ATITOOL - i NET.FX 64 i stery CATALYST 6-4 64 - instalacja i podkręcanie O.K , tylko podaczsa próby ustawienia trybu KLON i oglądania filmu na TV następował restar kopa. zmieniłem CARTALYTS na 6-2 ccc 64 i traz jest OK. Do emulacji napędu wirtualnego Virtual DAEMON v.4.03 HE - działanie OK. Jako anty vira zainsatlowałem BitDefendera prf v8 - dzialanie O.K. ponadto do ogladania filmów CyberLink PowerDVD i kodeki - dzialanie OK. Programy jak OPERA, EVEREST, Speedfan,Winrar,totalcomander,Adobe Reader 7.0, dzialają bez klopotu -OK . Zainstalowalem nawet gierki :Commandos Strike Force i Oblivion dzialanie OK. Reasumując windowsa x 64 mam od tygodnia i niemam żądych kłoptów sytem jest stabilny i szybko się uruchami okł 40 sek. , znacznie krócej niz 32 bit. , napięcie procesora niezmieniane 1,33 V. Jest SUPER / jak narazie / na poczatku traktowałem tego windowsa jako ciekawostkę ale teraz się przyzwyczaiłem i nie planuje powrotu na 32 bity. Mam świadomoś ze nie u wszystki jest tak jak u mnie ale mimo to zachęcam nie zdecydowanych a mających platwormę x 64 do prób tym windowsem . Zawsze w razie niepowodzenia mozna powrócic do 32bitowego.

Pozdrawiam Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaka w końcu jest ostatnia wrsja? Dostałem maila z microsoftu z 180dniowym trialem WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.iso.

 

To jest ta wersja czy nie? Kiedyś ściągnąłem evaluateuacyjną wersję ale nie jest do końca stabilna. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

uzywa ktos moze WinXp 64 z antivirem Kaspersky ??

bo go mam ale nie chce mi sie zainstalowac, wykrywa ze windows nie jest wersja server ???:/

sciagnallem go ze strony firmy K i od nich dostalem seriala...

kto pomoze?

siema,

 

musisz instalnąć wersje Kaspersky Anti-Virus for Windows Workstations (kav6ws.en.msi) lub for Windows File Server (kav6fs.en.msi) bo ta zwykła Kaspersky Anti-Virus 6 jak i Kaspersky Internet Security 6 nie chcą sie instalować na x64 :cry:

 

a jak już zainstalujesz to daj znać czy system po zainstalowania kasperskya, nie zachowuje sie dziwnie, tzn czy nie łapie lekkich zwiech, bo ja odniosłem takie wrażenie że po zainstalowaniu kasperskya sys zaczął ostro mulić i niektóre progi jak np. msie, opera... zaczeły sie sypać :cry:

 

:banana: Outpost Pro 4.0 beta już w czerwcu, nareszcie będe mógł korzystać z mojego ukochanego firewalla na x64 :D

 

http://www.agnitum.com/news/agnitumnewslet...referer2=270406

Edytowane przez PR23M0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaistalowałem tego Wina wgrałem sterowniki od nforce 4 , karty graf , i WDM relatek ac 97 ... Przed wgraniem tego ostatniego system normalnie wchodził teraz przy pasku ładowania systemu ciągle wczytuje i nie może się wczytać :/ No to miałem pomysł wchodze do awaryjnego i usuwam te wdm no ale nic dalej to samo ? Czyżby usunąć wszystkie te stery czy jak ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz dysk s-ata? Jesli tak to jest to slynny blad sterownikow do s-ata 5.52 u mnie pomoglo po zainstalowaniu tych sterownikow>>SATA RAID driver version 6.21 (WHQL)

IDE driver version 6.21 (WHQL)

RAIDTOOL application version 6.21

 

 

tu masz link http://www.nvidia.com/object/nforce_nf4_43...nxp64_8.22.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mad Lu pomogło ;) Ale jeszcze jedno pytanko czy tam nie chodzi dzwiek w 5.1 ? w WMP na tym x64 nie obsługuje 5.1 ... Jakieś pomysły >?

Hmm uzywam SB X-FI wiec nie wiem jak bedzie ze zintegrowana ! Jesli dobrze cie zrozumielem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o to, że Sound Blaster 5.1 nie działa prawidłowo.

Do tej karty są sterowniki beta i dzwięk jaki można uzyskać to tylko stereo.

Ja też czekam na nowe stery bo subwoofer stoi bezczynnie.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło mu o to, że Sound Blaster 5.1 nie działa prawidłowo.

Do tej karty są sterowniki beta i dzwięk jaki można uzyskać to tylko stereo.

Ja też czekam na nowe stery bo subwoofer stoi bezczynnie.

 

Pozdrawiam.

Kolega ma SBLive 5.1 i dziala!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...