Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu dopadlem plytke ktora sie bootuje i mam nastepny problem bo niechce mi wykryc dysku na sata

na stronie samsunga niewidze niczego co by na stery do 64bitowej windy wygladalo jak ktos ma to niech da linka

sorki jesli bylo juz takie pytanie ale naprawde niemam czasu tego wszystkiego czytac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dole strony, ostatniego postu w wątku masz funkcję szukaj która poszuka dla ciebie porzebne treści tylko tym temacie. Wysil się odrobinę.

Ta opcja "szukaj" na tym forum działa perfekcyjnie: "Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił błąd, spróbuj poszukać w plikach pomocy." - Taki mam wynik, obojętnie co bym nie wpisał, więc wybacz. Ponawiam moje poprzednie pytanie, może komuś się zechce odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli macie problem z bootowaniem plyty z Windowsem XP x64...to musicie sciagnac z netu plik boot.bin i polaczyc go z posiadana kopia Win xp x64 wypalajac na nowej plycie ....jak to zrobic?

 

W tym artykuliku macie parametry jakie trzeba ustawic w Nero zeby wypalic taka plytke...oraz link do pliku boot.zip

 

http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/xp-sp1-nero/5.php

 

W ten sposob jesli ktos ma plytke , ktora nie bootuje to nie musi szukac nowej ..wystarczy, ze sobie sam wypali :-)

 

Pozdro

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos porownywal Win XP x64 i Win XP 32bit pod wzgledem predkosci dzialania gier ?

Robiliscie moze testy w 3dmarkach ?

Gry chodza szybciej czy wolniej ?

Pozdro

Identycznie. Chyba że masz FarCry albo UT2004 w wersji x64.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identycznie. Chyba że masz FarCry albo UT2004 w wersji x64.

 

Widzialem testy FarCry'a x64 i wynikalo z nich, ze ta wersja zainstalowana na systemie 32 bitowym dziala szybciej niz FarCry x64 zainstalowany na systemie Win XP x64.

 

To nie pomylka....mozna zainstalowac FarCry'a x64 na systemie 32 bitowym i cieszyc sie wszystkimi graficznymi dodatkami :-)...sam tak mam :-)

 

Moje pytanie o predkosc dzialania wynika z prostego podejscia do tematu.

Jesli system x64 nie ma wsparcia od strony aplikacji 64 bitowych, gry chodza slabo lub podobnie jak na systemie 32 bitowym, plus wieksze wymagania sprzetowe i brak wyraznego zesku ze wsparcia architektury 64bitowej... to po co sie meczyc na Win XP x64......?

 

Pozdro

Edytowane przez Patrick Bateman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ściągnięte stery do speed toucha 330 i zainstalowaną strefe neostrady ... niby wszystko łądnie a odpalam neo i wyskakuje mi błąd 769 :/ ( w pomocy pisze że mam zrestartować kompa i tego błędu już nie będzie lol fajna pomoc) wie ktoś jak na tym winie zainstalować i skonfigurować neostrade :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patrick Bateman, teraz mi się wreszcie bootuje windows (przynajmniej znowu nie musiałem ściągać nowego. Microsoft pisze że mam na zarejestrowanie 30 dni a windowsa ściągałem z jednego z linków podanych w tym temacie, a pewnie nie jeden rejestrował z takiego samego klucza, mam rejestrować ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gg i z emule. W tym pierwszym to taj jakby program się wogóle nie łączył (cholera wie czemu, to samo z innymi komunikatorami) a w emulu coś pisze o porcie UPC i też się nie chce podłączyć. Co jest grane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gg i z emule. W tym pierwszym to taj jakby program się wogóle nie łączył (cholera wie czemu, to samo z innymi komunikatorami) a w emulu coś pisze o porcie UPC i też się nie chce podłączyć. Co jest grane ??

 

tlen chyba dziala bez problemow i mozna dodac do niego swoj numer gg :-)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem wczoraj testy w 3dmarku2k3 na strach 81.84 x64 oczywiscie pod Win x64 :-).....i niestety wydajnosc graficzna spadla dosc znaczaco......osiagnalem 17100 markow... :mur: na Win XP 32bit --17403

 

Dodatkowo system przy uruchamianiu informuje, ze ma uszkodzony( lub nie moze znalezc) plik ntoskrnl.exe,

ktory odpowiada za bitmapy ekranu logowania......i wywala sie resetem :mur:

Plik jest oczywiscie na dysku i jest poprawny ---wyglada to tak jakby Windows utracil sciezke do tego pliku.

Mozna to obejsc wkladajac do napedu plyte bootujaca i robiac reset ....z plyta w napedzie nie pojawia sie ten komunikat i system sie laduje :-)

 

 

Zaczyna mi sie nie podobac <_<

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ściągnięte stery do speed toucha 330 i zainstalowaną strefe neostrady ... niby wszystko łądnie a odpalam neo i wyskakuje mi błąd 769 :/ ( w pomocy pisze że mam zrestartować kompa i tego błędu już nie będzie lol fajna pomoc) wie ktoś jak na tym winie zainstalować i skonfigurować neostrade :/

skonfigóruj neo przez kreatora połączeń w połączeniach sieciowych i nie będziesz musiał używać programu tepsy do odpalania neo - z tego co się orientuje ten ich programik przymula kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z gg i emule z głowy (przeinst. sterowniki od płyty głównej bo były problemy z sieciówką). Teraz mam problem mam nadzieje że ostatni. Chce zaaktywować windows bo ciągle mi przypomina że mam te 30 dni. Już trzy razy się rejestrowałem po ten klucz od microsoftu i nie odpowiadają a czekam już ponad dwa dni. Czy ktoś by mógł się tam zarejestrować i przesłać mi klucz ?? Ewentualnie dać radę jak zjdąć tą "wyliczankę" i aktywowac system bez żadnego klucza rejestracyjnego. Będe dozgonnie wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratez Napisano Wczoraj, 19:50

 

CYTAT(ed00s @ 7 Lis 2005, 19:42)

 

Witam ma moze ktos taka karte ????

PROLINK PixelView PlayTv pro

mam problemy z jej zainstalowaniem ....

 

 

 

http://fatbsd.free.fr/K!tv/%20%5C

 

jedyna rzecz ktora dziala narazie na ta karte

 

chodzilo mi o sterowniki a nie od soft do mmore tv dziala ale driverow nie mam dalej ..

 

 

 

 

 

ja tam gg nie instalowalem .. (Miranda lejpiej działa) same problemy z nim sa a do tego wersja 7.0 jest oparta na nowym ie wiec posiada te same bagi :DD podobno na necie sporo jest juz exploitow na nowe gg i oczywiscie na ie 7 :DD

informacja od znajomego administratora duzej sieci :D

Edytowane przez ed00s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z gg i emule z głowy (przeinst. sterowniki od płyty głównej bo były problemy z sieciówką). Teraz mam problem mam nadzieje że ostatni. Chce zaaktywować windows bo ciągle mi przypomina że mam te 30 dni. Już trzy razy się rejestrowałem po ten klucz od microsoftu i nie odpowiadają a czekam już ponad dwa dni. Czy ktoś by mógł się tam zarejestrować i przesłać mi klucz ?? Ewentualnie dać radę jak zjdąć tą "wyliczankę" i aktywowac system bez żadnego klucza rejestracyjnego. Będe dozgonnie wdzięczny ;)

Może ty jakiś felerny jesteś, bo ja nawet jak wpisze byle co i prawidłowego maila podam to w 5 min mam kod. Właśnie próbowałem i to nawet 3 razy pod rząd i wszystkie maile z kodami były natychmiast i nawet nic nie ściągałem bo po jaką cholere mi następna winda.

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Pobralem sobie windowsa XP 64 bit. Wszystko pieknie sie zainstalowalo...ale nie dziala mi internet. Tzn. Instaluje sterownik LAN i nie ma netu. Zauwazylem jedna rzecz. Mam lacze DSL, dzielone na 4 komputery. Normalnie wyswietla w "polaczeniach siecowych' 4 komputery. Jednak po wgraniu x64 widnieja tylko 3. Chyba jest to sprawa USB. Router jest podlaczony pod USB. Probowalem instalowac stery USB z plytki od routera ale wykrywa tylko: Znaleziono nowy sprzet: USB CARD. Nie moze znalezc sterownikow do tego... Co mam zrobic, mial ktos podobnie?

Edytowane przez subon2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbig prosze cię abyś podał jeden z tych trzech kluczy co dostałeś na meila w celu sprawdzenia albo ktoś inny żeby się zarejestrował i mi podał ten klucz bo już mnie strzela to. Jak by ktoś to dla mnie zrobił to bym mu był bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...