Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

mi instalacja przebiagła bez problemów ale z sterownikami mam problemy najnowsze stry z nvidi do xp 64bit nie obsługuja gf4ti a gf4mx jest na liscie i jak zainstalowałem stery do nf3 to audio nie działa tak jak by sterów nie miało wie ktos moze gdzie znalesc stery do gf4ti i cos zeby audio działało??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie troche niepelne. Win XP 64? Jezeli tak to byla w kwietniu. Zresztą wersje eng mozna kupic juz w sklepie.

Pytanie kiedy bedzie premiera WinXP 64 pl na kiedy jest przewidziana premiera,cos slyszalem ze takowj ma nie byc wiec tylko zdani jestesmy na ver. english???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały sprawdzian szybkości:

Zmieżyłem ile czasu zajmuje obliczenie 50000! na kalkultorze windosowskim

Win XP X64 - ok 10s

Win XP SP2 - ok 22s

 

Niestety w grach odpalanych pod ta platforma nie widac roznicy przemawiajacej na jej korzysc :-(

Fajnie, ze liczy szybciej ...ale co z tego ...

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko

Czy nadal działającym firewallem jest tylko tiny?? Czy moze są już jakieś darmowe firewalle?? Z tego co przeglądałem Zone,Outopst, Kerio nadal nie zrobiło nic w tym kierunku.

Jeszcze jedno dziś pojawiła się niemiła ramka, ze zostało 25dni do końca wersji testowej.

Czy doszedł już ktoś do końca i co jest dalej, pełna blokada i możliwość tylko kupna??Czy można upgrejdować do pełnej wersji??

Edytowane przez kosa351

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko

Czy nadal działającym firewallem jest tylko tiny?? Czy moze są już jakieś darmowe firewalle?? Z tego co przeglądałem Zone,Outopst, Kerio nadal nie zrobiło nic w tym kierunku.

Jeszcze jedno dziś pojawiła się niemiła ramka, ze zostało 25dni do końca wersji testowej.

Czy doszedł już ktoś do końca i co jest dalej, pełna blokada i możliwość tylko kupna??Czy można upgrejdować do pełnej wersji??

Działającym firewalem i antywirusem jest AVAST

Po wygaśnięciu okresu testowego nawet nie pozwoli Ci się zalogować do Windowsa. Zalecam natychmiastową koię wszystkich możliwych dokumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działającym firewalem i antywirusem jest AVAST

Po wygaśnięciu okresu testowego nawet nie pozwoli Ci się zalogować do Windowsa. Zalecam natychmiastową koię wszystkich możliwych dokumentów.

Dzięki za odpowiedź

Chodziło mi o firewalla w którym można cosik skonfigurować, bo avast jako firewall ma mało kombinacji.

Czy ponowny format partycji i nowa instalka coś zmieni na ten sam klucz od MS??Czy od nowa będą leciały dni ?? Czy po próbie aktywacji zostanie zablokowany Xpek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakupiłem Nero7, przykra niespodzianka - nie chce się zainstalować na Win64 (z win32nie ma problemu). Dziwne bo Nero6 chodzi (okrojona wersia, którą dostałrm z nagrywarką).

Ma ktoś jakieś sugestie?

 

Nieaktualne, włąśnie się zainstalował.

Edytowane przez popek102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...