Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Zamierzam przeskoczyć na 64bity, chciałem się dowiedzieć, które z wypisanych oprogramowań będą mi działały. Bądź czym można je zastąpić

Teoretycznie wszystko powinno działać, ale w praktyce bywa różnie. Jak na razie nie zauważyłem problemów z programami użytkowymi. Nadal jednak WinXP64 wymagają dopracowania, licznych łatek i patchy oraz dużej uwagi ze strony producentów oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem ze te pytanie było juz poruszane setki razy ale przeglądanie 25 stron troche zajmie czasu a ja juz zassalem x64 RC2 i potrzeba mi cd-key-a bo ponoć ten: M4676-2VW7F-6BCVH-9QPBF-QBRBM nie dziala... czy to prawda ? poprostu niechce potem latać do kumpla aby szukac cd keye :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce zainstalować drugą winde to instalować ją na tym samym dysku i innej partycji czy na innym dysku? I wystarczy tylko zainstalować czy trzeba coś więcej robić żeby się drugi system dopisał?

Czy da się zainstalować winde bez wypalania jej na CD? Coś tam pisało w emailu ale nie doczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chce zainstalować drugą winde to instalować ją na tym samym dysku i innej partycji czy na innym dysku? I wystarczy tylko zainstalować czy trzeba coś więcej robić żeby się drugi system dopisał?

Czy da się zainstalować winde bez wypalania jej na CD? Coś tam pisało w emailu ale nie doczytałem.

Ja zainstalowałem na tym samym dysku, na innej partycji i wystarczyło tylko zainstalować. Musisz wypalić CD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj zainstalowałem Windows XP x64 pobranego ze strony Microsoftu. Na pulpicie podaje mi jednak że jest to wersja z ServicePackiem 1. Czy można zainstalować do tego Windowsa ServicePack 2?

no bo service pack 1 dotyczy wersji 64bit... czyli zestaw poprawek do NOWEJ juz wersji windowsa... :) podobnie masz inne SP do windowsów NT, XP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki poradziłem sobie i wszystko chodzi pięknie :) czuć, ze komp dostal niezlego kopa co do szybkosci ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>nia aplikacji :] Polecam tego Win. Wystarczy mu po instalacji poswięcic troszke czasu, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik B)

 

Taka mała ciekawostka java chodzi tylko po IE 32 bity na 64 jej nie wykrywa nawet jak jest zainstalowana. Z instalowaniem Daemon Tools-a jak i sterowników do nforce nie mialem wiekszych problemów :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki logitech nie wypuści sterowników od myszki do x64, system ten stoi u mnie nieużywany. bez tych sterowników nie mogę zaprogramować podwójnego kliknięcia w rolce i ustawić akceleracji, a bez tych opcji pracuje mi się co najmniej niewygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że może się to przydać paru osobom.

 

Oto link do listy programów działających na WinXP x64:

 

http://www.3dvelocity.com/articles/win64co...n64softlist.htm

 

 

Lista jest stale aktualizowana!

 

 

Co ciekawe na wikipedii też jest taka lista, ale ograniczona do gier:

http://wiki.planetamd64.com/index.php/GamesOnWin64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z instalacja sterow do sieciowki broadcom 1gbit:(

stery pod winde 64bit mam ale nie chce mi ich instalowac:(

podobnie ze sterami do usb:(

podaje mu recznie sciezke z plikami a on ich nie wykrywa i chce sie laczyc z netem zeby z windows update sciagnac:(

moze servicepack pomoze

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz w uruchom dxdiag, a dowiesz sie, ze preinstalowana jest wersja 9.0c.

OK, dzięki.

 

Ale i tak trochę to dziwne, bo przy próbie uruchomienia FarCry, wywala że brakuje jakiegoś systemowego *.dll i gra nie chce odpalić. Niestety zapomniałem zapisać jakiego, a teraz siedzę na WinXP x32. Pobawię się z tym jeszcze chwila. Aktualnie ściągam 400MB patcha do FarCry, który sprawi że FC będzie chodzić w 64-bit'ach.

 

Swoją drogą trochę to dziwne, bo na pudełku jest logo AMD x64, czyli w teorii patch ten powinien już być :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problema małego. Zainstalowałem winde z tego linka i mam 30 dni na aktywacje. Wysłałem już 3 maile o tą windę z kluczem aby aktywować i żaden nie chce dojść.

Następny problem jest taki, że po uruchomieniu WU, instalacji wszystkiego co było dostępne zwaliły mi się style. Teraz mam coś takiego:

 

Jak mam to naprawić?

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki klucz? Coś sie zmieniło w w aktywacji w x64?

 

Zadnego programu ms nie aktywuje sie zadnymi mailami, robi się to telefonicznie lub automatycznie odpowiednią opcja w programie od aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co u mnie nie tak jest z kompem a moze mi plyta nie startuje bo nie moge odpalic Windows x64 z cd.Sciagnelem juz 3 razy Windowsa i zaden sie nie odpala.Nawet ten z Microsoftu.Procek Athlon 64 3000+soc.754 plyta gigabyte GA-K8NS 384 Ram dysk Sata Seagate...moze ktos wie co jest grane??albo poczekam az bedzie finalna PL wersja tego Windowsa pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia co u mnie nie tak jest z kompem a moze mi plyta nie startuje bo nie moge odpalic Windows x64 z cd.Sciagnelem juz 3 razy Windowsa i zaden sie nie odpala.Nawet ten z Microsoftu.

Czy chcesz powiedzieć że płyta nie bootuje? Rozwiązanie tego problemu jest na poprzednich stronach tego tematu.

 

albo poczekam az bedzie finalna PL wersja tego Windowsa pozdro ;)

To co masz to jest wersja finalna. Po prostu jeszcze nie ma tłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

 

zbalazlem stery dla bt8xxx http://www.pctuner.ru/files/drv/BtInstalle...64-5.3.8.64.zip

ale mam inny rebus teraz - mam msi k8n platinum nforce 3 i zaladowalem stery nvidia i inet chodzi mi tylko pod IE 64 a pod 32 bitowymi aplikacjami gleba. firewall wylaczony. zaladowalem tylko avasta. mial to ktos????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szperam po wczesniejszych stronkach tego forum,pisza ze trzeba sciagnac plik boot i wypalic plytke jeszcze raz.zrobilem to i nic dalej mi nie lapie plyta.w biosie mam ustawione wszystko na cd-rom...no poszperam jeszcze ,moze mi ktos pomoze? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...