Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Tysiące razy widuje ekran POSTa i dopiero po Twojej uwadze dojrzałem info o bootloadrze uruchamianym ESC :mur:  :mur:  :mur: Ale jestem ślepok i matołek.... Jaki wstyd... :?

1626441[/snapback]

hahaha

Hanu, po prostu skupiałeś się na innych kwesiach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy udało Wam się zainstalować program do wypalania płyt BlindWrite na 64bitowcu ? Bo wersja 5.2.16.154 nie chce sie instalować. Może jest jakaś inna? Czy z Alkoholem też jest taki problem? Proszę was o opinie.

 

P.S.

Z BlindWritem już sobie poradziłem. Wersja 5.2.16.154 instaluje się i chodzi dobrze. Problem mam z Alkoholem. Najnowsza wersja 1.9.5.3105 niestety nie chodzi. Czy może znacie inny program, który kopiuje ISO tak samo dobrze jak Alkohol i chodzi na 64 bitach ?? WINISO odpada bo nie nagrywa na płytkach DVD. CloneDVD instaluje się ale nie chce robić kopii DVD z grą, a robi kopie DVD tylko z filmem.

Edytowane przez zbig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Co do programu podobnego do demaona (ktory w x64 nie dziala) polecam fantomDVD (to taki inny deamon :D )

1631404[/snapback]

 

Tak FantomDVD jest fajny i chodzi pod XP 64 bit, ale on nie spełnia moich potrzeb w 100%. Ja w dalszym ciągu mam problem ze zrobieniem dokładnego obrazu i wypaleniem go na płytkę. Testuję to na grze Batllefield 2 i jak dotąd żaden program pod tego XP-eka nie zrobił tego dobrze. Najsmutniejsze jest to że jeszcze najnowsza wersja Alcohola nie jest przystosowana na 64 bity. Ale może następna........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wie ktoś skąd można ściągnąć windowsa 64 XP 64 za frre. Widziałem w necie jakąś wersję upgrade, która aktualizuje 32-bitowego wina do 64-bitowego ale link do niej nie działa. Nie zna ktoś jakiegoś linka z tą wersją lub inną. Byleby działał. Proszę piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prpoponuję, żeby każdy użytkownik x64 pisał jakie progsy u niego działają, a jakie nie. Tym sposobem ułatwi się życie wielu ludziom. Ja na przykład nie wiem czy za kilka dni nie instalować x64 - wiem że Alcohol nie działa i to w zasadzie tyle. Czy możecie pisać co chodzi a co nie ?

 

Interesowałyby mnie przede wszystkim informacje na temat tak podstawowych progsów jak Winamp, Office 2003, Total Commander, Powerdvd, The Bat!, Whereisit.

 

A także Adobe Reader 7 no i Photoshop CS2.

 

Ktoś może mi (i myślę że nie tylko) pomoc ? A może założymy nowy temat umieszczając w nim tylko wyniki instalacji progsów. Byłaby to moim skromnym zdaniem ardzo ciekawa pozycja, ośmielam się stwierdzić że w skali internetu. Oczywiście cały czas mówię o aplikacjach 32 bitowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sieci mozna dopasc sterowniki dla Sagema 800 gdzie podczas instalowania wybiera sie lan lub wan....ta wersja dziala z Macrosyf Vista ---wybiera sie lan

Moze dla WIN XP x64 zadziala ta sama sztuczka?

 

http://turbokrecik.info/forum/dload.php?action=file&id=26

 

Ktos moze testowal dlinka 302t pod x64?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo~~

Wie ktoś jak / jakim programem mogę zrobić partycje na dysku SATA pod windowsem XP 64bit?

Bo mój Partition Magic sobie nie radzi;/

Pokazuje mi się komunikat "xmnt2000.exe. not found".

Od razu mówie, że fdisk odpada;P

--

Retro.czop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...