Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Ściagnalem juz sobie win 2003 x64 sp1 przez przypadek i mam teraz klopot bo zarejestrowalem sie na microsofcie i sciagam plik WS03SP1_RTM_1830_PX6_EN.iso czy to tez jest win 2003 x64 sp1 ala XP??

 

Edit

Nie moge go zainstalowac, instaluje go na dysku sata, mam jeszesz ata i na nim mam xp 32bit. Instaluje go na sata i gdy wybiore z menu x64 to mam blad ze nie ma pliku ntosknl.exe czy jakos tak tzn ze nie widzi pliku jadra systemu, a jak odlacze ata dysk i zainstaluje go czysto tak ze jest to jedyny system to wywala error brak systemu operacyjnego, podaje mu sterowniki na dyskietce do obslugi sata (katalog nf3 na plycie i kopiuje wszystkie pliki z katalogu x64 i dodaje dwa pliki *.cat z katalogu 32bit) jakie sterowniki trzeba zgrac zeby to poszlo?

Mam Epoxa 754 na nf3 i dysk sata samsunga.

 

Edit 2

Juz jest ok system chodzi co mnie cieszy

ale :

1. Sterowniki mam do karty graficznej 91 ale nie wykrywa mi karty gf4ti4200

zainstalowalem na sztywno sterowniki dla quadro 4 580xl chyba i jest ok tylko czy jest to dobre rozwiazanie czy te sterowniki dzialaja ok, to nie jest softquadro tylko na sile wybranie sterownika.

2. ze sterami do plyty zainstalowal sie jakis panel do administracji firewala czy w nf3 jest takie cos czy to jest dodatek tylko dla nf4 gdzie takowy jest sprzetowy badz programowy.

3. dzwiek dziala ale chyba dziala tylko stereo czy instalowac stery realteca 64bit ??

pozdrawiam

Edytowane przez Keel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć Stery do Galaxy 7600GS PCI-E?? na stronie Galaxy nie ma... a bez grafy zainstalowanej przeglądanie całego tego tematu jest męczarnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zaczne może od tego że pytanie jest skierowane do użytkowników neostrady. Poszukuje sterowników do sagema fast 800 pod winde 64bit bo jako że zmieniłem platforme napaliłem sie na tego windowsa żeby chociaż zobacyzc jak dziala. Przeszukałem wątek w poszukiwaniu linka do jakiś sterowników i niestety nie znalazlem nic konkretnego. Czyzby nadal od premiery win xp pro 64 bit nie było supportu dla sagema ? przeciez to jest chore!. Jezeli dysponujecie takimi sterownikami prosze podajcie linka. Jeszcze ewentualnie ktos moze mi powiedziec czy istnieje mozliwosc wymiany modemu za friko w telepunkcie na inny ? np na thompsona ? i tutaj haslo z innego forum "rada jest taka skocz do telepunktu po thompsona bo sa do niego stery pod xp 64bit" Bo w sumie to mam 2 modemy i jeden jest nowiutki nigdy nie uzywany to moze by wymienili za friko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jak nikt kworlda nie odpalil na x64 tomoze propozycja jakiegos tunera z ktorym niebedzie problemu ???

Lenistwo, błogie lenistwo, było 3000 razy napisane.

Leadtek Winfast TV2000 Expert działa wyśmienicie :) Wszelkie wynalazki na BT878 również. Philipsy 7134 nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] i tutaj haslo z innego forum "rada jest taka skocz do telepunktu po thompsona bo sa do niego stery pod xp 64bit" [...]

i tego sie trzymaj, nic innego ni ewymyslisz, gorzej bo ja mam nowy modem ten ZTE coś tam i do niego to już tragedia jest znaleść coś w jakimś ludzkim języku, wszystko po chińsku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miłych doświadczeniach z w2k3 x86, planuje przesiadke na w2k3 x64 enterprise. No i problem - czy tylko u mnie ostatni mail jaki powinien przyjść od MS, ten z linkiem i kluczem, po prostu nie dochodzi? Pierwszy potwierdzający zamówienie jest, następnego nie... maile w operze odbieram, więc to nie wina antispamu. Próbowałem już wp i gmaila... A innego sposobu na triala 180 dni niż strona MS chyba nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo, błogie lenistwo, było 3000 razy napisane.

Leadtek Winfast TV2000 Expert działa wyśmienicie :) Wszelkie wynalazki na BT878 również. Philipsy 7134 nie wiem.

niezabardzo chce mi sie sie 2 paczki puszczac na tuner - zreszta przesiadlem sie na 2k3 32 bit wiec problem znikl

 

Po miłych doświadczeniach z w2k3 x86, planuje przesiadke na w2k3 x64 enterprise. No i problem - czy tylko u mnie ostatni mail jaki powinien przyjść od MS, ten z linkiem i kluczem, po prostu nie dochodzi? Pierwszy potwierdzający zamówienie jest, następnego nie... maile w operze odbieram, więc to nie wina antispamu. Próbowałem już wp i gmaila... A innego sposobu na triala 180 dni niż strona MS chyba nie ma...

na wp nie dochodza - moze wp obcina jako spam :)

pare dni temu zaciagnelem 2k3 bezproblemu, a jak studjujesz to zapisz sie do msdnaa, sciagniesz pelen system - nie triala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze wbije sie w dyskusje... ale chcialem wyprobowac x64 :) i nie widze na stronie ati driverow do mobility dla xp pro x64 :/ Nie ma ich ? :(

Spróbuj Omegi najnowsze lub jeśli nie ma ich dla x64 użyj pliku inf z omeg na zwykłych sterach ati pod x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemy z xp 64 - na razie nie śiągałem sp2 do tego....

 

ale nie mam directa 9.0c - ciągle widzi ver b - mimo ze próbuje upgradeować, nie mogę zainstalwoać nowych cadów bo nie ma windowsa installera 3.1 lub 3.0, no i mam blue screene po zainstalowaniu kodeków ;/

 

 

hm sam nie wiem czy dalej bawic sie z x64 - a wydawał sie całkiem sympatyczny ;/ a mozę płytke mam jakąś dziwną - ver built 3790 (sp1v 1069) - moze jest nowsza.

 

ps nie mam też charakterystycznych kolorków jak w xp - chodzi i te tematy bary (idylla niebieska albo srebrna)

 

dziwi mnie też że nie ma w nim firewalla ;) - to dobrze bo i tak nie uzywam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...