Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Ewidentny twój błąd. Moja rada:

1. Idź do kolegi i odpal płytkę żeby sprawdzić czy to błąd twojego kompa.

2. Podczas botowania trzeba wcisnąć dowolny klawisz (np. spacja albo enter)

3. w BIOSie musi być ustawiona opcja botowania z cdromu jako pierwszy napęd

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co ci polska wersja jak ta angielska chodzi jak polska. Wybierz sobie lokalizacje Polską, czcionki polskie programisty, zainstaluj reszte oprogramowania po polsku i pozmieniaj opisy pod ikonami na polski i już. Ja w swojej wersji wogóle nie zauważam żeby to była wersja angielska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP Professional x64 Edition trial software full

link do darmowego triala 120 dniowego, po co wina kupować :lol:  :lol:

1411225[/snapback]

a czy za tą przesyłkę trzeba płącić? bo jak nie to czemu sobie nie zamówić... :wink:

Edit: "International orders may also be subject to import duties and taxes." czyli jednak chyba nie do końca za free... :/

 

PS. Czy na widnowsie 64 bitowym normalnie chodzą aplikacje, gry 32 bitowe??

Edytowane przez enigma_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można być miłym i napisać "tak" lub "nie"?!

 

Nie każdemu chce się czytać wątki gdzie (niestety) ponad 75% treści jest nie na temat. Jakby wszystko było pisane na temat to oczywiście, że bym przeczytał, a tak to raczej nie...

 

Mogę prosić o odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie znalazłem jeszcze sterowników do SB 128 PCI bo mojej zintegrowanej muzycznej to sie wogóle "słuchać nie da" (ALC850). Ale chyba będę musiał się zacząć do niej przyzwyczajać.

Edytowane przez Plum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce niedługo kupić A64 i czy jak zainstaluje xp 64 bit i do niego wszystikie potrzebne sterowniki 64 bitowe, to czy będe mógł grać w gry 32 bitowe np. Call of Duty, NFSU2 lub SWAT 4????

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma_pl mógłbym nie obraź sie ale wkurzaja mnie takie pytanie....

Po to ludzie to piszą żeby ktos to czytał a nie pytał non stop o to samo i tak błędne koło....

 

dopiero Co odpowiedział Ci tasslehoff a już marcin.mb pyta dokjłądnie o to samo :mur:

 

Nie uważasz że to bez sensu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gierki ktore maja w sobie PunkBustera nie pograsz, kopac Cie bedzie za O/S Privigles

napisalem juz do evenbalance i to co dostalem:

The 64-bit version of Windows is not yet fully supported. Your issue is most likely due to this fact. We will make sure that a port of Punk Buster is available for the 64-bit version of Windows soon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal Was nie rozumiem po jakiego grzyba czekacie na polską wersję jak ta angielska chodzi jak polska. Mnie naprawde nic nie brakuje z polskiej wersji, a to że niektóre napisy są po angielsku ( i to najczęściej są nazwy programów bo menu kontekstowe to prawie wszędzie mam po polsku) to naprawde jest taki drobiazg, że nawet tego nie zauważycie. Wspólczesne języki tak się dokumentnie wymieszały że ja naprawde nie zwracam uwagi na to co jest w jakim języku napisane. Kurcze dajcie jakis konkretny przykład problemu językowego w tym systemie bo już naprawde myślę że z de&^%*&mi mam do czynienia. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy pod tym 64 xp chodzą gierki normalne 32 bit ??

aha : mam partycje 3 gb na której mam winde xp pro a na drugiej 16 gb mam gry no i całą reszte ... teraz powiedzcie czy jak zainstaluje 64 bit na partycji 16 gb to potem jak bym chciał go usunąć żeby mi została ta stara winda to da się tak żeby nie formatować całego dysku 16 gb ????

 

i czy wszystkie progsy chodzą pod tym systemem ??? (i gry oczywiście:>)

Edytowane przez kev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal Was nie rozumiem po jakiego grzyba czekacie na polską wersję jak ta angielska chodzi jak polska. Mnie naprawde nic nie brakuje z polskiej wersji, a to że niektóre napisy są po angielsku ( i to najczęściej są nazwy programów bo menu kontekstowe to prawie wszędzie mam po polsku) to naprawde jest taki drobiazg, że nawet tego nie zauważycie. Wspólczesne języki tak się dokumentnie wymieszały że ja naprawde nie zwracam uwagi na to co jest w jakim języku napisane. Kurcze dajcie jakis konkretny przykład problemu językowego w tym systemie bo już naprawde myślę że z de&^%*&mi mam do czynienia. Pozdrawiam gorąco.

1416242[/snapback]

No jeśli chodzi o j. polski to ja też czekam :D , a dlatego że tu jest Polska :angry: , a nie jakaś zasrana Ameryka. Jak wszyscy będą myśleli podobnie jak ty to biada nam i naszemu pięknemu językowi.

A "de&^%*&mi" to sobie możesz u siebie na wiosce kolegów nazywać, ale nie nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak mam zwykłego procka ,nie 64 bitowego to moge tą winde zainstalować ??? bo jak włączyłem to to pokazało THE VERSION OF WINDOWS CANNOT BE INSTAL ON THIS MACHINE

czyli sobie nie zobacze na swoim sprzęcie jak to chodzi ???? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zobaczysz. Musisz mieć procesor minimum AMD 64 3000 (AMD 64 oznacza że procek realizuje kod w trybie 64 bitowym). W twoim wypadku konieczna jest zmiana procesora i obawiam się że płyty głównej też, no chyba że płyta ma Socket 939 lub 754.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka :) ja dzisiaj instalne sobie WinXP Proffesional 64-bit edition RC2

co o nim sadzicie ??

mam jeszcze pytanko jak beda dzialac alpikacje (czy warto wogole go instalowac i czy 32 bitowe aplikacje beda dzialay oraz czy SERVICE PACK 2 pod 32 bitowy system dziala pod niego oraz czy WINDOWS UPDATE czy w nim dziala :) praktycznie piszcie co wiecie :) czekam :D pozdra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna na niego instalowac SP z innych wersji systemu. Czyli zapomnij o SP2 do XP-32bit bo to zupelnie inna latka do czego innego. A czy 32-bit aplikacje w XP64bit RC2 beda dzialac to nie jestem pewny w 100% ale na Final edition dzialaja w 100% bo u mnie chodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna na niego instalowac SP z innych wersji systemu. Czyli zapomnij o SP2 do XP-32bit bo to zupelnie inna latka do czego innego. A czy 32-bit aplikacje w XP64bit RC2 beda dzialac to nie jestem pewny w 100% ale na Final edition dzialaja w 100% bo u mnie chodza.

1422972[/snapback]

to kurde skad mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> SERVICE PACK 2 pod 64 bity ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kurde skad mam ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> SERVICE PACK 2 pod 64 bity ??

1422974[/snapback]

A do czego Ci ten SP potrzebny?

To jest nowy system i nie wymaga aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...