Skocz do zawartości
Kozax

Opłaca Sie?

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie komputerowym sa mi w wini HIS Radeona 9600Pro 128Mb ktorego oddalem na gawarancji. Ale niestetytak sie sklada ze nie sa w stanie oddac mi identycznej w zamian proponuja mi taka sama karte z tym ze z 256MB pamieci i doplata 100zł. Mozecie mi doradzic czy oplaca mi sie ja brac? Bo jak jej niewezme to bede dalej szukali o takich parametrach jak im oddalem.

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9600 nie jest (niestety :-( ) demonem predkosci wiec nie bedziesz wykozystywac tych 256 MB. po drugie zwykle wersje z taka iloscia pamieci kreca sie gorzej niz 128. imo bardzo sie nie oplaca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boshe nie moga mu dac gorszej karty z doplata !!! Maja mu wydac albo taka sama albo lepsza bez doplaty...

 

Jesli sie nie zgodza to zadaj oddania kasy!

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skorpion jakie dopłac jego karta jest/była pewnie drozsza od tego 9550 ...

 

tak czy siak nie oplaca sie doplacac tej 100 co tam innego maja ci do zaoferowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. po kiego wala ma brac gecube? co do wykorzystywania 256mb w 3dmax to nie wiem (nie uzywam) ale do photoshopa to chyba idzie glownie ram a nie pamiec grafiki... przynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to szukaja bo jak wymienili to dali mi Gigabyta 400/400 gdzie rdzen nieche sie krecic wyzej 440. To jest ten z koncowka DE a ja mialem 400/600 wczesniej i awanture im zrobilem. A kase niebardzo chca oddac bo sami by byli 100 do tylu ja zaplacilem 530 a teraz maja te Gigabyte po 430. Moze macie jakis pomysl za co mozna ta 100 doplacic GForce tez wchodza w gre jezeli sie polaca oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersje R9600 z 256 ramu maja go z reguły dużo gorszego, czyli więcej ale gorszej jakości :) dlatego gorzej się kręcą :)

 

masz prawo domagać się karty identycznej lub lepszej bez żadnej dopłaty a jesli nie to zarządaj zwrotu kasy i ja bym tak zrobił :) aha i kasa z dnia zakupu a nie z dziś :)

 

w zalezności od tego z jakim prawnikiem gadasz mozna zmusić sklep do oddania ci karty identycznej lub lepszej niż taka, która dziś kosztuje tyle samo ile ty zapłaciłeś za swoją - czyli można na tym nawet zarobić jeśli chodzi o wydajnośc (nie o kasę) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ich psim obowiązkiem jest oddać taką samą kartę, jak nie ma takiej samej to lepszą lub kase za nią z dnia zakupu!! Jak będą pyskować to idż do Rzecznika Praw Konsumenta w Twoim mieście - on już z nimi to krótko załatwi (tak że odechce im się takich numerów z innymi). Usługi Rzecznika są bezpłatne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolo r 9600 z 256 to nie polecam sie krecic, choc specjalnie nie przepadam za nvidia, ale tez nic do niej nie mam, to radzil bym sie zakrecic wokol gf6600 nie jest to moze szczytowe osiagniecie inzynierii 21 wieku ale napewno lepsza karta niz 9600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zamowilem juz u nich tego GF6600.Teraz pozostalo czekac az znajda(dzisaj majadac mi odpowiec). Pozatym dzwonilem dzisaj do rzecznika zeby byc pewnym na 100% no i mieliscie racje odliczyc mi beda musieli te 530 od tego GF6600. Ale przesiadka za grosze bedzie co :D

Edytowane przez Kozax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko uwazaj zeby nie chcieli zalatwic sprawy tanszym kosztem i wepchnac Ci jakiejs lewej grafy, nie wiem kto robi gf-y 6600 ale sprawdz jaka firma go zfobila jak w zyciu o niej nie slyszales to nie bierz albo popytaj co to za rumpoł /np na forum/ bo jak Ci wepchna zloma to sie moze nie chciec krecic, albo nawet miec nizsze taktowanie niz powinien, cuda sie dzieja z tymi kartami ale jak mowie nie mam pojecia kto i jk gf-y sklada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem jutro lub pojutrze juz bedzie a doplacam 70 zeta wiec chyba na swoje wyszelem. Wielki dzieki za pomoc bo gdyby nie wy to pewnie siedzialbym teraz z tym 256Mb :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...