Skocz do zawartości
metal

Najbardziej spierdzielone gierki ! :|

Rekomendowane odpowiedzi

Natchneło mnie do napisania tego posta zainstalowanie i zapuszczenie

sof2 na mojim odmłodzonym konfigu. Myślałem że sobie będę mógł płynnie pograć a tu [gluteus maximus] !!! 8O :evil: plansza ładowała się chyba ok.9minut a jak już się włączyła to nie dało się grać [ustawienia na high]

ale później coś ruszyło i dało się pograć lecz czasami przycinało :? ...

 

Więc najbardziej spierdzieloną[beznadziejnie napisaną] gierką dla mnie jest:

sof2 i mafia Dołączona grafika

 

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co ty chcesz od mafii? przecież nie ma się co dziwić że trza mieć mocny sprzęt na taką piękną grafe i w Twoim przypadku napewno więcej ramu i mocniejszy procesor ja tam wolę zeby cięło nizelo miałaby ta gra wyglądać jak GTA3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Duke Nuken 4 Ever 8O :lol: - ile razy można zmieniać engine??!!!

2. Battlefield 1942- nie uruchamia się :?

3. Mafia- chrupała tak strasznie, że oddałem ją dla kupla, bo mu na Geforce 2MX400 + Athalon 1200 + DD-R266 działa całkiem nieźle :oops: :x

4 Spierdalman- de muówi- postać sama biega, skacze, no nie chce sie poddać kontroli, kompletnie nie chce reagować na polecenia- sztuczna Inteligencja czy co??!! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NHL2k3 moim zdaniem ea zyebalo troche ta gre

Bf1942 fakt jakos tak po odpaleniu full i po przejsciu sp dla alliesow gra mi sie znudzila

Gore myslaem ze bedzie lepsze mpdemo tak fajnie sie zapowiadalo a ty zonk troche

homam4 kompletna KASZANA!!

to maja byc gry tego roq czy ogolnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... a jak już się włączyła to nie dało się grać [ustawienia na high]

ale później coś ruszyło i dało się pograć lecz czasami przycinało  :? ...

na moim konfigu (widzisz w podpisie) w 1280x1024 , wszycho na maxa dziala super (bez AA ofkors) wiec masz cos spierdzielone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... a jak już się włączyła to nie dało się grać [ustawienia na high]

ale później coś ruszyło i dało się pograć lecz czasami przycinało  :? ...

na moim konfigu (widzisz w podpisie) w 1280x1024 , wszycho na maxa dziala super (bez AA ofkors) wiec masz cos spierdzielone

wiem bo nie zainstalowałem via 4in1 :D i prze to mi się tak działo... ale i tak uważam że sof2 nie wyszło sof było o wiele lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepska była SIN (ktoś pamięta?). W wersji oryginalanej były problemy z dzwiękiem i wczytywała się z 10 minut - myślałem że komp się zawiesił. Dopiero wydany potem patch (ważył z 19MB, wtedy to było strasznie dużo) częściowo rozwiązał sprawę, częściowo bo dalej dzwięk nie zawsze chodził :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepska była SIN (ktoś pamięta?).  W wersji oryginalanej były problemy z dzwiękiem i wczytywała się z 10 minut - myślałem że komp się zawiesił. Dopiero wydany potem patch (ważył z 19MB, wtedy to było strasznie dużo) częściowo rozwiązał sprawę, częściowo bo dalej dzwięk nie zawsze chodził  :D

problemy byly tylko z kartami creative na pci bo wlaczal sie eax (a zeby to wylaczyc wystarczyla jedna komenda w grze) (niestety to bylo z winy Firmy Creative bo tak drivery zrobili) na kazdej karcie poczawszy od sb 64 PCI na awe64 bylo ok, a co do wgrywania to nie na kazdym kompie tak bylo ale zgadzam sie z toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIN to był syf... bodajże to była pierwsza gra, w któej zobaczyłem "znikające" zwłoki... tzn, po zabiciu wrogów, zwłoki stawały się transparentne i niczym duchy znikały. Wcześniej tego efektu nie widziałem, i bardzo mnie to rozeźliło, bo odkąd pamiętam wszystkie gry stosują ten durny efekt znikających trupów! A PO CHOLERE??? Może by tak jeszcze znikające ściany, mapy i całe levele? To ja mam na to odpowiedź w postaci znikającej gry z dysku... SYF :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIN to był syf... bodajże to była pierwsza gra, w któej zobaczyłem "znikające" zwłoki... tzn, po zabiciu wrogów, zwłoki stawały się transparentne i niczym duchy znikały. Wcześniej tego efektu nie widziałem, i bardzo mnie to rozeźliło, bo odkąd pamiętam wszystkie gry stosują ten durny efekt znikających trupów! A PO CHOLERE??? Może by tak jeszcze znikające ściany, mapy i całe levele? To ja mam na to odpowiedź w postaci znikającej gry z dysku... SYF :(

A po taka cholere ze im wiecej tekstur i postaci tym wieksze obciazenie kompa a co do zmikajacych zwlok to w q1 tez znikaly po jakims czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Sewera. Najbardziej z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a gra pod wzgledem wymagan sprzetowych w jaka ostatnio gralem jest battleFiled 1942.

Pozatym uruchamia mi sie tylko w 60Hz odswiezaniu. Jak tylko zmiene na wyzsze to sie wywala.

A oprocz powyzszych burakow rozczarowala mnie takze merytorycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry szroty

 

1.Diablo 2 / klimat / chodzona bijatyka a nie rpg

2.Gta3 / silnik

3.heiden and dangeros / silnik

4.baldur 2 / klimat

5.sega rally 2 / silnik , nie sprostala konkurecji

6.final fantasy 8 / summony

 

gry dobre

 

1.quake 3

2.star wars JK

3.MOHAA

4.colin 2

5.rally trophy

 

gry wnoszace cos do gatunku

 

1.sega rally / saturn / grafika , model jazdy , jak na temte czasy

2.tomb raider 1 / klimat grafika , grafika jak na tamte czasy

3.virtua fghter 2 / saturn / wszystko

4.final fantasy 7 / rpg

5.shenmue 1,2 / dreamcast / rozmach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP. Wprowadzała do gry wspaniały klimat. Gra była długa i wciągająca. Ciekawe ilu z was wie, ile było ścieżek prowadzących do głównego celu w tej grze ? :)

Zgodze się z tym, że gra z początku była niedopracowana, wypuszczona zbyt wcześnie, lecz szybko wydany patch dużo poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP. Wprowadzała do gry wspaniały klimat. Gra była długa i wciągająca. Ciekawe ilu z was wie, ile było ścieżek prowadzących do głównego celu w tej grze ?  :) 

Zgodze się z tym, że gra z początku była niedopracowana, wypuszczona zbyt wcześnie, lecz szybko wydany patch dużo poprawił.

zgadzam sie z toba w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP. Wprowadzała do gry wspaniały klimat. Gra była długa i wciągająca. Ciekawe ilu z was wie, ile było ścieżek prowadzących do głównego celu w tej grze ?  :) 

Zgodze się z tym, że gra z początku była niedopracowana, wypuszczona zbyt wcześnie, lecz szybko wydany patch dużo poprawił.

zgadzam sie z toba w 100%

Ja tą grę z 10 razy przeszedłem po prostu rulez, jeszcze ją mam nawet :D gra miodzio, strasznie długa gra , nie jak te 2 dniowe gry co teraz robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP.

no sory ale muza o wiele lepsza byla w q1 i w reszcie quakuff no moze po za 3 ale dodatki do q2 byly z ql muza o q1 nie bede sie wypowiadal bo to bylo miszczostwo NIN roxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP.

no sory ale muza o wiele lepsza byla w q1 i w reszcie quakuff no moze po za 3 ale dodatki do q2 byly z ql muza o q1 nie bede sie wypowiadal bo to bylo miszczostwo NIN roxx
wiesz to zalezy jakiej kto muzyki sucha bo nie kazdy trawi metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP.

no sory ale muza o wiele lepsza byla w q1 i w reszcie quakuff no moze po za 3 ale dodatki do q2 byly z ql muza o q1 nie bede sie wypowiadal bo to bylo miszczostwo NIN roxx

Myslalem, ze w q1 nie ma muzy. Moze mam inna wersje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym, że SIN był syfem. Design leveli był wspaniały.Tak dobrej muzyki nie slyszlem dotychczas w żadnej grze FPP.

no sory ale muza o wiele lepsza byla w q1 i w reszcie quakuff no moze po za 3 ale dodatki do q2 byly z ql muza o q1 nie bede sie wypowiadal bo to bylo miszczostwo NIN roxx

Myslalem, ze w q1 nie ma muzy. Moze mam inna wersje :)

hehe byla ale w wersji plytowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja podam, jakie gierki wedłum mnie to szajs:

- Diablo 2 (nuuudy, aż dziw, że kupiłem oryginał, ale po diablo 1 spodziewałem się czegoś lepszego, ale znudził mi się po 2 miechach).

- 4x4 evo (obydwie wersje to totalny szajs, źle się jeździ, niby samochody terenowe, ale wyścigi polegają na szybkiej jeździe, a nie na pokonywaniu przezzkód - w dwójce już jest trochę lepiej)

- Nina (czy jakoś tak, jeden z Polskich FPP, w życiu nie widziałem takiego syfu)

 

 

Było jeszcze wiele szajsowatych gierek, ale albo w nie nie grałem (ze względu na artykuły w pismach komputerowych), albo zapomniałem, bo zagrałem w nie tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...