Skocz do zawartości
metal

Najbardziej spierdzielone gierki ! :|

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze taki polski Wolfenstein - "Mortyr". Moze to i juz ma pare latek, ale pech chcial, ze wpadla mi w rece po przejsciu RTCW. Moja reakcja byla raczej do przewidzenia...

 

Pozdrawiam

Święty

jak bys gral w Mortyra zaraz po tym jak wyszedl to mysle ze bys byl zadowolony a ze gra ma juz swoje lata to sie nie ma co dziwic!! aha ja podziwiam porogramistow bo zadko sie udaje zrobic calkiem dobra gre w polsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz troche spaczony gust, a o gustach sie nie dyskutuje.

W grach najwazniejsza jest grywalnosc i tą własnie maja gry GTA3 i re-volt [sporo czasu spedziłęm przy tej gierce, odstersowuje mnie]

a jak ty oceniesz gry tak jak to robia w komputer swiat [:)))]

to po prostu przykre, co mnie obchodzi czy RTCW obsługuje voodoo 1, ta gra na jej karcie musi po porstu wygladac badziwenie.

 

a i gta3 wcale nie ma takich wysokich wymagan 

płynie mi chodziła [23klatki] z PIII 500 i voodoo 3 3000 przy 800x600.

 

viper racing=syf

{heh, odkopalem dziada ale co tam, temat warty kontynuowania ;)}

Ooo, teraz nie pozostawie na Tobie suchej nitki ;) chociaz postaram sie to zrobic w kulturalny sposob :).

Co Ty czlowieku opowiadasz? O jakie Ty grywalnosci mowisz przy maksymalnym chrupaniu? :roll: ReVolt ma swoje plusy jednak napewno nie jest odstresowujacy, wrecz przeciwnie, zadna gra mnie tak nie denerwowala jak wlasnie ona.

Wiesz, ja podchodze od technicznej strony do gierki, najpierw staram sie ocenic ja obiektywnie, dopiero na drugim miejscu stawiam subiektywne odczucia. Jezeli gra ma chodzic na P III 500 a chrupie nawet na gigahercu no to sorry, napewno nie jest dobrze napisana. Jesli dla Ciebie 23 FPS to plynne granie to nie mam wiecej pytan Wysoki Sadzie... :roll:

Moze i Ciebie nie interesuje co jak chodzi na Voodoo1 ale mnie (i niektorych innych) tak. Widze ze jestes tak zaslepiony pompowana marketingowo magia swojego GF4 ze nie doceniasz juz tego od czego wszystko sie zaczelo. I zdziwie Cie, RTCW na Voodoo1 wyglada fenomenalnie.

A Viper Racing to jedna z najlepiej napisanych scigalek, widac ze patrzysz tylko na grafike albo lubisz arkadowki... :|

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobre:

 

Unreal

Unreal Tournament i Unreal Tournament 2003

Mafia (nie wiem co inni mają do tej gry)

Delta Force Land Warrior (szczególnie tryb MultiPlayer, snajperki;) )

Alien vs Predator 2

Starcraft (czy to ktoś jeszcze pamięta?)

 

a złych nie napisze bo jak mi nie podchodzą to po prostu nie gram ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HITY:

1. Counter-Strike (MOD do HL)

2. StarCraft: BroodWar (Battle.NET)

3. Soldier of fortune 2 (SP)

4. Delta Force (LAN)

5. Unreal (SP)

6. HalfLife (SP)

7. FIFA 99

8. MOH:AA (SP)

9. Need for Speed: Hot Pursuit 2 (LAN)

10. Unreal Tournament (LAN)

 

OCZEKIWANE:

1. HalfLife 2

2. DOOM 3

3. StarCraft 2 (???)

4. Unreal 2 (potrzebuje macniejszego sprzętu)

5. Unreal Tournament 2003 (potrzebuje macniejszego sprzętu)

6. Collin 3

7. Duke Nukem 4

8. Counter-Strike: Condition Zero

9. Firestarter

10. Mortyr 2

 

SZITY (ZNANE):

1. Quake 2 :!: (za MP)

2. Red Faction (za SP)

3. Red Alert 2 (w porównaniu ze SC)

4. Snajper (za wszystko)

5. Seria NBA Live (za sterowanie)

6. Delta Force 2 (za wymagania sprzętowe)

7. Delta Force: Task Force Dagger (za SP i MP)

8. GTA 2 (za grywalność)

9. Hitman (za liniowość i ograniczenia)

10. Hitman 2 (za liniowość i ograniczenia)

 

Co wy na to? Żebyście źle moich intencji nie zrozumieli SZITY wymienione przeze mnie nie są SZITAMI totalnymi, SZITÓW totalnych nie pamiętam, to lista gier znanych na których się zawiodłem, moim zdaniem powinny przedstawiać dużo większą wartość. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZaeaZZZ- kurde, nie przesadzaj! Tutaj piszemy o totalnych gniotach, nie grywalnych, odrzucających od kompa. A , że tobie pare gierek nie działało płynnie nie można zaraz pisać, że to shit. O reszcie nie wpomnę, bo w Quake 2 od cholery ludzi gra, tak samo w resztę ( może po za Snajper-em)

Ale to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nominuje hitman 2 i desert storm, wiecej nie przychodzi mi do glowy :)

co masz do Hitmana II

Przeciez to dobry TPP, jescze lepszy niz jedynka

i chodzi mi na Durniu 700 mhz+64mbram +gf2mx ( po zmniejszniu detali, ale to zrobiłem zapobiegliwie)

Mishje ciekawsze, duzo wiecej bronii i itemsów, ogolnie jest cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu wymieniacie te gry i wymieniacie, ale chyba nie mieliście zaszczytu zagrać w Przygody Ryśka: Wyspa miłości. QURW****** !!!! TAK zrąbanej gry w całym moim życiu 15 letnim (pegazus, atari, comodore i amiga) nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unreal 2 totalny gniot

 

A Viper Racing to jedna z najlepiej napisanych scigalek, widac ze patrzysz tylko na grafike albo lubisz arkadowki...

calkowicie sie z tym zgadzam

 

mnie wkurza BF1942 i jego 60-hercowe odswierzanie,co za debil zrobil takiego buga,moze ta gra byla pisana tylko pod LCD

ja mam u siebie 85hz w 800*600, ale przy detalach an medium gierka potrafi zabkowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nominuje hitman 2 i desert storm, wiecej nie przychodzi mi do glowy :)

co masz do Hitmana II

Przeciez to dobry TPP, jescze lepszy niz jedynka

i chodzi mi na Durniu 700 mhz+64mbram +gf2mx ( po zmniejszniu detali, ale to zrobiłem zapobiegliwie)

Mishje ciekawsze, duzo wiecej bronii i itemsów, ogolnie jest cool

Hitman 2 jest dobry ?? Jest w nim więcej bugów niż ustawa przewiduje.

Po pierwsze: tekstury STRASZNIE przenikają przez siebie, programiści chyba nie wiedzieli co to jest kolozjia obiektów :evil:

Po drugie: Weź sobie na tryp FPP - totalny gniot, bronie są jakieś za małe. Widzi się że twórcy nie mieli zielonego pojęcia na temat gier FPP.

Po trzecie: Znów poruszam sprawy fizyki gry. Zauważ że zabijanie przeciwników w H2 jest w ogóle nie naturalne (a przy "symulacji" zabujcy cała fizyka śmierci powinna być perfekcyja). Walisz do gościa z Beretty, a on skacze jak worek ziemniaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVASTATION-totalne dno, cos jak jak Redfaction(całkiem dobra) ciagle takie same jednoski , grywalnosc beznadziejna, i grafika jak na unreal warfare to beznadziejne tekstury i poruszaj ące sie jak kukły postacie

UPDATE:

no i POSTAL2 po graniu w demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEVASTATION-totalne dno, cos jak jak Redfaction(całkiem dobra) ciagle takie same jednoski , grywalnosc beznadziejna,  i grafika jak na unreal warfare to beznadziejne tekstury i poruszaj ące sie jak kukły postacie

Dodam jeszcze, że ten babsztyl non stop ginie, bo wchodzi w płonące samochody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spierdzielone: 

1Mafia

2heroes 3

3devastation

 

fajne 

1halflife - all

2Splinter Cell

3Gta - all

 

Jak mozna nie lubic Halflife - gra ma najlepszy klimat z wszystkich gierek

a co takiego jest w Mafii zpierdzielone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spierdzielone: 

1Mafia

2heroes 3

3devastation

 

fajne 

1halflife - all

2Splinter Cell

3Gta - all

 

Jak mozna nie lubic Halflife - gra ma najlepszy klimat z wszystkich gierek

 

MAFIA ?!?!!? Przecież to jest najlepsza gra świata 8) Fabuła, dźwięk, grafa i grywalność - wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...