Skocz do zawartości
Migdał

Co By Tu Jeszcze Zmienić?

Rekomendowane odpowiedzi

co byście zmienili w moim zestawie? jest jaki jest ale czegoś w nim jeszcze brakuje . może jakieś propozycje?

 

 

 

AMD Atlhon XP 1833@2530MHz , Kingston 512MB CL2-3-3-8,

Shuttle AN35N Ultra 400 Nforce2 Ultra 400 Dual Channel 6ch LAN (nForce 6.34beta), GeCube ATI Radeon 9550 eXtreme 128MB 128bit 445/580@486/630 (Omega 2.6.05a),MINT C-Media 7.1 8768 EAX, Prolink PixelView Play TV Pro Ultra NICAM TV/FM/TXT, Spire Whisper Rock III +Pentagram Fan Controller,Seagate Barracuda Plus ATA100 8mb cache 160 GB , Lite-On 16x/48x, MSI 52x/24x/52x , Lite-On SOHW1653S DL , Samsung 1,44mb , Big Tower ATX 600W SPEEDER MODDING , Belinea 106065, Creative Inspire T7700 EAX , HP Deskjet 656c , Plustek Opticpro 1248u , Trust 100 MobileC@M , Neostrada TP , Windows XP Professional SP2 OVERCLOCKING EDITION

Edytowane przez Migdał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz super sprzet :blink: Normalnie az mnie zatkalo :?

Chciales sie pochwalic czy jak :unsure: Jak dla mnie wyrzuc go przez okno i kup nowa maszyne za 20000zl :lol:

 

A teraz powaznie :wink: Napisz do czego uzywasz kompa i jaka kwota dysponujesz bo to co napisales jest troche bez sensu :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wydaje mi się że klawiatura by się do tego przydała ....  :D ... i ... i ... myszka  :icon_exclaim:  :mrgreen:

1266048[/snapback]

klawisze chicony a myszka minta :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze magie przycisku EDIT, druga sprawa jak ktos ci juz napisal w najszybsze athlony po O/C nie podawaj szybkosci w wspolczynniku wydajnosci, po drugie abs mogl powiedziec ze wspolczynnik wydanosc masz na poziomie 4100+ musialbys wyciagnac z procka 2860mhz (11*260) a sam napisales ze masz 2530

 

topik z typu, ja sie pochwale co mam to wam mina zrzednie, ale co tam co bym wymienil??

 

primo: "badziewna" karta graficzna, jak juz to cos klasy radka x800xl

po drugie primo: karta dzwiekowa

po trzecie primo: ram dla duala

po czwarte primo: mobo

od biedy tez bym wymienil cpu na lepszy model, znaczy na taki ktory wyciada te twoje 4100+ z mniejszym napieciem

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie wielkie zmiany!!!!!!!!

tylko co na co??

procek - ?

ram - ?

płyta -  ?

grafa - ?

dźwięk - ?

1267289[/snapback]

w najbliższym czasie ile będziesz mieć kasy!!!!!!!!??? :lol:

po raz kolejny ludzie myślą że my wróżki :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...