Skocz do zawartości
em1X

skrecanie p4 1.7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zna moze ktos artykuly lub samemu bawil sie juz w podkrecanie p4 ? Niestety mnoznik zablokowany a jedyna mozliwosc to zwiekszenie czestotliwosci FSB. Jezeli ktos cos o tym wie prosze o kontakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to masz 0,18 czyli fatalnie..

trzebva bylo kupic 1,6A tego wykrecasz bez problemow na 2,4 a z pproblemami wyzej...

 

ja swojego puiscilem juz 16x166 ale cos mi nie wyrabia i plyta glupieje.. daje 1,98V na proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego puiscilem juz 16x166 ale cos mi nie wyrabia i plyta glupieje.. daje 1,98V na proca

Szkoda, bo FSB 166 i taktowanie 2,66 GHz to jest coś :)

jesdzce nie powiedzialem ostatniego slowa...

 

narazie zobaczcie mojego kompa w testach wydajnosci CCR czy jak sie to nazywa.. wpis Crazytomhero czy jakos tak (moj cieciasty brat)

http://ccr.podkrecanie.sky.pl/wyniki.php

 

MILEGO POBIJANIA moich 8k ;) :roll: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna moze ktos artykuly lub samemu bawil sie juz w podkrecanie p4 ? Niestety mnoznik zablokowany a jedyna mozliwosc to zwiekszenie czestotliwosci FSB. Jezeli ktos cos o tym wie prosze o kontakt :)

Z tego to zawiele nie wyciśniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yy zawsze cos wycisne. Procka nie wybieralem. Stary kupil w zestawie :o

 

To co wycisnolem dalo mi 500 3dmarkow wiecej takze zawsze cos. Tyle ze jak podwieksze fsb ze 100 na wiecej, np. 110 komp sie wiesza albo dziala niestabilnie. Jak temu zaradzic? :P

 

pomozcie poczatkujacemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yy zawsze cos wycisne. Procka nie wybieralem. Stary kupil w zestawie :o

 

To co wycisnolem dalo mi 500 3dmarkow wiecej takze zawsze cos. Tyle ze jak podwieksze fsb ze 100 na wiecej, np. 110 komp sie wiesza albo dziala niestabilnie. Jak temu zaradzic? :P

 

pomozcie poczatkujacemu ;)

podniesc vcore - otworzyc obudowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandra to najgorsze <span style="color:red;">[ciach!]</span>o do testowania procków ja testuje tylko 3d markiem 2001 se ale tam to większe znaczenie ma karta graficzna

a ja mowie o procku...

 

mzoe w seti sie poscigamy???

jedna probka 3:30H ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za długo, wiesz że przegrasz

Może i przegram nieobchodzi mnie seti ja kompa używam do grania nie liczenia próbek seti a w grach p4 jest słabszy od athlona tylko nie mówcie mi o q3 bo w takie starocia niegram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten benchmark to możesz sobie wzadzić w dupe

Nie mozesz tak sie wyslawiac bo nie jestes powazany potem. Tak sie zachowuja kolesie bez argumentow. Pbern Ci mowi, ze chodzi o procka wiec 3dmark sie nie nadaje. Seti jak najbardziej, sisoftsandra, UD, pakowanie rar, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to trzeba przyznac ze sandra ani zaden wlasnmoreczny ccr nie zierza ci wydajnosci procka.

Jedynie wierzytelnymi benchmarkami sa gry, i niestety szokuje mnie strasznie mala wydajnosc p4 w tych aplikacjach.(i nie tylko)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to trzeba przyznac ze sandra ani zaden wlasnmoreczny ccr nie zierza ci wydajnosci procka.

Jedynie wierzytelnymi benchmarkami sa gry, i niestety szokuje mnie strasznie mala wydajnosc p4 w tych aplikacjach.(i nie tylko)

a ja zawsze myslalem ze test procka to zwykle cos syntetycznego.. a gry to sie do etgo nie nadaja...

bo to tak jakbys chcial testowac magistrale pci 32 / 64 po wydajnosci w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha gry sie nie nadaja spoko  :idea:  8O :? 8)  :lol: :cry: :oops: :P :x :evil: :twisted: :roll: :wink:

chyba se zmienie procka na p100 bede mial wiecej fps 8O

gry do testoweania proca sie nie nadaja..

one nadaja sie do testowania calego systemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopcy spokoj :P mam podniesc vcore? do wyboru mam +0.025 +0.050 75 i 0.1 V. Moge podniesc do maxymalnej ale to nie za duzo nie daje bo nawet jak wytrzyma te 110mhz to system dziala niestabilnie (np. wiesza sie w 3dmarku) . Ktorys tam koles pisal ze nie gra w q3 bo to staroc. Ja gram w nia 3 lata i jakos mi sie nie nudzi a grafike jak na swoj wiek ma nieprzecietna takze nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>le ze to chlam ani nic w tym rodzaju.

No jak ktos ma jeszcze jakies propozycje to piszcie :) Tylko o podkrecaniu p4 a nie wywyzszaniu amd nad pentiuma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...