Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pomozcie mi PLS!

Szukam gierki o SW gdzie chodzilo sie postacia i widok byl w rzucie izometrycznym cos a'la Diablo i te sprawy! Potrzebuje ja na drgiego kompa ktory mam slaby i mi zaden z nowych SW nie pojdzie, a teraz mnei naszla mania Star Warsowa :D

 

Z gory dzieki!

 

A przy okazji to KOTOR 2 tez jest wypas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wlasnie ta gierke i musze z przykroscia stwierdzic, ze sie na niej przerazliwie zawiodlem :(

 

Zabugowana jak diabli (dzieki bugom nie bylo mi dane kontynuowac dwoch watkow pobocznych, i to akurat dosc IMHO ciekawych), ze scenariusza wycieto cale rozdzialy (najgorzej zostal potraktowany HK-47), beznadziejnie prosta...

 

Najgorsza i niewybaczalna jej wada jest fabula - przez wiekszosc gry jakby jej nie bylo, a jak juz cos sie rusza i zaczyna sie robic ciekawie, to gra sie konczy zanim sie na dobre rozkreci :evil: :twisted:

A za zakonczenie powinni powiesic scenarzyste...

 

Niestety gra padla chyba ofiara strategii marketingowej i terminow wydawniczych :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ciekjawsze bledy - Planeta Nar Shaddaa wszedlem do kantyny bez Attona pojawily sie blizniaczki /filmik przed kantyna/ - pozniej jak wrocilem po Attona juz nie moglem ich nigdzie znalezc. Dwa przy wejsciu do dokow filmik z Mira i Hanharem - pozniej za cholere nie moge spotkac Miry.

Rozwiazalem problem z pylonami - pojedyncze questy z lassavou pilotem Odis i naukowcami bylem u Vogi the Hutt odtanczylem co moje uspilem psy i spentrowalem pomieszczenie zastrzezone.

Bylem na promenadzie gralem w pazaka zrobilem wszystkie questy. Bylem w refugee quad rozmawialem z Serroqo zalatwilem sprawe uchodzcow?/refugees. Bylem u Visqisa rozmawialem w sprawie Naddy i Adeany.

Wrocilem na Ebonhawka rozgromilem Redeclipse.

 

I tyle koniec. Czekam na wezwanie Visqisa - ktore nie nadchodzi . Szukam kontaktu z Mira - ktorego nie ma

 

edit:

I w zwiazku z tym - kiedy odezwie sie Visquis z zaproszeniem /motyw z jachtem Gotto/ i gdzie do ciemnej anielki jest Mira???

 

Widzialem ze juz sporo osob ukonczylo gre do nich adresuje pytania

 

Teraz wyczytalem ze po wyjsciu z Ebonhawka po rozgromieniu redeclipse i ich lideraCahmmakta powinienem otrzymac polaczenie /uplink/ od Visquisa -co nie nastapilo ... Cholery mozna dostac z ta gra.

Edytowane przez KNOW_HOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkur.... ee zdenerwowalem sie na kotora II :/ nie moge po prostu z ta gra :| na 9800 pro na dantooine mam...... tadam!!! 1 fps :( dziwne :/

 

otwarta przestrzen + high detale chodzi wszystko ladnie plynnie - wchodze do jaskini - wychodze na otwarta przestrzen i chocbym dal low details to bedzie 0,5 - 1 fps ... i musze gre wylaczyc i wlaczyc ponownie dopiero wtedy gra chodzi plynnie :/ czyzby ten kotor byl zrobiony pod nvidie ?

 

Stery najnowsze, winda co dopiero postawiona... wiec wtf ?? :|

 

albo cos jest zje**** albo czeka mnie zmiana sprzetu na cos mocniejszego :?

 

 

P.S. Czy to ma jakies znaczenie, gdy Atton sie pyta jakim mieczen walczylem i np. odpowiem ze dual blade, silver .. ?? oprocz tego ze artis bedzie pozniej miec "mój" silver dual blade lightsaber ?

Edytowane przez FatboY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w zwiazku z tym - kiedy odezwie sie Visquis z zaproszeniem /motyw z jachtem Gotto/ i gdzie do ciemnej anielki jest Mira???

Widzialem ze juz sporo osob ukonczylo gre do nich adresuje pytania

1316580[/snapback]

to mira znajdzie Ciebie w odpowiednim momencie.

ja po rozwaleniu redeclipse polecialem na jakas inna planete porobilem tam kłesty i jak wrocilem dostalem zaproszenie na jacht

 

P.S. Czy to ma jakies znaczenie, gdy Atton sie pyta jakim mieczen walczylem i np. odpowiem ze dual blade, silver .. ?? oprocz tego ze artis bedzie pozniej miec "mój" silver dual blade lightsaber ?

1317718[/snapback]

z tego co zauwazylem w swojej grze, mialo to znaczenie jedynie przy odtwarzaniu filmiku z rozprawy glownego bohatera (tzn trzyma w rece taki miecz, o jakim sie powie attonowi) niestety mimo ze wybralem silver, przez cala gre nie natrafilem nigdzie na silver gema :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak gralem to jakos nawet nie zwrocilem uwagi zeby ona miala moj miecz, a odinstalowalem juz gierke i nie sprawdze.

no chyba ze zainstaluje jeszcze raz, zabije ja i zrobie sobie pamiatkowego printskrina ze srebrnym mieczem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma rozwiazanie na problem z tym scinaniem ?? Bo ja juz nie mogę :/ Czy wy także mieliście takiego buga ze nie mozna z postaciami rozmawiac ? (load save'a pomaga) albo ze postac glowna staje w miejscu i nie mozna sie nia ruszyc ? (tutaj zmiana postaci TAB'em pomaga) bo to tez czasem denerwujace jest ..... Chyba sobie xboxa kupie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona sie pyta o to jaki miałęś miecz.. i potem taki jest na wspomneiniach z procesu i taki ona właśnie ma..

wiec może jakoś da sie go odzyskac :>

1317966[/snapback]

nie no na 90% jestem pewny ze to atton sie mnie pytal o kolor... z tym ze ja gralem kobieta, a chyba sie fabula zmienia w zaleznosci od plci.

 

a co do problemow technicznych to jedyny bug jaki u mnie wystepowal to wywalanie gry do pulpitu przy ladowaniu leveli. no i moze z 2-3 inne zwisy w przypaddkowych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma rozwiazanie na problem z tym scinaniem ?? Bo ja juz nie mogę :/ Czy wy także mieliście takiego buga ze nie mozna z postaciami rozmawiac ? (load save'a pomaga) albo ze postac glowna staje w miejscu i nie mozna sie nia ruszyc ? (tutaj zmiana postaci TAB'em pomaga) bo to tez czasem denerwujace jest ..... Chyba sobie xboxa kupie :|

1318037[/snapback]

Ja mialem na Dantooine takie jazdy, ze postac mi sie zacinala i po krotszej lub dluzszej chwili pojawiala sie np. 200 metrow dalej (w przypadkowym kierunku). Zrobienie quicksave'a przywrcalo sterowanie do normy.

 

A na Xboxie sa z tym podobno takie same jaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrocie:

OBLESNIE prosta :( , praktycznie "druzyna" byla mi zbedna, jak przez maslo ,nawet na koncowej planecie, chwilowe problemy mialem tylko 2 razy ,jak gralem attonem vs blizniaczki i z koncowym bossem ,ale to tez na zasadzie 3-4 powtorek ;/

Zbugowana niczym win 98, na catalystach 5.x nieda sie grac, na 4.x da sie, ale i tak raz na jakis czas zwiecha ,przenikniecie przez sciane, czy inne przyjemnosci.

ZA KROTKA, zdecydowanie krotsza, zdecydowanie mniejsze tereny do lazenia ,no spieprzyli sprawe ;(.

Ogolnie gra sie milo ale jak czlowiek sobie przypomni jedynke to sie niesmak robi :/

1296533[/snapback]

Ja takie same odczucia mam teraz jak skonczyłem Kotor 1 - bardzo krótka i poziom walk/questów

na poziomie podstawówki. Skoro w KOTOR 2 jest jeszcze gorzej :blink: to chyba daruje sobie instalację <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma rozwiazanie na problem z tym scinaniem ?? Bo ja juz nie mogę :/ Czy wy także mieliście takiego buga ze nie mozna z postaciami rozmawiac ? (load save'a pomaga) albo ze postac glowna staje w miejscu i nie mozna sie nia ruszyc ? (tutaj zmiana postaci TAB'em pomaga) bo to tez czasem denerwujace jest ..... Chyba sobie xboxa kupie :|

1318037[/snapback]

albo moze taniej wyjdzie oryginalną grę ? :P :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nawet oryginal nie pomoze - jakis burak jest i tyle, a o patchu sie na razie tylko mowi...

 

A propos kupowania xboxa to przypomnial mi sie Morrowind - tam tez zdarzalo sie, ze jakis quest "nie zaskakiwal" i nie mozna bylo ruszyc dalej. Tyle ze na PC rozwiazywalo sie to jedna komenda w konsoli (dodawalo sie np. brakujacy wpis w dzienniku), a na Xboxie mozna bylo co najwyzej zebami zazgrzytac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie bo utknołem.

Na Dontonie nie mogę znaleść Jedi PS podejzewam archeologa, chodzi oto ze chce on holo disc i jest w 2 miejscach na raz(mam info że porwali go najemnnicy i jest w jaskini jakiejś tam ale tej jaskini nie ma na planecie wiec gdzie jest ?).

Natomiast kapitan milicji coś mówi o jakimś gosciu na G ale na planaecie go NIEMA co znim jest ?

Jak zdobyć dowód żeczowy na szefa milicji tam bo amm tylko zeznanie słowne nic więcej.

 

Całą lokację przeszedłem już wielokrotnie i z każdym wykorzystałem ALL dostępne opcje dialogowe i nic.

PS odwiedziłem już wszytkie planety dostępne i nie doszła mi żadna nowa lokalizacjia NIC co by pchneło fabułę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Dantooine jest jaskinia, do ktorej mozna sie dostac z lokacji z portem kosmicznym - moze to o nia chodzi?

 

Questu z kapitanem nie robilem (chyba ze chodzi o ten ze spadkiem po scavengerach).

 

Co do pchania fabuly - powinienes w pewnym momencie dostac wiadomosc od Mandalorian, zeby wrocic na Dxun jak najszybciej. Zajrzyj do aktywnych questow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh =] nie ma dantooine - nie ma problemu :) mam takie pytanie: Czy można jakoś Visas przeciagna na Light Side ? bo zawsze jak dostaje ptk LS to u niej wskaznik tez leci w strone LS lecz za chwilke wraca na Dark Side. .. wiec jest jakis sposob ?/

 

I dlaczego Kreia (czy jak jej tam :)) caly czas mnie probuje zmusic na dark side ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PROBLEM:( Jestem na Tylosie w sekretnej akademi po wejśćiu do Erbon Havka pojawia sie filmik...ale potem jest tylko czarny ekran quick save quick load zwykły save-load nic.... ekran czarny:( ale obrazek z sejwa jest widoczny:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PROBLEM:( Jestem na Tylosie w sekretnej akademi po wejśćiu do Erbon Havka pojawia sie filmik...ale potem jest tylko czarny ekran quick save quick load zwykły save-load nic.... ekran czarny:( ale obrazek z sejwa jest widoczny:(

1327825[/snapback]

Ja mam dokladnie ten sam problem i nadal go nie rozwiazalem. Sama gra dziala, moge sie poruszac co widac pozniej na obrazku dolaczanym do save'a, ale jako ze nic nie widac jest to bardzo utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,jestem na Onderonie i musze dostac sie do pałacu zeby zagdac z tym Jedi Masterem,no i nie wiem gdzie znalezc tego typa doktora co jest oskarzony o morderstwo,tzn co mam konkretnie zrobic zeby go uwolnili i pomógl mi się dostać do pałacu?Bo gadalem już chyba z kazdym itp i lipa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Mam problem z zakończeniem misji na Nar Shaddaa. Nie wiem jak uśpić "psy" prz Vogga the Hutt i przejść przez drzwi. Jest tam oczywiście miska, ale przy kliknięciu na nią pojawia się tylko napis aby ją zostawić. Co mam zrobić???

Pozdrawiam wszystkich fanów SW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra mam gierke, chciaubym pograc w nią jednak w ojczystym języku... i co? kupa.... na stronce ludzi zajmujących sie tym pisze ze spolszenie bedzie na pewno przed w wakacje[?] blah

przeciez oni nie mają przetułmaczyc pana tadeusza ,tylko kilkaset dialogów:> dosyc prostych zresztą...:>

a ja biedny nie umiem grac w rpg po angielsku;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!

Mam problem z zakończeniem misji na Nar Shaddaa. Nie wiem jak uśpić "psy" .......

Musisz kupic juma juice w cantina i uspic tego Vogga a to moze zrobic tancerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...