Skocz do zawartości
Jordi23

Star Wars: Knights Of The Old Republic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawila sie wreszcie ta gra na PC, jutro podziele sie wrazeniami, w jedynke lupalem ostro super mi sie podobala, ciekawe czy bedzie mozna przeniesc postac z jedynki do 2

pozdro

 

tu macie porcje screenow http://media.pc.gamespy.com/media/608/608569/imgs_1.html

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. zaje**** ze na engine z jedynki:) Giera będzie zaje.. ale zaczekam na wersje PL.. przedtem Eng. przechodziłem i nie było takiej fraJdy znaczy sie była ale nie taka jak z pl :) a teraS jeszcze jaK ramki dostane Umm:P wreszcie nie bedzie nic doczytywac:P i moze procek na 3,4 poLeci:P heh dobra.. trzymajcie sie tam:)

Piss..joŁ

 

P.s jordi jakbyś mógł to zrób pare screenów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra moge cos napisac o grze wczoraj pogralem z 30 min.

 

Co do multilanguage to nie odpowiem bo nie przyjzalem sie temu, ale chyba byl wybor jezyka, ale glowy nie dam uciac ;)

 

Generalnie to stara dobra jedynka z nowa fabula i pewnie nowymi przedmiotami postaciami itp. Cale sterowanie, menu zakladanie rzeczy, walka, otwieranie boxow wszystko jest po steremu, czyli jak dla mnie rewelacyjnie. Ja stworzylem postac od nowa, bo nie znalazlem mozliwosci importu z jedynki, twarze do wyboru sa takie same jak w jedynce wiec moj hiroł wyglada tak samo jak w jedynce ;) Oczywiscie jest wstepik w stylu gwiezdnych wojen z lecacymi literami w gwiazdy, znowu latamy ebony hawk ;). Muza jak to w star wars przednia, 3 tryby EAX (1,2,3) (hehe wczoraj kupilem audigy2 ZS - wrazenie super), dzwiek przestrzenny dziala wysmienicie. Mam zestaw 4.1 2 z tylu 2 z przodu + subwoofer, i naprawde ladnie ta gra to obsluguje, Stalem w takim pomieszczeniu gdzie iskry sie sypia z kazdej strony i wrazenie jak ruszalem myszka - skad leca iskry - rewelka.

Grafika wydaje mi sie ze podobna jak w jedynce - ten sam engine na pewno poprawiony, nie jest to szczyt techniki w obecnych czasach ale to nie o to chodzi w tej grze. Gralem w 1600x1200 z AAx4 i Anizox16 i w pierwszych lokacjach nie schodzil fps ponizej 40 (40fps -min), caly czas w okolicach 60-70.

Gra zapowiada sie cudnie, juz zacieram raczki weekend sie zbliza :),

gra zajmuje 4CD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam inny problem :/ gra chodzi mi tak samo wolno jak 1 , tzn normalnie to mam ~60fps ale np jak jest dym czy jakas wieksza przestrzen spada np do 15 , tak samo mialem w pierwszej czesci , wie ktos moze o co chodzi ? :/

 

No i jeszcze jedna wazna rzecz , tylko mi gra zwiesza kompa w roznych odstepach czasu ?! :mur:

 

EDIT

 

Co do zawiesza sie kompa pomogla zmiana sterow na starsze , rozwiazalo to tez problem z spadkami fps ;] , takze problem rozwiazany :wink:

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gra jest wyraznie lepsza niz jedynka. Wsztystko za sprawa swietnego scenariusza i duzo ciekawszych postaci (uwaga-beda niewielkie spoilery).

 

Moze czesciowo bierze sie to stad, ze tym razem gram po ciemnej stronie,ale gra zrobila sie duzo dojrzalsza. Wiekszosc druzyny trafia do niej z przymusu badz ze wzgledu na wlasne, zwykle ukryte, interesy. Praktycznie nikomu z nich nie mozna ufac. A juz klasa sama dla siebie jest mroczna mentorka glownego bohatera. Zaryzykuje stwierdzenie, ze to najbardziej intrygujaca postac jaka widzialem w grach komputerowych. Jej instukcje dotyczace manipulacji i dlugofalowej strategii sa godne Machiavellego. Moja postac jest na 16 poziomie,a ja wciaz nie moge sie od tej gry oderwac. Rewelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was tkaie pytanie - niestety nie mialem okazji zagrac w jedynke - i wlasnie chcialem sie zapytac czy jezeli nie gralem w jedynke to zabierac sie do dwojki czy to moze jest jakos powiazane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. lepiej zagrać w jedynke a potem w dwójke:) ja oSobiście jeDynka przeszłem dwa razy:) i warto było... teraz na dwójke zaczekam.. aż PL wyjdzie.. no nie PL ale ta grupa co robiła spolszczenie do half life i kotor 1 ma zrobić do 2:) to jest link;)

www.solucja.info

piss..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa nawiazania do historii Revana. Powtarzaja sie niektore miejsca i jest chyba ten sam robot-zabojca ;) Nie mniej spokojnie mozesz grac w dwojke bez znajomosci jedynki. Stracisz pare smaczkow,ale w historii z pewnoscia sie nie pogubisz bo dotyczy zupelnie innych postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

Hej. Mam Kotora2, ale tez problem.

W grze, co jakiś czas jesli zmieniam AA np z 2A na BEZ , to wyskakuje VPU RECOVERY albo komp sie restartuje.POdczas gry nie mam tego, ale jeśli zmieniam AA, to wtedy może wystąpić. Tylko podczas zmiany, w samej grze nigdy.

 

Stery najnowsze, RAdeon 9600XT

SPrawdzcie u siebie moze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo np. na Deamonie gra mi się wywala przy instalce na drugim cd a np. Alkohol 3 cd...wyskakuje że niewłaściwy wolumin :( nagrałem też na cd ale już chyba pod koniec 1 cd mi się wywaliło... to jest wersja z rarfixem czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was tkaie pytanie - niestety nie mialem okazji zagrac w jedynke - i wlasnie chcialem sie zapytac czy jezeli nie gralem w jedynke to zabierac sie do dwojki czy to moze jest jakos powiazane ?

1273485[/snapback]

A wiadomo kiedy ma wyjść to spolszczenie do kotora 2 bo czekam z niecierpliwością a za ENG nie chce się zabierać bo zrozumiał bym z 60% tekstu a ślęczeć ze slownikiem mi się nie chce :mur: boshe jak ja czekam na tę gierke (szkoda ze mi się ferie skończyły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy ma wyjść to spolszczenie do kotora 2 bo czekam z niecierpliwością a za ENG nie chce się zabierać bo zrozumiał bym z 60% tekstu a ślęczeć ze slownikiem mi się nie chce :mur: boshe jak ja czekam na tę gierke (szkoda ze mi się ferie skończyły)

1275173[/snapback]

 

:) no ale w zaden sposob nie odpowiedziales na zacytowane pytanie :)

 

Rozumiem, jestes w desperacji, ale ... klikac nalezy tam gdzie trza :)

 

Coby nie bylo OT to mam nadzieje miec w przyszlym tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quarantino zaluj, jedynka byla super, ale moglaby ci sie nie podobac bo to rpg, bardzo sie rozni od innych "star warsow", ale jest super jak ktos lubi rpg...

eh chetnie bym zagral w kotora 2 ale z tymi cenami przesadzaja... wiele osob raczej sobie nie bedzie moglo narazie pozwolic na kotorka 2 z empiku itp... bez skojarzen oczywiscie, poprostu sadze, ze mogliby zaczynac od mniejszych cen, a znajac polskie realia to zanim zjada z cena to prawie wszyscy juz sobie "zalatwia" gre... ja przynajmniej moge poczekac bo mam grafe w serwisie i i tak bym nie pogral...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem przez weekendzik, gra wciaga na maxa jak jedynka, cala kwintesencja jedynki z nowa fabula, rewelacja. Narazie moja postac ma 8 level, jest duzo nowych powerow i skilow do uzycia. juz czuje ze gra mnie zajedzie z czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra by mi sie naprawde bardzo podobala ale nie podoba mi sie system walki.Gdyby to zmienili i mozna by bylo samemu bezposrednio wplywac na walke to bym w nia gra do upadlego a tak to coz - albo dam kolesiowi,ktory lubi takie gierki i niech ją rozpyka albo coz - uninstall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sew333

NIech ktoś się pobawi ANtyaliasingiem. JEsli ma RADA 9600PRO albo XT. U mnie jak zmieniam kilka razy gra się sypie, albo restary, albo VPU recovery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...