Skocz do zawartości
l.ucas

Sprzed Do Krecenia..... Ale Do 1200zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

pytanko mam: chce kupic sobie kompa (tak za maxa 1200zl) , cos na sempronie bo sie napalilem na krecenie jego. jaka do tego płyta i ramy? chce zeby płytka miala lan i dziwiek w sobie... a grafe juz mam wiec prosze nie doliczac do ceny....

najwazniejsza jest płyta bo sie nie moge na nic zdecydowac.... prosze o pomoc w wtyborze. dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie kupował teraz sempronów, choć zależy do czego Ci potrzebny komp, lepiej dozbierać troszke kaski i wziąć coś np. na S939.

PS. Sprzed :lol::lol:

1267237[/snapback]

 

problem wlasnie z kaska jest.. chyba wezme tego sempka 2200+ ... a jaki wiatrak tak za rozsadna cene i nie glosny ?

 

 

a co do tego abita to czy mozna zmieniac fsb napiecia i te wszystkie inne rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mi sie nasuwa, co dokladnie potrzebujesz kupic za te 1200zl, bo jest to stosunkowo sporo kasy nawet na S939 + Proc i RAM, ale musze wiedziec, zanim Ci cos zaproponuje jakie potrzebujesz podzespoly w tej kasie.

Pakowanie sie w SocketA jest juz bezsensowne, ta platforma juz umiera... tzn, nie bedzie juz nowych prockow i chipsetow dla plyt glownych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mi sie nasuwa, co dokladnie potrzebujesz kupic za te 1200zl, bo jest to stosunkowo sporo kasy nawet na S939 + Proc i RAM, ale musze wiedziec, zanim Ci cos zaproponuje jakie potrzebujesz podzespoly w tej kasie.

Pakowanie sie w SocketA jest juz bezsensowne, ta platforma juz umiera... tzn, nie bedzie juz nowych prockow i chipsetow dla plyt glownych :D

1268150[/snapback]

no za 1200: proca, plyte, ram, dysk i skrzynia... bo recordera i grafe mam a dziwiek i lan z MB.... kurcze nic chyba wiece niz socet A nie wyjdzie za taka kaske......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...