Skocz do zawartości
Kazik70

Nagrzewnice By Kazik70

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wiedzieć, będe omijajł audice jeśłi będą inne furki do spenetrowania :lol:

a gąpki już nie ma, bardzo fajnie czyści się te okrągłe kanały,

wiertarka, odpowiednio grube wiertło i chłodniczka przezywa swoją drugą młodość :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Igomako, nawet się nie męcz z tymi fotami. 100% stalowe. Shit happens - następnym razem zorientuj się trochę lepiej co kupujesz.

1462949[/snapback]

Opowiadasz.. :P

Miałeś złe doświadczenie akurat z takim modelem i tyle.. ;]

 

 

cholera. to bardzo źle? mocno to wpłynie na wydajność? ...a miałem tym 5bloków chłodzić :/ :/

1462960[/snapback]

Nagrzewnica od BISa...

Zawsze IMO wydajniejsza od nagrzewnicy alu..

5 bloków na jednej nagrzewnicy? Ludziki daja do 1 dwa nagrzewnice, a Ty tak skromnie? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze IMO wydajniejsza od nagrzewnicy alu..

5 bloków na jednej nagrzewnicy? Ludziki daja do 1 dwa nagrzewnice, a Ty tak skromnie? ;]

1463067[/snapback]

hyh :) wiesz, kręcenie mnie nie kręci :D znaczy - overclockingu nie uprawiam, a nawet jesli sie już zdarzy to niewiele... jakieś takie mam podejście.. pragne tylko i wyłacznie ciszy, i mam nadzieje że ta nagrzewnica mi to zapewni.. ale swoją drogą KICHA jak cholera, no ale cóż. żyje sie dalej, i trzeba coś z nią wykombinować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem ze moja nagrzewnica fiacikowa ma stalowe lamele, ale zanurzyłem do roztworu z kw. cytrynowym i o dziwo odsłoniła się brązowa warstwka miedzi.

 

Jeśli tylko uda mi się ją ponownie zlutować to przedstawie temat i zdjecia - juz w wersji brudnej była wydajniejsza od rekorda. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem ze moja nagrzewnica fiacikowa ma stalowe lamele, ale zanurzyłem do roztworu z kw. cytrynowym i o dziwo odsłoniła się brązowa warstwka miedzi.

1464599[/snapback]

A jakie ma te lamele?

Proste czy harmonijka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh :) wiesz, kręcenie mnie nie kręci :D znaczy - overclockingu nie uprawiam, a nawet jesli sie już zdarzy to niewiele... jakieś takie mam podejście.. pragne tylko i wyłacznie ciszy, i mam nadzieje że ta nagrzewnica mi to zapewni.. ale swoją drogą KICHA jak cholera, no ale cóż. żyje sie dalej, i trzeba coś z nią wykombinować...

1464411[/snapback]

nie słuchaj głupot weż zwykły magnes i zobacz, jeśli będzie przyciągał to znaczy że stalowe, jeśli nie to na pewno miedź lub aluminium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie słuchaj głupot weż zwykły magnes i zobacz, jeśli będzie przyciągał to znaczy że stalowe, jeśli nie to na pewno miedź lub aluminium.

1464690[/snapback]

Głupot powiadasz?

To zapewne wiesz że w tym modelu nagrzewnic NIE było nigdy aluminiowych finów..

Jedynie miedziane - harmonijka, stalowe - proste...

Więc nawet nie musi wysilac się z magnesem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam nie przejmuje sie :)

jak bedzie mi sie chcieć to ją odpicuje ala mechan!k i opchne na allegro, a z kasy kupie sobie coś nowego....

a jak nie to zostane na tym, ważne żeby chłodziło.

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żuczek już nie jest mój <_<

Dla siebie szykuje coś co wygląda jak "poldek"

ta co miała te dziwne przebarwienia.

Teoretycznie ma być wydajniejsza od żuczka

więc raczej nie będe po nim płakał.

Troche mi go jednak szkoda bo miałem fajną wizje na jego przeróbke.

Jak byś odezwał się na gg to chętnie podziele się pomysłem.

Może akurat Ci się spodoba i go zaadaptujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...