Skocz do zawartości
ELONER

Musketeer 1 I 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy mozna podłaczyc musketeera 1 i musketeera 2 tak zeby wszystkie wskazniki pokazywały swoje funkcje?zastanawiam sie nad tym poniewaz oba panele pokazuja natezenia dzwieku.czy natezenie dziwieku na wyjsciu i natezenia na L i P kanale to nie to samo czy mozna podłaczyc tak zeby wszystkie wskazniki pokazywały to co powinny bo np musketeer 2 i kieszen cooldrive5 kozystaja z jednego kabla hdd led i wydaje mi sie ze posiadanie musketeera 2 wyklucza poprawna prace cooldrive5.czy niejest tak samo z musketeerm1 i 2? co wiecej oba panele muskeeter 1 i musketeer2 posiadaja sledzie PCI z rozgałeznikami sygnału czy czyms takim a wyjscie z karty dzwiekowej jest jedno.czy to mozna podłaczyc wszystko ładnie? i jeszcze czy mozna do tego zestawu dorzucic kieszen cooldrive5?tez zeby wskazniki pokazywały predkosc zapisu na dysku na obu panelach[musketeer2 i cooldrive5]

PROSZE O ODPOWIEDZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eloner informacje uzyskasz jeżeli będziesz o nie pytał w kulturany i zgodny z zasadami forum sposób, dublowanie zadawanych pytań jest niekulturalne i nie tolerowane na tym forum, bo powoduje to niepotrzebne rozrastanie się topiców, więc nie szydź tylko zacznij zachowywać się jak na forumowicza przystało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by nie było odpowiedzi nieuzyskałem zadnej tylko wymadrzania na temat zachowania.dzieki bardzo.temat mozna zamknac poniewaz juz wszystko wiem.pozdrawiam wszystkich nadgorliwych oraz tych ktorzy uwarzaja sie za lepszych pod wzgledem manier a takze tych ktorzy niemajac nic do powiedzenia w konkretnym temacie postanawiaja jednak prawdopodobnie z nudy dodac swoje 5 gr.POKOJ Z WAMI :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...