Skocz do zawartości
v1ru5

The House Of The Dead Iii

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie sie w koncu ukazala :P. Juz dawno mi takiego czegos na PC brakowalo. Hektolitry krwi, ryczące zombie i odgłosy wystrzałów. Od czasu poprzedniego House of The Dead i Virtual Cop2 nie bylo nic podobnego. Strzaszna bieda w tej gałęzi gier.

Some screenshots: http://www.3dgamers.com/games/housedead3/screenshots/ rozpierducha az miło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest w dalszym ciągu gra w stylu "celowniczek" że cały czas gracz jest prowadzony za rączkę i tylko trzeba naciskach "fire" ? Ostatnią tego typu grą w jaką grałem był "Ed Hunter", wolę jednak mieć swobodę ruchów. Chociaż, może się skuszę na zagranie w trójeczkę...

 

A tutaj kolejne screeny z wersji PC.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No !!! Tego mi bylo trzeba.Gra jest bardzo krotka bo mozna ja przejsc w ok pol H ale zeby poznac wszystkie drogi trza przejsc gre wiele razy.Dobra strona jest takze to,ze po przejsciu odblokowywuje sie pelna druga czesc gry.Ja ze swojej strony bardzo polecam.Jedyna wada tej gry to jej dlugosc ale mozliwosc odblokowania drugiej czesci rekompensuje ta wade.

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie naprawde przyjemnie, a na 'celowniczek' pol h to nawet sporo :] . Przeszedlem gre na normalu w 25min i nie widze nigdzie odblokowanego HotD2, acha i jeszcze jak mozna gre zapauzowac? Esc nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie naprawde przyjemnie, a na 'celowniczek' pol h to nawet sporo :] . Przeszedlem gre na normalu w 25min i nie widze nigdzie odblokowanego HotD2, acha i jeszcze jak mozna gre zapauzowac? Esc nie dziala.

1272110[/snapback]

Enterem ; )

 

Gra spoko na odstresowanie sie w trakcie sesji ;]

2 posysala na maxa - mialem straszny ubaw grajac w nia (te wspaniale odglosy pily lancuchowej i dialogi poprostu cud miod i orzeszki) ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

testowalem przed chwila - MEGA QPA !

1272245[/snapback]

A czy po zmianie zmieniles w grze rozdzialke i detale?Jesli tak to czy zrestartowales kompa bo odrazu mowie ze pomimo,ze ustawisz w grze detale i wejdziesz do niej to nic nie da bo i tak bedziesz mial 640x480.Wymagany jest restart kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...