Skocz do zawartości
fush

Pytanie O Di 604

Rekomendowane odpowiedzi

:mur: Mam taki problem. Kupiłem na allegro router który gość niby miał u siebie i był sprawny, ale ja po podłączeniu go nie mogę wogóle wejsc na jego konfiguracje. Pingi do niego dochodzićą ale stronka nie chcieć sie zaadowac :(. Wie ktoś co to może byc , czy moze być uszkodzony czy ja coś zele robie ? Prosze o pomoc

Edytowane przez fush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak restartowałem go guzikiem 2 razy ale nadal nic to nie pomaga :/ gdzies nawet wyczytałem ze mozna podłaczyć sie do niego przez telneta, ale to tez niestety nie działa. Więc jak narazie nie mam pomysłow jak go mozna sprawdzic , bo wsumie jak pingi sa to znaczy ze cos działa, tylko dlaczego nie chce wejsc przez http://192.168.0.1 poprostu wyskakuje ze brak strony do wyswietlenia? i nie wiem co mam robic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO WŁASNIE TEZ TKA POCZATKOWO MYSLAŁEM ALE PO RESECIE NIBY MA PRZYWRACA USTAWIENIA STANDARDOWE. wIĘC PNGI NORMALNIE IDĄ BEZ ZADNEGO GUBIENIA PAKIETÓW WSZYSTKO OK , TYLKO NIE CHCE SIE WGRAC STRONKA, MYSLE ZE TO MOZE BYC COS Z OPROGRAMOWANIEM NIE TAK NO ALE NIE WIEM, KOLES CO OD NIEGO KUPOWAŁEM TWIERDZI ZE BYŁO OK. dLATEOG SIE PYTAM CZY KTOS MA JAKIS POMYSŁ CO Z TYM FANTEM ZROBIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozesz mi cos wiecej napisac o tym co pisałems?. bo sciagłem cos ale to co sciagłem to trzebas uruchamiec przez wejscia na ruter a nie iwme jak znalesc to co ty piszesz . jak mozesz mi pomóc to dziekuej z góy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go resetowales?? odlaczyles od pradu i wcisnoles guziczek?? jezeli tak to wcale go nie zresetowales :lol: , tez kiedys mialem z takim routerem problem ( do czasu az sie spalil :lol: )i reste, o ile pamietam, polegal na odpieciu go od pradu wcisnieciu reseta i (z wcisnietym non stop resetem) podlaczeniu zasilania, wtedy dopiero dlink wracal do ustawien fabrycznych ( jezeli dobrze pamnietam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za pomoc!. Napisałem do d-linka o moim problemie i mi wysłali najnowszego softa, i jzu wszystko działa, miał jakas kolizje ze starym softem , ale teraz juz ok dziekuje jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...