Jump to content
flasht

Przekonajcie Mnie Ze Nie Warto Kupowac...

Recommended Posts

Moze podejscie od [gluteus maximus] strony, ale to jedyny monitor, ktorego nie widzialem jeszcze w akcji i niegdzie nie moge znalezc... Moglibyscie mnie przekonac, ze nie warto kupowac Sony HX73S ?

 

A tak btw... nie ma jakis fajnych sklepow co to by jednak dawaly gwarancje na wlasna reke apropo tych wypalonych pixeli? Jestem w stanie nawet przeplacic te 200 PLN ...

Edited by flasht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy moge cie przekonac ze nie warto kupowac Sony:

-slabe parametry

-cena (za ta cene mozesz miec duzo lepszy monitor nawet 19")

-podobno monitorów lcd to sony nie robi najlepszych (to tylko plotka)

 

A co do wypalonych pixeli to nie ma sie co o to martwic.

LCDKI obiegła jakas taka glupia fama ze psuja sie pixele. To sa tylko marginalne przypadki. A najwiecej pixeli psuje sie podczas produkji matrycy transportu i w 1szych dniach uzytkowania. Potem szansa na to znacznie maleje.

Znam duzo osob ktore maja u mnie lcd i jak do tej pory nikomu pixel sie nie wypalil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy moge cie przekonac ze nie warto kupowac Sony:

-slabe parametry

-cena (za ta cene mozesz miec duzo lepszy monitor nawet 19")

-podobno monitorów lcd to sony nie robi najlepszych (to tylko plotka)

-Co dokladnie ma slabego w parametrach? Jesli chodzi o 16ms to niech sie wypchaja z tymi 10 i 8... oba monitory maja wg. mnie STRASZNIE obcieta jakosc obrazu, zeby te czasy otrzymac... a przy 16ms podobno TEZ nic nie smuzy...

-Wole wydac 2k PLN na dobry monitor niz na gowno. A z drugiej strony, to wszystkie sa gowniane, a ten przynajmniej ladnie wyglada :) (no i podobno jest najmniej gowniany z wiekszosci)

-Niby recenzje ma dobre... nie wiem na ile recki FrazPC sa wiarygodne...

Edited by flasht

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy moge cie przekonac ze nie warto kupowac Sony:

-slabe parametry

-cena (za ta cene mozesz miec duzo lepszy monitor nawet 19")

-podobno monitorów lcd to sony nie robi najlepszych (to tylko plotka)

(...)

1272287[/snapback]

Bullshit :P Mam Soniacza i jest super - idealnie ostry i wyrażny obraz, zero smużenia w garch (HL2, NFS:U2) i filmach, ładne kolory.

Jednym słowem nie żałuję zakupu i tobie flasht polecam Sony bo warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


×
×
  • Create New...