Skocz do zawartości
Gość maciekkk

Monitor Crt 19 Cali

Rekomendowane odpowiedzi

bany, bany, sranie w banie, nikt tu bana nie dostanie ;]

 

btw, niech jakiś "sokole oko" poprosi kolege żeby zmieniał hz po weyjściu z pokoju, 10 prób, niech mowi kiedy jest źle a kiedy dobrze, potem by zobaczył czy to WIDAĆ GOŁYM OKIEM.... bo że po 5h mniej mogą boleć oczy to owszem... ale w 10 skund roznicy nie dostrzezrzeszsszzz D:

1279101[/snapback]

No... moge sie zalozyc o monitor LCD, ze zobacze roznice :P

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzicie mamy juz smialka ;P

 

 

EDIT:

 

podobno na tej mojej noki mozna jechac bez problemow 85hz a wedlug specyfikacji 75... bezpiecznie bedzie na niej ustawic 85?

(Nokia 449Xa Plus)

 

wie ktos moze o co chodzi z tym paskiem co mam pod avatarem? inni tego nie maja. 0% to dobrze czy zle? nie wiem o co w tym chodzi...

Edytowane przez -=Drizzt=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek pod avatarem ma kazdy, ale widzisz tylko swoj :) Jest to poziom ostrzezen wiec 0% to bardzo dobrze

1280094[/snapback]

Napewno tylko swoj? A to nie jest tak, ze jak jest 0 to nie widac innych, ale jak wiecej to widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie widzialem tego paska u innej osoby, wiec raczej na pewno widac tylko swoj. Jezeli jest inaczej niech ktos mnie uswiadomi :lol: A poza tym to troche mijalo by sie z celem pokazywac go jezeli ktos ma jakies ostrzezenie, a ukrywac gdy ma 0% Sory za OT :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

co to jest "efekt moiry"?

1280198[/snapback]

buahahaha taki specjalista od CRt , odświerzania i wogole, a nie wie co to mora.... (tak w polsce na to mówimy)

 

poza tym google bozia nie dała ? czytać www nie umiesz ? ale z ciebie cymbał :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciekkk skoro taki z ciebie specjalista to po jakiego groma zakladales ten topik, wydaje mi sie ze z nas wszystkich to masz najwieksza wiedze o monitorach CRT, chyba nie jestes takim tępakiem ze nie potrafisz wybrac monitora. W koncu zakup monitora jest bardzo prosty a szczegolnie jesli chodzi o CRT. Zapytaj sprzedawcy jesli czegos nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

maciekkk skoro taki z ciebie specjalista to po jakiego groma zakladales ten topik, wydaje mi sie ze z nas wszystkich to masz najwieksza wiedze o monitorach CRT, chyba nie jestes takim tępakiem ze nie potrafisz wybrac monitora. W koncu zakup monitora jest bardzo prosty a szczegolnie jesli chodzi o CRT. Zapytaj sprzedawcy jesli czegos nie wiesz.

1280291[/snapback]

hmm.... myślałem że na "takim forum" dużo osób będzia miało spore doświadczenie z CRT, co do sprzedawców - hihi... bezczlnie wcisną gniot i nie chcą dać testować na sklepie nokia monitor testerem świnie jedne. co do tępaków, to poczytaj pare postów wyżej na moj temat odpowiada pare osobników przy których doda-elektroda to wulkan intelektualny PLONK ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj pare postów wyżej na moj temat odpowiada pare osobników przy których doda-elektroda to wulkan intelektualny PLONK ;]

1280301[/snapback]

Śmiem twierdzić, że doda ma większe IQ niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiem twierdzić, że doda ma większe IQ niż ty.

1280314[/snapback]

Jezus poprostu nie karmcie trolla i tyle.

 

A tak btw.

Lol widzieliscie "Mamy Cie" z doda? Hahahaha ;-)

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Jezus poprostu nie karmcie trolla i tyle.

 

A tak btw.

Lol widzieliscie "Mamy Cie" z doda? Hahahaha ;-)

1280323[/snapback]

wy macie fajne jarzenie, dopiero po 4 stronach skumaliście że chce sobie porobić wioche, i cokolwiek napiszecie to ja i tak będę pisał głupoty - dowód ? pisze tylko w tym temacie - mam go nawet w ulubionych.... btw mamy cię, doda, fajne masz zainteresowania, czytasz pewno super express i chodzisz w kaloszach... boze, rozmowa z wami to taka intelektualna lewatywa, będę miał traumę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maciekkk dokrzsztalcilem sie zadowolony? musiales sie do mnie doczepic, upokorzyc? udalo ci sie! mozesz sie cieszyc

 

uwazam ze dalsza rozmowa z tym fanem wierszow Norwida nie ma najmniejszego sensu.

 

Efekt mory

 

Istnieją dwa typy efektu mory. Pierwszy, najpowszechniejszy, występuje w monitorach z maską punktową. Technologia ich produkcji może powodować efekt pofalowania widoczny na ekranie, spowodowany różnicą jasności sąsiadujących punktów. Problem ten może zostać usunięty przez dostosowanie precyzji nakierowania wiązki elektronów - czasami może okazać się koniecznym jej zmniejszenie.

Dołączona grafika

Efekt mory

Przykład efektu mory

 

Drugim rodzajem efektu mory jest tzw. mora wideo. Dotyczy ona zarówno monitorów z maską punktową jak i tych z maską szczelinową. Widocznym jej objawem jest efekt kratki, stworzonej z ciemnych i jasnych punktów. Przyczyną tego mogą być niewielkie nawet różnice w częstotliwości odświeżania każdej z wiązek, a także nierównomierności luminoforu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm.

 

Nie wnikam kto kogo czym i komu słoma z butów wystaje, banów i ostrzeżeń na razie też nie mam zamiaru rozdawać - ale chciałem wiedzieć, czy z tego tematu coś jeszcze będzie, czy mam go zamknąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość maciekkk

Poczekamy jeszcze na opinie autora wątku, on już przestał chyba liczyć na pomoc forumowiczów ;]

1280455[/snapback]

hehe, zupełnie niepotrzebnie, zamykać, bo 3/4 postów jest nie na temat, szykie czytanie, norwid, 85.100 hz nie mają nic wspolnego z polecaniem dobrego monitora crt 19 cali... kończ waćpan, wstydu oszczędź ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...