Skocz do zawartości
Gość bazyl

GeForce 3 Ti, GeForce 4 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

szukam gdzies schematu/opisu zrobienia v-moda do tej karty

albatronik jak albatronik, 128 mb, tylko ze z pcb od ti 4600.

w tej chwilii bez zadnych "dodatkow" pamieci ida na 655 (default 550 mhz), rdzen 320 (250).

bylbym wdzieczny za jakiegos linka, schemat do zmodowania

troszke sie oszukalem na tym i innych forach i mam maly metlik w glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kupilem karte na allegro GAINWARD GEFORCE4 TIT 4200 128MB GS. Kartę uzywalem tylko do internetu, ogladania filmów i mp3, jednak gdy zainstalowalem gry: m.in. TONY HAWK UG2, COLIN 4, UT 2003 i CS karta po 1 minucie od rozpoczęcia gry siada. Pojawia się zolty, czarny lub niebieski obraz i trzeba robic resa. Nie pomoglo nawet zainstalowanie najnowszych sterow z nvidii ani gainward.com.

 

Proszę o Pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybciej sprawdzic karte na innym kompie, najlepiej z mocnym zasilaczem,

sam kiedys kupowalem karte graf. na allegro i tu jest raczej loteria :???:

wiekszosc jest sprowadzana z zachodu europy, najczesciej sa to egz. poserwisowe (sam takiego dostalem(za 2 razem sprawnego), ale sie trzyma (nawet kreci niezle)).

byc moze twoj tez jest taki.

byc moze twoj gainward ma 3 lata gwarancji door to door, wiec jesli mozesz to (oczywscie po sprawdzeniu na innym kompie) oddaj na gwarancji.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Kupilem sobie karte GAINWARD GF4 TIT 4200 128MB :lol: . Karta dzialala OK przez 10. Siedzialem glownie na necie, troche w wordzie, i filmy. Ale gdy tylko zainstalowalem jakas gierke, karta pochodzi 1 min a potem pojawia sie kolorowy ekran :angry: . Ekran barwi sie na zolto albo zielono i trzeba robic resa. Tak jest zawsze gdy odpale gierke :blink: .

 

Karta chodzila na na sterach gainwarda na "safe mode". nie pomoglo nawet zainstalowanie najnowszych sterow z nvidii czy gainward.com

 

CO Z NIA SIE STALO??!!

 

 

prosze o rade i pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakladac nowego topicu chodzi mi stwierdzenie jednoznacznie czy jest sens sprzedazy g 4 ti 64mb i zakupu radka 9550 gigabyte. Prosze o szybka odp. :)Czy roznica bedzie odczuwalna.

1250334[/snapback]

Jabym wolal dozbierac do radka 9700 !!! 9550 to za maly przeskok ( w niektorych grach w tyl)... lecz w tych z dx 9 to w przod :).

 

Ale moja odpowiedz brzmi NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kupiem gre PES4. Niestety moja karta graficzna (NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro (32 MB)) nie daje sobie z nia rady. Chce wiec zmienic karte na taka, ktora spelnia wymogi producenta (minimum GeForce 3 lub Radeon 8500). Moje pytanie jest nastepujace, czy zmiana karty graficznej np. na ATI RADEON 9550 128MB TVDVI 128bit OEM GIGABYTE lub na GeForce FX 5700LE 128MB DVITV BOX Gigabyte poprawi moja sytuacje jesli jesli te karty dzialaja na AGP 8x a moja plyta glowna (ECS K7S5A) obsluguje max AGP 4x. Czy zeby pograc w ta gre musze wymienic rowniez plyte?

 

A moze, jesli moja plyta nie wykorzystuje AGP 8x zadowolic sie np GeForce3 Ti/500 TV GS (http://sklep.benchmark.pl/pelny_5011.html)?

 

Najchetniej nie zmienialbym plyty glownej - bo dotychczasowa swietnie sie sprawuje i system jest bardzo stabilny od poltora roku; ale chetnie wykorzystalbym zaawansowanie graficzne grafikow z KONAMI.

 

Wielkie dzieki za wszystkie porady,

 

Pozdrawiam,

 

Mike :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MINT :| strzalając w ciemno ze nie bedzie sie swietnie kręcił pewnie z prawdą daleko sie nie mine.

1268491[/snapback]

no chodzi tak jak w podpisie.....

pamiątki nawet na 640 ale mam kijowe radiatorki.... moj wczesniejszy mint chodził na 320/700 ale potem mi padł:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chodzi tak jak w podpisie.....

pamiątki nawet na 640 ale mam kijowe radiatorki.... moj wczesniejszy mint chodził na 320/700 ale potem mi padł:>

1268581[/snapback]

700 - nieźle.

ale 640 to dno mój bez radiatorów chodzi na 660

(bez urazy)

 

 

Darcon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

700 - nieźle.

ale 640 to dno mój bez radiatorów chodzi na 660

(bez urazy)

Darcon

1271393[/snapback]

no niby tak tylko że to pudło ma 128mb , czyli teoretycznie do kręcenia mogiła:>

 

 

ale co z tym vmodem? bo googluje od paru dni i nic :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejnośći: 4200 -> 4400 -> 4600, 4800 ( róźnica miedzy nimi to tylko AGP)

Jest jeszcze wersja 4280... Chyba również róźnica w AGP

 

Porównanie

http://img156.exs.cx/img156/8985/wydajnoka...ficznych7kp.jpg

 

Testy:http://img65.exs.cx/img65/8571/unreal7mr.jpg

 

Za duże obrazki więc daje linki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, czyli 4600 i 4800 mają taką samą wydajność...

1272665[/snapback]

szukaj czegoś na pamiątkach BGA to sobie poszalejesz:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...