Skocz do zawartości
Gość bazyl

GeForce 3 Ti, GeForce 4 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

show me

Jak pokaz jakies marki. Najlepiej 03

Chyba za masz jakis niezly egzemplaz

Malo ktora karta tyle chodzi.

Ja max przeszedlem marka na 285 ale to bylo na FC

1627752[/snapback]

 

280 na AC jest mozliwe, moj Leadtek 3 Ti 200 szedł default na 270MHz bez zmiany chlodzenia i v modow....

 

karta ladnie sie krecila 270/580 bez zadnych modyfikacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił ci jakiegoś pentagrama np: XC-80 AL... Z tego testu wychodzi że są niezłe : http://www.frazpc.pl/artykuly/364/ATAK/KLO...grama/i/Zalmana

Myśle że będznie nieco lepszy od tego i tańszy (przesyłka też kosztuje :wink: ). Z resztą sam zastanawiam się czy nieprzygarnąć jakiegoś :rolleyes:

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam takie pytanko, otóż posiadam ti 4200 od Creative, chociaż w wiekszości programów pokazuje mi że to MSI. ostatnio sie troche nia pobawiłęm :).. za bardzo sie nie znam na kreceniu grafy ale wszystko co wycisnełem to 285/570 (pamięci i rdzen letnie przy dotyku)..ze standardowych 250/513..to chyba nie zawiele..z tego co czytałem w tym topiku to ludzie tyle wyciągaja na ti 3 :) a umnie wywala błeby na 290/580 w marku

Pamięci mam hynixy 3,6 ns czyli nie najgorsze, wg riva tunner rdzeń to A2xxxx coś tam..:)

liczyłem na 300/600 cos doradzicie ??

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniek MTS -> nie ma takiej możliwości- brak czujnika na PCB/GPU

 

pirun -> MSI produkowało Ti4200 dla Creativa.

Podkręcaj etapami- najpierw GPU później memki- w ten sposób znajdziesz maxymalne ustawienia. Wartało by zmienić chłodzenie GPU i zamontować radiatory na memki.

Extremalne o/c = szlif GPU, WC, i v-mody.

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że bardzo niewielka..na kartę tej klasy moim zadaniem w zupełności wystarczy 64 MB....ważniejsze jest 64 czy 128 bit..oczywiście 128 lepsza:)

1676082[/snapback]

wszystkie gf4 mialy 128bitowa magistrale pamieci

a jesli chopdzi o to czy 64 czy 128 mb to te z 64 mialy zwykle nieco szybsze pameici a tym samym sie lepiej krecily.

co do wydajnosci to chyba nie bedzuesz grywal na gf4 w wysokiej rozdzialce(1600x1200) i max aa ?(aax16) bo tylko do tego jest potrzebna duza ilosc pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś co może być przyczyną krzaków na ekranie?? Mam takiego Leadteka GF4 Ti 4600 który wyświetla krzaki nawet w biosie, podejrzewam pamięć..;(

Dodam tylko że spuchnęły na nim dwa kondziorki i je wymieniłem, ale to nie pomogło.

Mam sentyment do tej karty i chciałbym ją uruchomić.

 

@mechlik

producentem twojej karty jest PINE

Edytowane przez VANT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czyscilem kompa dzis i zainteresowala mnie jedna rzecz na moim creative 4 Ti 4200 64 Mb.

Ma on 3 kabelki od wiatraka Obrazek , a inne 4 Ti maja 2 kabelki.

I teraz pytanie, czy to mozliwe ze ma on kontrole obrotów?? szukalem po necie czegos ale nic nie znalazlem

Edytowane przez misiu_konin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin198787

Czy da się przetestować GeForce3 Ti200 3D Markiem2005? Bo gdy prubuję włączyć wyżuca mi taki błąd  <_<  Czy ktoś wie oco chodzi?

1701530[/snapback]

Wyrzuca Ci taką wiadomość bo Geforce 3 nie obsługuje direct'x 9.0 tylko 8.1 a 3DMark05 potrzebuje DX minimum w wersji 9.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się przetestować GeForce3 Ti200 3D Markiem2005? Bo gdy prubuję włączyć wyżuca mi taki błąd  <_<  Czy ktoś wie oco chodzi?

1701530[/snapback]

za stara grafa, mar 05 by nawet nie ruszyl na niej ^^ ale karta calkiem ciekawa nawet teraz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin198787

280 na AC jest mozliwe, moj Leadtek 3 Ti 200 szedł default na 270MHz bez zmiany chlodzenia i v modow....

 

karta ladnie sie krecila 270/580 bez zadnych modyfikacji....

1627783[/snapback]

Jakie sterowniki są najlepsze do geforce 3 ti 200?

lukasrz czym kręciłeś tego geforcea? Mam takiego samego i max co wycisnąłem to 250/495 :/ Nie mam pojęcia czemu pamięci tak mało się kręcą :/ Chłodzenie mam oryginalne, pastę zmieniłem na AS5. Mam zamiar wyrzucić ten wiatraczek i dać tam 80x80mm i mały radiator z drugiej strony na gpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki krecenia nie zaleza od tego czy uzyjesz powerstripa czy rivatunera.

Tak samo mozesz przerobic sobie bios i wgrac na stale.

A pamieci czemu slabo sie kreca??

Byly rozne wypusty 4ns 3,5ns i 3,3ns przynajmniej u gainwarda.

Mozliwe ze trafil ci sie jakis na gorszych pamieciach:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kaplica wlasnie siadl mi dzis g3 z opisu.Mam gwarancje do stycznia 2006 ale napisane jest w niej ze traci sie ja po modyfikacjach a mam zalozone chlodzenie z opisu.Czy ktos mial juz taki przypadek czy uwzglednili reklamacje?To chlodzenie mam od dnia zakupu bo odrazu wymienilem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...