Skocz do zawartości
Gość bazyl

GeForce 3 Ti, GeForce 4 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kartę Ti4200 Palit Daytona na rdzeniu A3. Standardowo jest taktowna 250/444 u mnie chodzi tylko 300/580. Co do pamięci to jestem zadowoly bo to samsungi 5ns. Ale co do rdzenia to jestem troche zawiedziony bo 300mhz na A3 to mało. zmieniłem chłodzenia na jakiś radiator tracera od athlona i nic to nie dalo :angry: Stwierdziłem że trzeba zrobić vmoda na rdzeń, niestety nie znalazlem nic pasującego do mojej karty :mur: :mur:

 

Foto karty:

Dołączona grafika

 

Sfotografowałem też z bliska zasilanie, daje linki do fotek bo są duże.

 

1. Przód, prawy górny róg

 

Scalaczek widoczny na zdjęciu to IOR227C (tak na nim pisze)

 

2. Tył, prawy górny róg

Są dwa scalaczki, jeden to Tl431C, a drui nie wiem...

 

3. Tył, bliżej lewej na górze

Na scalaczku pisze P26SK

 

4. Przód karty, wysoka rozdzielczość

 

5. Tył karty, wysoka rozdzielczość.

 

Wszelkie sugestie co do vmoda mile widziane!!

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do chlodzeni againwarda to ono sie chyab najgorsze z mozliwych:) dno :] kazdy wie ze leadtek robi najlepsze chlodzonka :)

 

wisnia666

 

zadowolony jestes z kosci samsunga 5ns ? ;d czemu ?:) tak fajnei sie kreca ?:)

 

a co powiesz na moje hynixy 4ns :) 513MHz @ 680MHz :) bez modyfikacji chlodzenia :)

co do twojego kontrolera napiec to schematow jego w necie sa tysiace chyba:) jedynie do mojej grafy nic nie bylo (APW7047) sam musialem sobie opracowac :P

 

powodzenia w o/c ;]

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadowolony jestes z kosci samsunga 5ns ? ;d czemu ?:)  tak fajnei sie kreca ?:)

 

a co powiesz na moje hynixy 4ns :) 513MHz @  680MHz :)  bez modyfikacji chlodzenia :)

1388706[/snapback]

Jestem zadwolony bo z 444 ida na 580 niechlodzone i sąto tylko pamieci 5ns(teoretycznie max to 400mhz..) nie watpie ze hynixy sa lepsze. nie o to mi chodzi przezciez ile ida pamieci tylko VMODA na rdzeń.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienilem DET 61.77 na 42.68 , zmiana wyniku z MARK01 z 11540 na 13361 :>

1392565[/snapback]

W 3dm moze te stery sa spoko :lol: przetestuj je w farcry, doom3, hl2 i porownaj z jakimis nowymi, to ci sie odechce je uzywac :huh: nikt nie ma pomyslu jak zrobic vmoda na moim 4ti? czekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to samo

ta ma jedynie wyjście i wejście TV

1393542[/snapback]

 

Nie takie generalnie to samo. W tej z VIVO masz szybsze zegary pamiatek bo 650 a nie jak w tej bez VIVO 500!!!!(osobiscie smierdzi mi to). Karty zewnecznie wygladaja identycznie(roznica w chłodzeniu), ja osobiscie w wyborze bym sie nie zastanawiał i brał ta z VIVO. Teraz troche załuje ze kupilem pare dni temu taka sama tylko bez VIVO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa aktualizacji biosu w karcie MSI Ti4600 (bez Vivo). I jesli cos sie skaszani jakie mam opcje powrotu do wczesniejszej wersji biosu. Moze mi ktos opsac procedure tej operacji bo pod tym wzgledem to całkowicie zielony jestem a nie chce nic zwalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kettler

Witam.

Coś mi sie wydaje, że musiałbym dowoltować pamięci na moim GF2 Ti.

Jak dam powyzej 450 to w undergroundzie II obraz się wywala, a pamięci są zaledwie ciepłe (kombinuje chlodzenie na te pamieci)

Czy Ktoś wie cos na temat jak podniesc napiecie pamieci na te grafie ?

2. Jak sprawdzić jakie jest napięcie ? są jakieś programiki czy przyządami trza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Ti4200 Palit Daytona na rdzeniu A3. Standardowo jest taktowna 250/444 u mnie chodzi tylko 300/580. Co do pamięci to jestem zadowoly bo to samsungi 5ns. Ale co do rdzenia to jestem troche zawiedziony bo 300mhz na A3 to mało. zmieniłem chłodzenia na jakiś radiator tracera od athlona i nic to nie dalo :angry: Stwierdziłem że trzeba zrobić vmoda na rdzeń, niestety nie znalazlem nic pasującego do mojej karty :mur:  :mur:

 

1388586[/snapback]

Siema!

 

Zapodaj mi parametry tego kondensatora zaznaczonego na czerwono:

http://img257.echo.cx/img257/384/geforce43so.jpg

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Zapodaj mi parametry tego kondensatora zaznaczonego na czerwono:

1406057[/snapback]

Ten kondensator ma 1500 uF, 6,3V. Jeżeli to coś pomoże to czekam!

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano, ostatnio nie wiem czmu staneła mi popmka w układzie (prawdo podobnie się odłonczyła) i nie popmowała wody przez jakiś czas nie wiem jaki, jak wszedłem do pokoju to wszytsko działało tylko że zobaczyłem że nie chodzi pompka i przwdoy są strasznie gorący, wyłonczyłem szybko kompa włonczyłem pompke żeby wszytsko ładnie schłodziła i ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m kompa wszytsko działa ok tylko grafiak ma straszne przekłamania (GF Ti4200) czy to jakoś przejdzie, albo da się to jakoś naprawić??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kartę GF4200 Ti firmy Palit Daytona. Jakiś czas temu przepalił się stabilizator napięcia na płytce. Tzn nie wiem czy się przepalił bo karta po włączeniu działa ale zaraz potem się wiesza. A stabiliator napięcia grzeje się jak piecyk. Ostatnio na allegro koleś opchnął (nie mi) identyczną kartę spaloną w taki sposób, czyli da się to jakoś naprawić. Czy sama wymiana stabilizator pomoże? a może przyczyna jego nagrzewania leży gdzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kartę GF4200 Ti firmy Palit Daytona. Jakiś czas temu przepalił się stabilizator napięcia na płytce. Tzn nie wiem czy się przepalił bo karta po włączeniu działa ale zaraz potem się wiesza. A stabiliator napięcia grzeje się jak piecyk. Ostatnio na allegro koleś opchnął (nie mi) identyczną kartę spaloną w taki sposób, czyli da się to jakoś naprawić. Czy sama wymiana stabilizator pomoże? a może przyczyna jego nagrzewania leży gdzie indziej?

1411780[/snapback]

 

Jak znajdziesz kogos kto ci to zrobi, to pewnie da sie naprawic, chyba ze poszlo cos wiecej... Z kad jestes? jak z kraka to znam czklowieka co to ZROBI:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kumpel ma karte 4200 w ktorej uszkodzona jest jedna kostka pamieci [samsung 4ns], przez uszkodzony kondensator. Kondensator zostal wymieniony ale nic to nie pomoglo bo wczesniej padla kostka ram.

 

Zna ktos osobe z Warszawy ktora podjelaby sie wymiany pamieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...