Skocz do zawartości
darch

Metal Gear Solid

Rekomendowane odpowiedzi

mam problemik ,nie moge przejść Mantisa :unsure: ,nawet sciagnołem solucje ale do wersji na playa i wtym miejscu trzeba przelozyć pada do drugiego portu hehe nie przełoże przecież do drugiego usb :lol:

bede wdzięczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

chodzi ci o psycho mantisa? O co jakis czas sie zatrzymuje i chyba sie brecha, kurde dawno gralem. A kolesiowa w ciebie strzela, musisz do niego podbiegac i go nawalsz z łap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy zaczyna być niewidzialny najlepiej jest włączyć thermal goggle (jakos tak:P) - nawalasz rękami, kiedy zaczyna 'żąglować krzesłami' i rzuać różnymi przyrządami z ścian to kładziesz się, wstajesz - bach bach itd - dawno nie grałem ale on prosty raczej był. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyklym pistoletem go zalatwisz, wystarczy tylko w odpowiednim momencie strzelac. (kladziesz sie-> nad glowa przelatuja rzeczy-> wstajesz-> strzelasz-> kladziesz sie itd.)

BTW Zajefajna gierka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówili poprzednicy - kiedy używa jakiś mebli lub obrazów trzeba się kłaśc. A można go rozwalic rękoma (podbiegając do niego w odpowiednim momencie) albo famasem (ale trzeba miec niezłego cela). Aha jeszcze kiedy Meryl próbuje w ciebie strzelac wystarczy rzucic granat ogłuszający. Proste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

echh nic nie dało uciekanie ,nic nie dało nawalanie

a zgadnijcie w czym tkwił problem,grałem na padzie

okazalo się że trzeba bylo sie przesiąść na klawiature na czas walki zeby nie przewidywał moich ruchów bo tak to niewiem ile bym go przechodził

dzięki wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. ostatnio pozyczyłem tą gre od znajomego (znalazlem zakurzoną w jego płytach).. Czy jest jakas szansa by włączyć w niej Hardware Rendering? bo chyba nie działa:/ w opcjach moge wlaczyc tylko sowtware i maks rozdzialka to 640x480

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. ostatnio pozyczyłem tą gre od znajomego (znalazlem zakurzoną w jego płytach).. Czy jest jakas szansa by włączyć w niej Hardware Rendering? bo chyba nie działa:/ w opcjach moge wlaczyc tylko sowtware i maks rozdzialka to 640x480

help

1656722[/snapback]

mam ten sam problem co ty.na geforce 6800 mozna grac tylko w trybie software :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jeszcze lepszy cyrk...Pod koniec gry po wsunieciu do laptopa przy Metal Gear ostatniego PAL'A włącza sie alarm zamykaja sie dzrzwi i trzeba założyc maske p.gaz...potem po zadryndaniu do Otacona alarm mija a drzwi które miały sie otworzyć automatycznie nie otwieraja sie wogóle!!!:-( Co jest bug gry??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość urwał_nać

sorry za odkop ale mam problem z MGSem na PC. Mam pada pod usb i nie chce on w ogole dzialac. Moge ustawiac rozne klawisze w opcjach ale nie moge grac. Probowalem ze wszystkimi wejsciami USB, tylko raz jakby pad zalapal ale starsznie szalal (wszystkie klawisze sie wciskaly). Jest na to jakis patch albo łatka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Troche odkopuje ale mam problem.

Wiele osob tutaj cos mialo probelm ze zmiana rozdzialki i z renderowaniem grafiki. Znalazl ktos rozwiazanie? 640x480 to max.

Ale mam te inny problem - zalatwilem pierwszego bossa i musze zadryndac do tej babeczki-rekruta. Czestotliwosc ma byc niby na pisana na odwrocie opakowania po plycie, ale o jaka plytke chodzi? Te z danymi na temat metal geara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale mam te inny problem - zalatwilem pierwszego bossa i musze zadryndac do tej babeczki-rekruta. Czestotliwosc ma byc niby na pisana na odwrocie opakowania po plycie, ale o jaka plytke chodzi? Te z danymi na temat metal geara?

Na odwrocie opakowania z grą ;). Tak z grą MGS w którą właśnie grasz.

Podam ten numer żebyś nie musiał się kłopocić z odnajdywaniem pudełka ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
140.15

 

Nie zadziała jak jesteś w pomieszczeniu gdzie pokonałeś Ocelota. Musisz wyjść gdzie indziej i wtedy zadzwonić.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wymiata.

Wszedlem do gry zeby zadzwonic do Meryl i pograc chwile i co? Wlasnie wlacze z Liquid Snakiem. Wciaga jak bagno...

//EDIT

Sorry za posta pod postem ale watpie zeby ktos wlazl do tematu jakbym zedytowal poprzedniego posta.

BTW:

Napieprzajac w spacje, gdy

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Rewolwerowiec mnie torturowal
, czulem sie jak prawdziwy konsolowiec :lol:. Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego czy się poddałeś czy nie zależy zakończenie gry więc warto troche postukać :wink:

 

A tak wogóle to MGS-a wspominam jako jedną z najlepszych gier w jakie grałem , potrafi elektryzować nawet teraz , a co dopiero w momencie premiery na PSX , jescze jako [ciach!]iarz w gimnazjum przechodziłem z wypiekami na twarzy .

Edytowane przez David666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 3 czesci na PC :(. A ja wlasnie gram w to na PC (MGS1).

David - no nie poddalem sie, jak skoncze gre to napiszesz jaki to mialo wplyw na zakonczenie, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

David - no nie poddalem sie, jak skoncze gre to napiszesz jaki to mialo wplyw na zakonczenie, ok?

OK :) . Na PSX-ie był jeszcze taki fajny myk , że podczas walki z psychomatisem jezeli miało się save'y z innych gier konami na karcie pamięci to on wspominał o tym . Niezle się zdziwiełem jak mi powiedział że lubie grać w Silent Hila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK :) . Na PSX-ie był jeszcze taki fajny myk , że podczas walki z psychomatisem jezeli miało się save'y z innych gier konami na karcie pamięci to on wspominał o tym . Niezle się zdziwiełem jak mi powiedział że lubie grać w Silent Hila :D

i psycho czytał mysli, ale tak naprawde czytał to co leci przez pierwszy port pad'a. Wystarczylo przelozyc pada do drugiego portu i nie mogl odczytac juz naszych mysli :)

 

Pioorek, mysle ze 400 zł to nie duzo, by moc zagrac w MGS2 i 3 na PS2, a naprawde warto...

 

u mnie w prywatnym rankingu MGS3 jest 1st, 2nd is MGS:TTS i dopiero 3ci jest MGS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid Snake - u mnei sprawa jest bardziej skomp[likowana, nie mam TV - a to dodadkowy koszt.

Na parawde szkoda ze nie ma 3 czesci na PC :(. Moze kiedys kupie jakas konsolke ;).

Zawsze gry na konsole kojarzyly m isie z bezmyslnym naciskaniem przyciskow na padzie - teraz wiem ze tak nie jest, przynajmniej jezeli chodzi o MGS ktory ma mase swienych motywow i na prawde niezla fabule. Gra mnie wciagnela bardziej niz wiekszosc gier na PC'ta, a to jeszcze nie koniec ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu przypadkiem wszedłem ...

 

i przypomniały mi sie stare czasy z PSX...metala przeszedłem bodajże 20 razy po kolega mnie wkręcił że po 20 razie odblokowany zostanie strój Ninji (gray'a fox'a jeśli dobrze pamiętam) no i tak przechodziłem i przechodziłem i [gluteus maximus] nie udało się :]

 

Jaki jest wasz rekord przejścia MGS...mój nie jest powalający bo aż 3 godziny z lekkim hakiem ale nie pamiętam jakim:P)

 

MGS2 też przechodziłem ale tego już naprawde nie pamietam w ile...zresztą nie podobał mi się tak jak poprzednia część

 

//EDIT

 

fabuła MGS2 syci :lol:

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) metala przeszedłem bodajże 20 razy po kolega mnie wkręcił że po 20 razie odblokowany zostanie strój Ninji (gray'a fox'a jeśli dobrze pamiętam) no i tak przechodziłem i przechodziłem i [gluteus maximus] nie udało się :] (...)

Kumpel albo cie robil w jajo, albo mu sie pomylilo ze za 3 razem zmieniaja sie kolory gray foxa, na takie ala spider man ^^.

Gra jest genialna i w ogole te detale i smaczki.

 

BTW. Poddanie sie na torturach ma 1 wielka zalete :wink: , ale nie to zakonczenie. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel albo cie robil w jajo, albo mu sie pomylilo ze za 3 razem zmieniaja sie kolory gray foxa, na takie ala spider man ^^.

Gra jest genialna i w ogole te detale i smaczki.

 

BTW. Poddanie sie na torturach ma 1 wielka zalete :wink: , ale nie to zakonczenie. B-)

 

 

Co do zmiany kolorów to wiem...i wiem że kumpel mnie zrobił w jajo...co tam...za każdym razem grę przechodziłem z wielką przyjemnością

 

BTW

 

Jak się pierwszy raz grę przechodzi to imo lepiej jest sie poddać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabuła serii zakłada, ze się nie poddaje snake wiec w sumie nawet nie masz sie czym przejmowac :)

 

pisze serii, bo sam MGS1 ma dwa zakonczenia, ale pewien smaczek w MGS2 mowil ze jednak jest jedno zakonczenie, ktore jest prawdziwe, a je osiagniesz wlasnie dzieki "nie poddaniu się". Poza tym smaczkiem z MGS2 pokazuje to rowniez trailer MGS4

 

nie przeszedles gry, nie czytaj

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
chodzi o to, czy Meryl przezyla. Jesli sie poddasz - zginie, jesli nie - przezyje. Jesli przezyje, to dostaniesz od niej Bandane na czoło, co daje za drugim przejsciem gry nieskonczoną amunicje. Gdy gra sie w MGS2, pod koniec gry, gdy Raiden pyta sie snake'a czy ma amunicje, ten wskazuje palcem na swoją bandane na czole i mowi usmiechajac sie "infinitive ammo" czyli Meryl przezyła, a snake dostał bandane :) Mowie rowniez ze MGS4 trailer wyjasnia, bo zarowno w 2, ani w 3 (ktore jest prequelem nawet nie MGS a MG tego z konsoli NSX) Meryl nigdzie nie wystepuje, wiec człowiek nie wie czy przezyla czy nie (poza tym 'smaczkiem' z bandaną), a w trailerze jest wiec zyje wiec snake sie nie poddał :)
Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie pierwszy raz przechodze i sie nie poddalem :|

To dobrze, jak pisalem zobaczysz "lepsze" zakonczenie.

 

Jesli nie przeszedles gry, to ponizszy tekst zawiera areodynamike ^^,

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Chodzi o to ze jak sie poddasz na torturach, to meryl nie przezywa i uciekasz z otaconem (otaku convent :wink: ).

A ten ci wrecza stealth camouflage. Posiadajac te "cacko" gra wsumie skupia sie tylko wtedy na bossach. Dobre do speed demos ^^,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...