Skocz do zawartości
BENITO

Apel Do Użytkowników Wc.

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłajcie, możecie do Poniedziałku 21 lutego do godziny mniej więcej 12:00.

Tylko proszę o w miarę dużą rozdzielczość (większa niż 800x600).

Jeszcze raz wielki szacunek dla waszej pracy.

 

Aż sam dziś odśniedziłem finy w mojej nagrzewnicy, bo mi było głupio że tak niechlujnie to wygląda przy waszych zestawach. Ciepła woda z octem działa cuda, aż sam się zdziwiłem, że syf tak szybko zeszedł.

A może trefny ten jakiś ocet z tesco i lepiej go nie spożywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę, ten artykuł ukaże się w kwietniowym numerze CHIPa, będzie to temat numeru.

Kurde, najlepsze jest to, że wszystkie rozgarnięte firmy wysyłają sprzęt do testów kurierem, a MCS pocztą polską i zarzeka się że dojdzie na drugi dzień.

Godne pożałowania, nie sądzicie?

1284024[/snapback]

Niekoniecznie ....

 

Ja niedawno kupowałem swoje tccd. Wysłane zostały w czwartek przed 17.00 poleconym priorytetem z Kuślina (Nowy Tomyśl "niedaleko" od Poznania) a już następnego dnia, w piątek, miałem je około południa w Warszawie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie Muciek wrzuca foty.

Proszę właścicieli tych zestawów o opisanie elementów składowych swoich WC w tym topicu i podanie iich do odpowiedniego zdjęcia,

Proszę o szybką reakcję.

Zwycięzcom gratuluję.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjecie to to ostatnie :D Układ skałada się z Popmpki Eheim 1250 umieszczonej w 2 zatokach 5,25" wciąga wode(+Water Wetter +Green UV dye ) z robionego na zamówienie reza (umieszczonego nad PSU) Pompka podwieszona jest na gumach w celu likwidacji drgań. Pompuje wode do bloczku Uriel multi top (o ile pemiatem v2.0 jezeli taka byla) potem woda leci do trójka z 2 końcówek bloku łączy się w jeden wąż potem drugi trójnik do (zleania wody z uk. w najnizszym punkcie układu. poźniej woda leci do bloku GPU jest to spód od atiry top od czegoś tam w każdym bądź razie atira z Topem na GF 5600 U dalej jest Abadon na NB ( z dorabianymi zapinkami pod intela Potem chlodniczka BIE (chlodzona dwoma Papstami 120x120x25mm z pełną regulacja 0-12V z przedniego panelu ) z chlodnicy woda leci do bloku na dwa dyski jest to samoróbka 3,5 kg miedzi obklejonego korkiem i matami Paxmate dyskow nie slychac) z tamtąd powrót do reza :-]

PS: wszystkie węze oprócz tych rez>pompka>uriel to 12/9 mm te lączoce CPU i pompke i reza to 16tki

Generalnie wygląda to tak :

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

*nie wiem czyo taki opis chodzilo jak cos to wiecej fotek tu: (caly mod +opis itp.)

Moj mod v 4.1

 

 

PS2: No dobra Eheim zajmuje 2 zatoki 5,25 + 2 3,5 (po wymontowaniu stelaza na dsykitke co daje 4 zatok 5,25"

PS3: Żeby nie bylo ze jestem skromny to buda zajela pierwsze miejsce na OC-Moders w Gdańsku w 2004 r. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdjęcie to drugie.

Układ składa się z pomy Hydor L25 umieszczonej w zbiorniku(układ zamkniety)Ze zbiornika pompa tłoczy wode do chłodnicy na jej wyjsciu rozdzielana jest na dwa równoległe obiegi.1-szy główny to procesor i powrót do zbiornika z pompą drugi obieg jest szeregowy najpierw woda podawana jest na blok GPU a z niego na NB i wraca do zbiornika.Bloki na GPU i NB wykonanie samodzielne natomiast blok na CPU to podstawa ze Spidera +własny top z akrylu.Zbiornik wykonanie własne z akrylu chłodnica ze szrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moje zdjecie jest pierwsze.

 

Pompka (Hydor Seltz L30II) tloczy wode w gore do Kadetta. Na niej znajduje sie wentylator Papst 172mm. Nastepnie woda splywa w dol do X3M'a. Wylatuje dwoma bocznymi kroccami i laczy sie w jeden strumien dzieki trojnikowi Y. Pozniej plynie do bloku na NB (blok na NB z Bloki.pl), ktory nastepnie kieruje ja do Abadon'a na GPU karty. Wylatujac z tego bloku, plynie w gore wpadajac do pojemnika 2x5,25. Z tego zbiornika wraca do pompki i zaczynamy od nowa;)

 

Tak jak wyzej kolega Dzidzia, pozwole sobie zamiescic jakies fotosy.

Pozdrowionka!

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Zbiornik 2x5,25

 

Dołączona grafika

Waga kompa (troche pewnie nie za dokladna, ale cos okolo 25kg bedzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...