Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Extreme ma pamięci 2.0ns, a zwykła 2.2ns - porażka, jak WinFast mógł coś takiego zrobić  :mur:

1300401[/snapback]

To ciekawe bo mój Extreme ma 1,6ns co widać na załączonym obrazku :-P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tv podpiete przez s-video. niezaleznie od rozdzielczosci, trybu wyswietlania obrazu (pal b,g,d.....) na telewizorku za jasnymi elementami widac wkurzajace rozowe/fioletowe cienie w postaci poziomych pasków.

problem nie wystepuje w przypadku palm i ntsc (ale obraz jest oczywiscie czarno-bialy).

 

 

wie moze ktos czemu sie tak obraz chrzani ? przeciez na tym nie da rady obejrzec zadnego filmu :/

 

tv tool odpada z uwagi na brak wsparcia kart nvidia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

To ciekawe bo mój Extreme ma 1,6ns co widać na załączonym obrazku  :-P

 

Dołączona grafika

1300942[/snapback]

Zatem najwidoczniej są wersje 1.6 i 2.0 - 100% w zwykłej wersji są pamięci 2.2ns, a w kilku testach tej wersji Extreme były pamięci 2.0ns, o 1.6ns ani mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość razorex

Jakie sterowniki mam wgrać aby zadziałała Prince of Persia Warrior Within, bo teraz zacina mi w czasie filmów :angry:

 

Szukałem już w necie sterowników, ale zawsze jest to samo. Prosze pomóżcie mi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Na mojej tez 2.0ns

1302154[/snapback]

Dziwne :huh: ja widziałem Samsunga 2.2ns :/

A macie karty AGP czy PCIe? W PCIe dają lepsze pamiątki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez sa 2 ns pamiatki - wer of AGP.

Puszczalem je juz na 600 MHz - 1200 ddr . Spoko nawet dzialalo w 3dmarku ale po ok 30 min grania zwiecha ... Moze trzeba jakies radiatory ? i lepszy nawiew na grafe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Wlasnie tak to jest z tymi pamieciami puscisz je za wysoko to wszystko jest ok ale po jakims czasie zwieszka. Zastanawia mnie dlaczego dwie kosci sie grzeja bardziej od pozostalych dwoch.... :blink:

1302589[/snapback]

Może są bliżej radiatora? :)

ja tak kiedyś miałem na GF 5900 XT od Leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko...

Mam zamiar kupić GF6600GT..Mój konfig to AXP2500+@2800+ 512DDR333 EPOX KT400...

 

Rozchodzi mi się mianowicie o to czy przestawienie procka na FSB400 z 333(przy podobnych częstotliwościach taktowania) wpłynie dużo na wydajnośc przy tym GF6600GT i czy warto wydawać w związku z tym dodatkowe 200zł na Mobo na kt600??

 

 

 

Prosze o odp. i z góry dziekuje

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos juz probowal zamontowac cooler od P4 lub podobny rozmiarami, jesli tak to moze ktos wrzuci zdjecia? :)

Bo ja sie tak przymierzam wykorzystac juz wyszlifowany pieknie coolerek, ale cholera nie mam pojecia jak go dopasowac, wyglada na to ze bedze musial przyciac, ale czym i gdzie? :D

Pozdro

1297481[/snapback]

Witam.

Po tygodniu "męczarni" (hałas) na standardowym chlodzeniu założylem radiator od P4 do którego przymocowałem ten wentylek http://www.proline.pl/shop.php?prodid=4143...e5f50524f5f5443. Niestety nie moge napisac jak zmieniły sie temperatury poniewaz w sparklach nie ma pomiaru temperatur. Radiator na dotyk jest ciepły (nie gorący ;) ) Nie napisze jak kreci sie grafa na tym chlodzeniu bo przy probie najmniejszego OC zasialcz (no name 350W) nie wyrabia i wyskakuje komunikat o zbyt małym napieciu płynącym do karty. 12V nie wyrabia :-|

Za to moge napisac o generowanym halasie, a raczej jego braku :wink: Grafa jest teraz nieslyszalna. Dodam tylko ze jestem na to wyczulony, nawet dysk mam wyciszony bo mnie denerwował. B)

 

Radiator powycinalem boszką aby weszły mi radiatorki na pamięci. Zamieszczam kilka fotek(kiepska jakość) oraz rysunek co wycinałem :wink: Do zamocowania uzyłem srób 3mm (większe nie wejdą) Pozdrawiam

 

http://members.lycos.co.uk/thetomash/grafa/

Edytowane przez post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli kogos teraz zaboli ten post , ale nie mam czasu przejzec calego topicu wiec pytam w tym miejscu . Jakie mam powody zeby zmienic mojego Radka na 6600GT i na jakiego ? Prosilbym jakies solidne argumenty , zebym sie nie musial dlugo zastanawiac :] Realny wzrost mocy itp.. Jesli ktos ma pisac ze bylo to niech sie nie wypowiada (no offense) Z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca Ci się zmienić, jeżeli dostaniesz tą kartę za (prawie) darmo, jeżli jesteś maniakiem Dooma3, albo po prostu chcesz mieć więcej puktów/klatek w 3dmarku. Inaczej nie ma sensu, szczególnie, jeżeli masz dopłacać ! Gf wygrywa 2/3 testów, ale na tyle niewiele, że nie ma sensu płacić. Jeżeli ktoś ma kupić kartę do kompa - to GF. Jeżeli ktoś (TY) ma takiego Radka - nie zmianiać, lub zmieniać na GF 6800/GT/Ultra ;) No 6800LE i odblokować jak pójdzie (podobno idą) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jesli kogos teraz zaboli ten post , ale nie mam czasu przejzec calego topicu wiec pytam w tym miejscu . Jakie mam powody zeby zmienic mojego Radka na 6600GT i na jakiego ? Prosilbym jakies solidne argumenty , zebym sie nie musial dlugo zastanawiac :] Realny wzrost mocy itp.. Jesli ktos ma pisac ze bylo to niech sie nie wypowiada (no offense) Z gory dzieki za odp

1303707[/snapback]

Jeśli nie interesuje Cię TYLKO Doom to nie ma sensu zmieniać - http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=113

 

Karty są porównywalne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tak dac miedziany radiator  duzy? volcano 7+  :)

1303388[/snapback]

Ja preferuje bardziej ciche wentyle a volcano 7+ jest głosny, wydajny ale i głośny. Jednak napewno na tym volcano 7+ mozna by zdrowo poszalec z OC :wink:

 

wow ile to zajmuje miejsca w kompie?

1303532[/snapback]

zajmuje 2 sloty PCI, dla mnie to bez różnicy i tak mam jescze 3 wolne B)

 

bo i tak puki co ja nic nie zrobie puki nie naprawie grafiki (ostatni raz brałem sie za flashowanie biosa)

1303532[/snapback]

Próbowałeś ratować grafe za pomocą karty na PCI ? Co poszlo nie tak przy flashowaniu?

 

nie bardzo wiem czym jest ta "boszka"? :] mozesz dokladniej ja opisac? :)

1305267[/snapback]

Pewnie :) użyłęm dokłądnie tego

http://plptocs.bosch-pt.com/boptocs-pl/Pro...69&prod_id=6000

 

Miłego majsterkowania :wink:

Edytowane przez post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z tego co wymysliłem po przczytaniu forum (odpoweidzi pojawiły sie troche za pużno) to za szywbko dałem reset kompa. Byłem dzisiaj w jednym komisie po karte PCI ale komis to to był chyba tylko z nazwy bo nic takiego nie mieli oczywiście --> giełda :P nie ma szans jutro jade w drugą strone po szkole z tego co wiem powinienem bez problemu kupic gorzej tylko jak jej nie uratuje. Ma miesiac wiec zostało 23 miechy gwary ale nie wiem czy nie obczają ze robiłem flash biosa - zmieniłem tylko jeden bit O_O :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

ehh - tak to jest - pospiech nie jest najlepszy przy tego typu rzeczach - pozniej tylko niepotrzebny stres - a co do biosu - jak beda chcieli to sie kapna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geforce 6600 GT AGP Gigabyta kosztuje 799zł.

 

GIGABYTE 6800 128MB 256BIT kosztuje 1189zł

 

Różnica to 390zł

 

ASUS V9999GT GEF. 6800GT 128 MB kosztuje 1274.90zł.

 

Różnica to 475,9zł.

 

Pytanie jest takie:

 

Czy opłaca się dokładać te 390 lub 475.9zł i kupić szybszą grafikę, czy szkoda kasy i lepiej kupić 6600 GT zakładając, że do nowych gier z 2006 6800 i tak będzie za słabe /choć i tak szybsze od 6600/.

 

Chę grać płynnie w rozdziałce 1024x768x32 AA=4,Anizo=8

 

Kusi mnie 6800, ale 6600 we wszystkich grach obecnie wystarcza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...