Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to ujmę tak:

 

u mnie doom3 na Ultra Q aa4 potrzebuje więcej pamięci niż 1024.... tak samo MOH PA .... trochę to nienormalne ale...

 

512 ramu to zdecydowanie za mało.

 

Dlatego teraz kupił bym 6600 na twoim miejscu i miał 1024MB. To teraz minimum. Powiem więcej. W większości gier zużycie pamięci wacha się pomiędzy 500 a 900mb. Mówię naturalnie o grach z dużymi teksturami. W przyszłości i tak zmienisz grafę więc nie ma sensu przepłacać tych 200-300 zł do GT lepiej dołożyć ramu. Jak ktoś ma mało ramu i nawet dobrą kartę to często ma efekt szarpania spowodowany doczytywaniem z twardziela.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to ujmę tak:

 

u mnie doom3 na Ultra Q aa4 potrzebuje więcej pamięci niż 1024.... tak samo MOH PA .... trochę to nienormalne ale...

 

512 ramu to zdecydowanie za mało.

 

Dlatego teraz kupił bym 6600 na twoim miejscu i miał 1024MB. To teraz minimum. Powiem więcej. W większości gier zużycie pamięci wacha się pomiędzy 500 a 900mb. Mówię naturalnie o grach z dużymi teksturami.  W przyszłości i tak zmienisz grafę więc nie ma sensu przepłacać tych 200-300 zł do GT lepiej dołożyć ramu. Jak ktoś ma mało ramu i nawet dobrą kartę to często ma efekt szarpania spowodowany doczytywaniem z twardziela.

 

Pozdrawiam.

1318391[/snapback]

 

no własnie mam takie same odczucia ze lepiej wzisc wiecej ramu i 6600 bo co z tego ze mocna karta jak mało ramu albo rozwalają mnie ludzie ktorzy wsadzja 6600gt do durona 1.2 ..

 

,moze wreszcie pogram w vampira bloodlines ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pytanie odnosnie zasilaczy jakie zapotrzebowanie na moc maja 6600 i 6600gt bo jak patrze w profilach to ludzie mają zasilacze od 300w codegenow do zasilaczy za ogromna kase i ,mam zamir ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> albo tego hiper 350w albo chiefteca HPC-360-202-DF co ciekawe wycztałem w ze ten chieftec ma dwie linie zasilania 12v prawda to bo w jednym sklepie pisze ze sa 2 linie zasilania a w drugim ze tylko jedna...

Edytowane przez uki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasilacz Chieftec 340W i jest ok!

 

w takiej pięknej  :D  obudowie:

 

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam.

1318487[/snapback]

 

no ja własnie mam chrapke na obudowe chiefteca dragon + własnie ta zasilka bo skoro mam wydac 150zł na obudowe tracera czy codeshita to wole dopacic te 60zł i wzisc chieftecka przynajmniej solidne i wiele udogodnien

 

a tak na marginesie to jak miodel masz dokładnie tego zasilacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-P Hi, mam mały problem na moim Sparkle nie moge odczytac temperaturki ( w drivera) słyszałem ze ta opcje mozna odblokowac w biosie kartyu tylko jak?? A bosik mój bioski to 5.43.02.39.00

 

 

HELB MI :P !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa ok na Deerze 400w za parę złoty. Nie wiem jakie są napięcia, ale co mnie to skoro działa ;)

1319093[/snapback]

fajno :D gorzej jak to cacko za pare zł padnie i weźme ze sobą płyte albo grafike wtedy to będzie jazda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat szykuje się u mnie zakup geforca 6600GT (dokladnie PixelView )

No i czy "jakoś to bedzie" na: 512DDR, Asus A7V880 (płyta głowna:P) Sempron 2200 albo 2000 sma nie wiem :P@1500 no i moim nowym zasiłku Neo Tec V4202 Jagdby co prawdopodobnie bede mial 1000zl za złamaną nogę wiec jeśli się Wam coś nie podoba w tym moim kiepskim configu to walcie smiało (moja propozycja to Barton 2500+1024DDR Kigstona)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1gb ramu prawie tyle kosztuje co dostaniesz za noge :P a batony to chyba nowe cieżko już dostać ale tylko chyba sprzedasz stare graty to bedzie git

1319518[/snapback]

Jezeli za noge dostanie 1000zl to 2x512 ram kosztuje polowe tego :rolleyes:

No a bez ramu ani rusz. Kupisz super karte a i tak ci bedzie rwalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który z producentów robi najlepszy karty/cena ??

słyszałem coś żę w sparklach są jakieś problemy...

czy opłaca się brać Gigabyte z taktowaniem 500/1000 za 800zł ?

czy na mojej płycie głownej która ma agp x2 i x4 będzie bez problemów chodzilo soltek sl-75drv5 ??

czy wystaczy 768mb ramu (elixiry+twinmosy) aby ta karta nie była "ograniczana" :P ?

 

dużo pytań, ale z góry dzięki za odpowiedzi :)

ps. nie przeglądałem tych 70 stron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastly - weź Winfasta, do tej pory nie słyszałęm, aby był choć jeden człowiek któremu nie działa :)

Co do Sparkla - też czytałem, że jest z nim wiele problemów, ale powiem o samo co do innych kart - nie miałem, nie wypowiadam się ;)

Gainwarda tylko nie kupuj - szkoda kasy....

Karta powinna bez problemu chodzić z agpx4 - ja miałem na sztywno x4 i tak też 1sze testy robiłem (różnicy nie stwierdzono).

Ramu nigdy za wiele - moje 512 to dużo za mało do high detali - będziesz miał troszkę lepiej , ale docelowo do 1gb dobijaj ;)

Qlawy - zastanów się - na 70 stronach znajdzie może 10 postów na jego temat - a zanim znajdzie, to zwariuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastly - weź Winfasta, do tej pory nie słyszałęm, aby był choć jeden człowiek któremu nie działa :)

Co do Sparkla - też czytałem, że jest z nim wiele problemów, ale powiem o samo co do innych kart - nie miałem, nie wypowiadam się ;)

Gainwarda tylko nie kupuj - szkoda kasy....

Karta powinna bez problemu chodzić z agpx4 - ja miałem na sztywno x4 i tak też 1sze testy robiłem (różnicy nie stwierdzono).

Ramu nigdy za wiele - moje 512 to dużo za mało do high detali - będziesz miał troszkę lepiej , ale docelowo do 1gb dobijaj ;)

Qlawy - zastanów się - na 70 stronach znajdzie może 10 postów na jego temat - a zanim znajdzie, to zwariuje...

1319764[/snapback]

 

widać że "swój" człowiek pomoże :D

chyba zdecyduje się na winfasta, gregk też mi ją polecał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro powiem Ci Uki co to dokładnie za model. On jest fabrycznie montowany w tych obudowach BigTower. To jest poprzednik modelu Chieftec HPC-360-202.

 

Wydaje mi się, że jest to ten model ale nie jestem pewien. Jak sprawdzę nalepki to CI odpowiem

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych obudowach chieftec montuja (wiem bo sam mam ta obudowe) albo atx113h albo hpc360-202 DF

Jezeli o mozliwosci to zasilki sa podobne.

 

Aha wczoraj o malo co bym nie spalil swojego leadteka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo to tak - postanowilem zrobic testy na 3dmarku 03 i 05 takie typu "pobij rekord". Ale chcialem to zrobic na lepszym chlodzeniu wiec zrobilem chlodzenie typu open window. Postawilem kompa na parapecie i dalem na niego nawiew 80x80 zasysajacy lodowate powietrze z zewnatrz. Rdzen w spoczynku mial temperature 22 stopnie :)

Dalem test na 590/580 i przeszlo bez artow ale sie skonczyl z wynikiem 3989 pkt w smarku 05 wiec dalem na 595 i wyszedlem zrobic sobie kawe. Wrocilem to patrze ze wyskoczyl "3d mark error jakistam". No i po prawej stronie monitora byla taka zielona poswiata od gory do dolu na szerokosc 3-4 cm od brzegu monitora. No to wiadomo reboot ale wchodze do biosu a tam tez zielona poswiata to od razu pomyslalem ze padnieta i sie nawet ucieszylem bo moze bym wymienil za doplata na 6800 :) Ale potem podlaczylem inny monitor ale on nie chodzil w 1024 @ 85hz to zmniejszylem na 800x600 60hz i na tym monitorze nie bylo poswiaty - podlaczylem z powrotem moj i juz bylo ok :rolleyes:

Znowu krece i testuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę brać 1024DDR ?? można ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> dwie te kości Kingston DDR 512MB 400MHz czy musze brać Kingston DDR 1024 MB/333 (2 x 512) Dual DDR ?? tak pozatym jaki procesor radzicie za te 400-500zł co mi zostanie ?? a tak jak wam się nudzi :P http://www.bitcomputer.pl/catalogue.php?ca...e14a91d9036a1c1 wybierzcie stąd najbardziej optymalne rozwiązanie (moja płyta obsługuje dual channel

Edytowane przez C!@zzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę brać 1024DDR ?? można ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>  dwie te kości Kingston DDR 512MB 400MHz czy musze brać Kingston DDR 1024 MB/333 (2 x 512) Dual DDR ?? tak pozatym jaki procesor radzicie za te 400-500zł co mi zostanie ?? a tak jak wam się nudzi :P 1320121[/snapback]

 

wez najtansze jakie sa np te z prolinu za 189zł za kostke 512ddr 400 i tak nie ma roznciyc wiec nie ma sensu przepłacac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli muszę brać 1024DDR ?? można ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span>  dwie te kości Kingston DDR 512MB 400MHz czy musze brać Kingston DDR 1024 MB/333 (2 x 512) Dual DDR ?? tak pozatym jaki procesor radzicie za te 400-500zł co mi zostanie ?? a tak jak wam się nudzi :P 1320121[/snapback]

Czy ty widziałeś jaki jest topik tego wątku??? To właśnie przez takie posty jak twój ten wątek ma juz 72 strona. Wiec bądź tak miły i z takimi pytaniami wal do odpowiednich tematów...ludzie co za dzieciarnia..czy ty nie umiesz czytac??!?!? Ileż można gadac, prosić, tłumaczyć .pewnie nawet nie czytałeś regulaminu tego forum....ehhhh szkoda słów

Edytowane przez Czaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość per3z

Juz mowie:w grach srednio wzrosto ok.1fps :)

W markach 50-100 pkt wiecej,ale moze byc to dzielem przypadku,odnosze sie do sterow 75 90 a Extreme,jade na tych nowych,ale nie ma sensu chyba zmieniac...No chyba ze ktos namitnie gra np.w Splinter Cella tam podobno sa spore roznice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...