Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

kuba nie przejmuj sie , w moim sparklu dam 560 i mam arty ale za to 550 jest gites , memki fanie hulaja bo 1280 , dzis zakladam blok na gpu moze uda sie cos z rdzenia wydebic jeszcze , relacja juz nie bawem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

ostatnio stalem sie posiadaczem karty

"XFX GeForce 6600 GT / 128MB DDR3 / AGP 8X / Dual DVI / HDTV"

wrazenia niezle , wiatrak cichy , tylko smutne dla mnie jest to ze niestety nie widze temperatury karty :/ . a tak pozatym to :

 

Pierwszy test.

 

sterowniki Nvidia 71.89

11x166

karta 500/1000 ( stock )

3dmark01 : 12939

3dmark03 : 7276

3dmark05 : 3312

 

Drugi test.

 

sterowniki Nvidia 71.89

11x166

karta 550/1100 ( small OC )

3dmark01 : 13791

3dmark03 : 7961

3dmark05 : 3603

 

procka narazie nie krece bo upaly i box cooler go zabiją :/ ale juz szykuje sie na pentagrama wiec wyniki niedlugo skocza. sa narazie w normie ? ?

Edytowane przez KEILTNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość sprzedać swojego Radka po dobrej cenie

myśle że dołożyłbym z 250-300zeta i kupił jakiegoś dobrze podkręcalnego

GF 6600GT AGP , może ktoś doradzi jakis w miarę tani model który spoko pójdzie na Core 540MHz i Mem 550MHz (1100)

Wiem że tak spoko sie kręcą Gainwardy ale te grafy są w cenie ponad 850zł

a to juz troche za drogo :/

Edytowane przez magx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz sparkla :P coprada niema żadnej gierki ani nic ale zobacz w mój podpis (jak sie kreci, wynik smarków shitowy przez proca)

1472544[/snapback]

Przepraszam ale nie zgadzam sie ;) Jedne sparkle sie kreca a drugie nie ;)

to tak jak z prockami czy pamieciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem GF6600GT. Kryterium jest oczywiscie wydajnosc, ale takze ciche i efektywne chlodzenie - jesli w tym aspekcie bedzie bieda to zaloze zalmana. Czy moglibyscie mi cos doradzic? Do tej pory myslalem nad Gainwardem Ultra - Golden Sample i nad Galaxy, choc nie jestem pewien co do tej firmy. Fundusze ~1k PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość sprzedać swojego Radka po dobrej cenie

myśle że  dołożyłbym z  250-300zeta i kupił jakiegoś dobrze podkręcalnego

GF 6600GT AGP  , może  ktoś doradzi jakis w miarę tani  model który  spoko  pójdzie na  Core 540MHz i  Mem 550MHz (1100)

Wiem że  tak spoko sie kręcą  Gainwardy  ale  te  grafy są w cenie ponad 850zł

a to juz troche za drogo  :/

1472515[/snapback]

Jeśli ten Twój szafirek jest OK to myślę, że na 6600GT nie ma sensu zmieniać. I jeszcze dopłacać 300zł. Różnice w wydajności są niewielkie (no oczywiście to zależy w jakich grach, a 3DMarki to można OKDP). Ja wymieniłem tylko dlatego, że radek mi padł (miałem SE@Pro). Sens takiej wymiany widzę tylko wtedy, jeśli Twoim głównym systemem jest linux - sterowniki NVidii są o niebo lepsze niż ATI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko na szybko.

Jak dotchniecie pamięci na swojej grafie taktowanie standard czyli 500/900 to gorace macie?? U mnie na Colorful są jakies dziwnie gorące. Niewiem czemu, ale są gorące. Jak dotchne. Może możecie mi pomóc??

A i wywaliło mnie dziś i w niedziele jak grałem z NFSU2.

Możecie mi pomóc??

 

Wina grafiki

Zasilacza

Czy upału, który panuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko na szybko.

Jak dotchniecie pamięci na swojej grafie taktowanie standard czyli 500/900 to gorace macie?? U mnie na Colorful są jakies dziwnie gorące. Niewiem czemu, ale są gorące. Jak dotchne. Może możecie mi pomóc??

A i wywaliło mnie dziś i w niedziele jak grałem z NFSU2.

Możecie mi pomóc??

 

Wina grafiki

Zasilacza

Czy upału, który panuje??

1473706[/snapback]

hehe wina taktowan ;) normalne ze tak taktowany uklad sie bedzie grzal ;) nie martw sie o nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczełem zabawe z OC :D

Pamięci bez rzadnych radiatorkó ida na 1100MHz dalej się boję bez radiatorków może dam 1150. Narazie testuje GPU.

 

Panowie powiedzcie mi czy w 3demarku03 Sound test jak lata samolot na lewym skrzydle ma 5-6 czarnych kropeczek to artefakty czy bład w grafice?? Bo grafa przechodzi bez zacięć ale sa te małe kropeczki.

 

THX za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczełem zabawe z OC :D

Pamięci bez rzadnych radiatorkó ida na 1100MHz dalej się boję bez radiatorków może dam 1150. Narazie testuje GPU.

 

Panowie powiedzcie mi czy w 3demarku03 Sound test jak lata samolot na lewym skrzydle ma 5-6 czarnych kropeczek to artefakty czy bład w grafice?? Bo grafa przechodzi bez zacięć ale sa te małe kropeczki.

 

THX za odpowiedz.

1473791[/snapback]

POWIEM tak : 3d mark 2003 ma zjeb**** sposob nakladania tekstur ;) sie nadaje na smar do czołgu :) nie to nie jest artefakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci test.

 

sterowniki Nvidia 71.89

11x200

karta 550/1160 ( OC )

3dmark01 : 15927

3dmark03 : 8403

3dmark05 : 3733

 

na 560 na rdzeniu widze artefakty w markach :( pamieci wieczorem sprubuje wyzej . Te obecne wyniki sa bez artefaktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja 6600GT coś szwankuje w NFSU2 przycina i ja to widze. Byłem u kumpla i grałem na 6600GT Gigabyte a64bit i mobo asusa. U mnie się tnie widze to u niego wsio płynnie. Czy to może być winą dużej temperaturki procka?? Czy to raczej grafa?? Dodam że jak wezme na medium też przycina. Poprostu w niektórych momentach jakby gra się odgrywała.

 

Pomórzcie. Dajcie nazwe sterów na jakich graliście w NFSU2 i wsio było ok. Walne od nowa windowsa, może to coś pomorze. Ale moim zdaniem wygląda to na przegrzewanie procesora, albo grafki.

 

POMÓRZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO mobo mam VIA_HyperionPro_V5.00A.0 wczesniej jakieś starsze ale na tej windzie. A do grakiki miałem na tej windzie 71.89 a teraz mam 72.12

FarCey też się przycina :cry: Niewiem czego to wina bo w 3demarkach nic nieprzycina i wsio idzie dobrze. Tylko w grach przycina. Może uda mi się sprawdzić na kolegi zestawi z 64 bitowcem na pokładzie.

 

 

Panowie Fast Write wyłączyłem troche daje, ale prawie to samo.

Ale znalazłem Ciekawą opcje obok Fast Write a mianowicie

AGP 3.0 Calibration cycle mam ustawione na Enable czyli włączone. Jakbym to wyłączył to dało by to coś?? :blink:

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO mobo mam VIA_HyperionPro_V5.00A.0 wczesniej jakieś starsze ale na tej windzie. A do grakiki miałem na tej windzie 71.89 a teraz mam 72.12

FarCey też się przycina :cry:  Niewiem czego to wina bo w 3demarkach nic nieprzycina i wsio idzie dobrze. Tylko w grach przycina. Może uda mi się sprawdzić na kolegi zestawi z 64 bitowcem na pokładzie.

1475350[/snapback]

omg panowie ale macie problemy :) To nie wina sprzetu :) wejdz chlopie do BIOS-u i znajdz przyczyne a bycmoze znajdziesz :) USTAW AGP APARATURE SIZE na 512MB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejde wejde. Już się ucieszyłem jak podpowiedziałem mi co trzeba zrobić. Teraz ściągam nowe stery. Jak niepomorze to co podałeś to nowe stery wyprubuje jak to niepomorze lece do kolegi który ma mniej więcej taki sam sprzęt mobo takie same iodentyko 1GB ram procek 2400, ale to dużej różnicy niema. Wsadzimy moją zobaczymy jak u niego tnie. TO znaczy ze grafa padnięta odsyłam daje mi nową albo kase. Jak da kase to kupuje Galaxy 1.6ns albo np. xfx albo Gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to niedało i niemoge ustawić 512 MB mam nawięcej 256. Ale i to nic niedało.

 

Ale mam dla was jedna może ważna wiadomość. W teście 3demarku05 jak jest test CPU ten potwór wyłania się w wody to komp się zrestartował. Moim zdaniem to że przycina się NFSU2 to jest wina zadużej temp na procku.

Jesli możecie to napiszcie co moze byc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie :)

 

Czytam ten topic bez przerwy i sie ciesze ze u mnie wszystko w porzadku z moim leadtekiem :D

Karta sie powoli dociera - dawniej 550 i arty teraz 570 i luzik w nfsu2 i mohpa :D

Pasta OCZ Ultra 5+ i nawiew 120mm w srodku budy + 90mm wyciagajacy z tylu oba na 5V w windzie, do gier 12V :)

 

Phantom

Jesli masz fundusze ~1k to kup modowalnego 6800 :)

 

Wincento

Bez urazy, ale pospieszyles sie z wyborem tej karty i teraz masz...

nie pamietam moich dokladnych wynikow ale byly lepsze chociaz mam gorszy sprzet, nawet bez podkrecania (p4 2.4, ram 266 1gb no name, mobo gigabyte ie533 czyli shit)...

 

Albo nie, sory, sprawdzales zasilacz? bo jak dla mnie to 360W jest troche malo na tyle sprzetu...

 

Aha i prawie zapomnialem, do VerB'a:

Bawiles sie nibitorem z tego co czytalem, a udalo ci sie zmienic timingi pamieci?

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nastroju kopac tego tematu , moze mi ktos napisac jak sie wylacza testowanie ustawien w sterownikach do NV ??

1475426[/snapback]

w rvia tunerze:

 

POWER USER --> Overclocking\Global --> DisableClockTest 1 i jaaazda VerB życze powodzenia, szkoda ze ja nie mam wody, wrzuć do zbiornika lodu bedzie jeszcze lepszy wynik B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie niech się wreszcie za porządne kręcenie mojego Szparkla wezmę...bez artefaktów najstabilniej gpu 550 biega (co bym nie włączył śmiga bez błędów) 568 - max, później zwiecha totalna - pasuje przesmarować czymś lepszym rdzeń. Pamiątki poszły mi w wyziębionym do jakichś 7 stopni pokoju na 1302 MHz (bez chłodzenia jakiegokolwiek) - oczywiście krzaki występują...

 

Trochę nie jestem ostatnio w temacie więc zapytam - zakładając Zalmana VF700 na 6600GT da się założyć w końcu te radiatorki na memki ??...

 

Pasowałoby wymęczyć wreszcie tą kartę :)

 

PS. Bez radiatorów pamiątki śmigają 1172 (bez jakichkolwiek artefaktów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic to niedało i niemoge ustawić 512 MB mam nawięcej 256. Ale i to nic niedało.

 

Ale mam dla was jedna może ważna wiadomość. W teście 3demarku05 jak jest test CPU ten potwór wyłania się w wody to komp się zrestartował. Moim zdaniem to że przycina się NFSU2 to jest wina zadużej temp na procku.

Jesli możecie to napiszcie co moze byc.

1475490[/snapback]

 

Masz problem :| Poradz sobie sam :) jest duzo mozliwosci :) chcesz pogadac to napisz do mnie

moje gg : 6214772

Edytowane przez KUBA TM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...