Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

Wałek na 100% nawet widać że gościu nie che się za bardzo rozpisywać i odpowiadać na pytania .

To że to wałek to normalka , jest ich troche na tego typu aukcjach

problem w tym że są osoby na TWEAKU które w to wierzą :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum że za 470zł niekupisz 6600GT GOŚCIU to tak jakbyś zobaczył Mercedesa ML'a za 1000zł czyli za cene malucha. Zrozum to no wałek jak 350 :lol:

 

27 komentarzy można zrobić na handlu nakleikami tanimi cześciami od kolegów do 100zł A później przewalić kogos na 100zł i od nowa polska ludowa :lol:

 

Nieździw się jak po wpłacie na konto niedostaniesz żadnej paczki

Oraz jak przy wysyłce za pobraniem dostaniesz cegłe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od GF 6600 GT ma 4 potoki ?? i od kiedy 6600 ma 4 potoki. Tu normalnie smierdzi na kilometr...

1476567[/snapback]

ten szczegół to ja odrazu wyczaiłem ale pomyślałem że gość jest ciemny chyba zrezygnuje bo wole mieć 6600 niż 6600gt w postaci cegły lub figi z makiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie jestem ostatnio w temacie więc zapytam - zakładając Zalmana VF700 na 6600GT da się założyć w końcu te radiatorki na memki ??...

 

1475935[/snapback]

Ja dziś zakładałem tego Zalmana na swoją i nijak nie mogłem wpasować radiatorków na pamięci a szlifować to chyba nie ma sensu tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zakładałem tego Zalmana na swoją i nijak nie mogłem wpasować radiatorków na pamięci a szlifować to chyba nie ma sensu tak mi się wydaje.

1476636[/snapback]

da sie go gościu sprzedaje 6600 na allegro taką z tym chłodzeniem ale widać że różne radiatorki zastosował tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ludziska jestem w domu i zaraz zaczynam krecic :) juz niedlugo wyniki i relacja :)

 

UPDATE:

no i [gluteus maximus] z OC , system mi sie spierniczyl i zamyka mi aplikacje , to nie wina mem !!! goldmem czysty wrrr

Edytowane przez VerB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie go gościu sprzedaje 6600  na allegro taką z tym chłodzeniem ale widać że różne radiatorki zastosował 1476647[/snapback]

Miałem na myśli te co są w komplecie. A tak wogóle to jest bardzo mało miejsca żeby coś upchnąć i trzeba dobrze pokombinować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GF 6600GT Winfasta 560/555 gdy chce dac wiecej pamieci wyskakuje jakis bload ze nie przeszlo testu, podkrecam sterownikiami XG-76.41_ HD-[Guru3D.com]... w riva tunerze jest tak samo :( co mam robic ?? napiszcie GG: 2034747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od GF 6600 GT ma 4 potoki ?? i od kiedy 6600 ma 4 potoki. Tu normalnie smierdzi na kilometr...

1476567[/snapback]

no z tego co ja wiem (i byla wielka bitwa wlasnie o potoki w 6600GT) to ta grafa ma konstrukcje 4x2..a nie 8x1...wiec ma 4 potoki...wiec ja tu walka nie widze zadnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU sprawdzałem PRIME 95 więc CPU czysty. Temp coprawda 52 stopnie na maxie ale chodzi spoko. Teraz przetestowałbym pamięci. Wiecie jaki program jest do tego celu najlepszy??

A może to w biosie coś źle ustawione?? I dlatego karte zwalnia??

Ciekawe jakby było na Radku 9800PRO :lol:

 

Mógłbym wsadzić mojego 6600GT do siorki sprzęta.

 

MA athlona 1700 mobo ESC kt 400 chyba dysk 40GB i 4mx'a 256RAM ale ma zasilacz codegen 300W i boje się zę pójdzie z dymem cały komp i moja grafa :cry: więc chyba niebędę ryzykował podłaczeniem.

 

Ludzie jak wiecie jak włączyć teścik w NFSU2 żeby pokazywało ile mam FPS dajcie znac jak to zrobić. Z góry THX

Edytowane przez wincento101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co ja wiem (i byla wielka bitwa wlasnie o potoki w 6600GT) to ta grafa ma konstrukcje 4x2..a nie 8x1...wiec ma 4 potoki...wiec ja tu walka nie widze zadnego

1477006[/snapback]

GF6600/GT ma architekture 8x1!

post-11450-1117711279_thumb.jpg

Edytowane przez Kepons

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego co ja wiem (i byla wielka bitwa wlasnie o potoki w 6600GT) to ta grafa ma konstrukcje 4x2..a nie 8x1...wiec ma 4 potoki...wiec ja tu walka nie widze zadnego

1477006[/snapback]

Tak tak racja tylko ze 6600 nie ma ani 4x2 ani 8x1 - jest czyms posrednim. Posiada 4 ROPy 8 TMU i 8 jedn. pixel shader wiec nie jest 4x2 bo by mial tylko 4 jednostki pixel shader ani nie jest 8x1 bo wtedy by mial 8 ROPow.

 

GF6600/GT ma architekture 8x1!

To ze riva tuner tak pokazuje to jest jakikolwiek wyznacznik???? Kiedys 5900 tez byl 8x1 a jak sie okazalo jest 4x2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum że za 470zł niekupisz 6600GT GOŚCIU to tak jakbyś zobaczył Mercedesa ML'a za 1000zł czyli za cene malucha.

od kiedy maluchy kosztuja 1000zl :0?

 

Jaki jest najwydajnieszy 6600gt z cichym chlodzeniem? Czy w ogole jest jakis model ze stockowym wentylatorem, ktorego nie bedzie trzeba zmieniac od razu po zakupie :blink: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam sprzęt jak w podpisie, niestety na początku tygodnia karta graficzna (po 2 m-cach) odmówiła posłuszeństwa :(. Nie widać na niej śladów spalenia, nie była zakurzona itp. Oddałem ją w ramach gwarancji ...

Może ma ktoś pomysł jaka była przyczyna jej zejścia - trafił mi się felerny egzemplarz, czy co?

 

Pozdrawiam i życzę mniej problemów ze sprzętem ...

Edytowane przez Andrzej_K-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie bylo chlodzenie na tej karcie??

1478140[/snapback]

Karta wygląda tak, nie była kręcona, temp. karty w sterownikach ok. 57-59 stopni, temp. w obudowie nie przekraczała ok. 30 stopni.

 

Edit.

Aha napięcia podawane przez zasilacz (mierzone zwykłym miernikiem - ale już z GF2MX, bo wcześniej nie miałem czym zmierzyć niestety, a biosowi za bardzo nie ufam ...): linia 5V -> 5,07V-5,14V; linia 12V -> 12,08V-12,2V, więc raczej w normie.

Edytowane przez Andrzej_K-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...