Skocz do zawartości
Slayer

Geforce 6600 GT - AGP

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest kwestia tego ile mam kasy to byl tylko przyklad co moglby zrobic handlowiec jakiejkolwiek polskiej firmy - prosta rzecz ktora przyniesie zysk i nie wierze ze polscy handlowcy tego nie zrobia. A zagraniczny hurtownik sprzedalby nawet i 15-20 sztuk a jesli bylby to zaprzyjazniony hurtownik to nawet 5 sztuk. Takie sa zasady wolnego rynku i biznesu i tego (na szczescie) nie zmienisz. I spokojnie - wiem co mowie bo troche w tym siedze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam i tak wolę X700PRO ew XT. Procka i tak zmieniam na A64 więc PCX mnie nie przeraża, wprawdzie muszę poczekać z miesiąc ale X700 też wymiata 6 vertexów (6600GT - 3). Obie karty są dużo lepsze od semgentu 9800xt, 5950u a ceny w porównaniu ze starszymi kartami też są OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

raczej ten 1,6600 osiąga około 4700 pkt w 3dmarku,Fx 4900

 

http://pclab.pl/art12187.html

 

ja na swoim Leadteku mam 6500 pkt.ale 6600 mozna podkręcić na ok 7000 pkt

 

 

na AGP może pojawia sie tuz przed świętami choć baardzo wątpię, w USA pojawiły się dopiero pierwsze egzemplarze

 

co do ceny to bedzie nie niższa niż 980 zł, moze nawet i ponad 1000 zł,zwłaszcza,ze 6800Le i 6800 znacznie podrozały ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam czekam na GF 6600 AGP :wink: Nie starszcie mnie ze bedzie kosztowal okolo 1000 zl :roll:

Na PCI-E kosztuje jakies 650 zl [ http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14647 ]

Wydaje mi sie ze cena wersji AGP nie powinna przekroczyc 800 zl :?:

 

Gdyby nie to ze w moim przypadku byla by konieczna zmiana procka na LGA to moze bym sie "rzucil" na tego GB + plyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja AGP kosztowac będzie 50-70 zl wiecej :o

czyli za 670zl spokojnie wersje nonGT kupic będzie można. Kolega ma 6600 na pcx i po zamontowaniu radiatorqw podrkecil ja do 300@370 500@575 i mowi że czeka na jakies testy OC bo jemu narazie sie niewiele wiecej grzeje niz na standardowych ustawieniach... OC wersji GT niejest jush takie super :) natomiast ta nonGT mysle ze pujdzie na 450 660 ciekawe jak wtedy będzie z wynikami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam i tak wolę X700PRO ew XT. Procka i tak zmieniam na A64 więc PCX mnie nie przeraża, wprawdzie muszę poczekać z miesiąc ale X700 też wymiata 6 vertexów (6600GT - 3). Obie karty są dużo lepsze od semgentu 9800xt, 5950u a ceny w porównaniu ze starszymi kartami też są OK.

A powiedz mi od kiedy to sa plyty pod AMD 64 z PCI-e ? ? ?

bo mi sie wydaje ze nawet jeszcze takich nie ma w sprzedazy . . . dopiero nf4, ultra i SLI maja porty PCI-e

a skoro to sa nowosci to zaplacisz za taka plytke ladnie . . .

pomijajac sam fakt ze wszystkie ktore do tej pory widzialem byly pod s939 ... = drozszy procek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość bachus81

moja wcześniejsza wypowiedź się sprawdza jak do tej pory 8)

 

w USA już praktycznie nie ma 6600GT na AGP, ceny są o ok 50$ wyższe niż wersji na PCIE,

 

6600 na AGP jeszcze sie nie pojawiła w sprzedaży

 

 

 

generalnie ceny graf rosną, topowe modele są na wyczerpaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na necie pojawiliy sie informacje o 6610XL, czyli 6600 z pamieciami 2,0(na jakims screenie widzialem jakies oznaczenie z koncowka -22 ale napisali ze sa 2.0 wiec nie wiem) oraz zegarami 400/400, ciekawe ile bedzie kosztowac i czy 6610xl wyjdzie na agp :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ! powiedzcie mi czy opłaca sie czekac na te karte czy lepiej kupic radeona 9700 pro bo moge wylozyc max 850 zl a ten człowiek z radeonem chce szybko sprzedac wiec niemam wiele czasu. Pomóżcie mi prosze . z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvie1 - ja bym na twoim miejscu nei czekal tylko kupowal, te radki chodza po 700zł, takze jak kupisz to nic nie stracisz bo potem spokojnie se sprzedasz, a na rozdzialki 1024 i medium spokojnie ci starczy spokojnie przez okolo rok

 

co do ceny 6600AGP, pewnie spadna w ciagu paru tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie kiedy wyjdzie ten zwykły 6600 na AGP? i która karta lepsza GF6600 czy FX5900XT?

Moj boże... nie wiedziałem ze nadal są ludzie którzy myślą że FXy to super grafy...

 

PS. Sparkle 6600GT już jest w www.barwkomp.pl ...

za ok 1150zł :)

 

Człowieku FXów sie już nie kupuje !! do 1000zł jak na razie tylko ATi (ewentualnie jak wyjdą te 6600 ...)

 

Ehhh... dzięki bogu wyszło X800SE na razie od MSI za 1650zł... no ale jak X800Pro od MSI kosztuje 2100zł !!

to poczekamy na sapphire i inne firmy... Jeżeli teraz X800Pro od sapphira kosztuje 1750zł to X800SE ok 1350zł pewnie...

 

faktycznie w vertex shader na 3DMarkach 01, 03, 05 ATi kopie tyłek nVidii !!

a w pixel shader odwrotnie...

 

Ja jednak pozostane przy Ati :) - Bo kompletowałem sprzęt pod HL2 !! nie Dooma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvie1---ja bym na Twoim miejscu jeszcze troche poczekał a jeśli miałbym cokolwiek brac to wolałbym GF6600GT nawet mając do wtboru R9800pro i tego GF...

Karta Nvidii jest poprostu szeybsza i lepsza mimo że posiada 128-bitową szynę pamięci to nawet z włączonymi AA/AF i to w rozdziałce do 1280x1024 w wielu testach pokonuje Radeona9800pro...Lepiej poczekaj ze 2 miechy tak jak twierdzi dzieciol4....

 

Quam--co z tego że NV dostaje po pupie w markach w testach VS porównując np x700 z gf6600 skoro w grach nieco szybszy jest GF...

Te testy to są syntetyki a różnica wynika z tego że GF maja 3 jednostki VS a radki 6...

 

Co do X800SE to zapytam tylko z czego tu sie cieszyć!!!!????

Ja osobiście niewidze przyszłości dla tej karty za taką cene -zwłaszcza że jest wolniejsza od GF6800std i o 300zł droższa..No chyba że tak jak większośc GF i niektóre radki x800pro edzie się ładnie modowała....

 

I na koniec...Gf6600GT bije radzia 9800pro w HL2 a topowe karty ATI tylko nieznacznie wyprzedzają układy NV....

Tak że stwierdzenie--zostaję przy ATI bo kompletowałem sprzet pod HL2 a nie pod DOOMa3 jest niezbyt trafne....

HL2 na NV i na ATI chodzi znakomicie a DOOM3 już niekoniecznie...

 

Posumowujac dvie1--poczekaj jeszcze ze 2-3 miechy a nie pożałujesz ceny spadna napewno i to być moze dosć znacznie...

Jest to pewne tym bardziej że NVIDIA i ATI(ci zresztą już 1 grudnia) wprowadzą ulepszone wersje swoich chipów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki ale mimo wszystko 2 miesiace to wiecznosc dlatego chyba zrobie tak jak mowi Dev-o kupie tego 9700pro a za kilka miechów sprzedam. jest to pewne ryzyko ale moze sie uda. obym nie stracił na tym duzo. jeszcze raz dzieki

 

a myslice ze te ceny spadna do góra 900 zł? (czyli o 261 zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domell... ty chyba niedokładnie posty czytasz... a mi sie 2x nie chce pisać tego samego... ale napisze...

 

Kupuje taką grafe z myślą o graniu w AA !! A jezeli i 6800 i X800SE

oferują mi TO SAMO w AAx4 ??

 

A co do ceny przeczytaj mój post wyżej jeszcze z 3 razy i sie wypowiadaj...

 

A co do X700 a 6600 to X700Pro faktycznie przegrywa z 6600GT ale wersja 128Mb jest te 300zł tańsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quam...

Wersja X700XT też jest wolniejsza-minimalnie ale jest---

 

Ze co????X700pro 128mb jest 300 zł tańszy od GF6600GT????

Tjaaa-chyba porównując obecnie wersje radka na PCI-e a GF6600GT na AGP...bo jesli brac pod uwagę ceny kart PCI-e to GF6600Gt Leadteka jest za 900 zł a radek Sapphire za 870 tak że moze chodziło Ci o 30 zł.....

Rx800Se innych producentów pewnie bedzie gdzies za ok 1400 zł...

Tylko jeśli chcesz grac w AA/AF to mozesz -dokładając-150 zł kupić ASUSA GF6800GE a za 1670 już masz GF6800GT Leadteka czyli praktycznie Ultre bo 90% tych kart kręci się na Ultre...

No , chyba że wolisz karty ATI to spoko..każdy bierze to co woli...

 

 

dvie1--Twój wybór..Powiem tyle--Na Radku 9700 napewno się nie zawiedziesz bo spokojnie możesz na nim pograc jeszcze kilka miechów albo i rok i to wcale w nienaniższych rozdzielczościach...

 

ja myśle że niedługo ceny spadną do poziomu cen kart GF6600Gt na PCI-e...

2 miechy temu jak NV43 wchodziło na rynek też kosztowało powyżej 1000 zł...A teraz dochodzi jeszcze wspominana przezemnie premiera ``nowych`` kart graficznych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli chcesz grac w AA/AF to mozesz -dokładając-150 zł kupić ASUSA GF6800GE a za 1670 już masz GF6800GT Leadteka

qrde... zal mi wydawać 1670zł z myślą ze za kilka dni/tygodni może sie okazać że znowu czegoś nie mam...

A może sie okazać, ze tylko 1500zł bedzie LIMIT na grafe ... i z dokładania nici... chociarz Asus V9999 GE albo X800SE, MUSZE mieć te 256Ramu bo to i w AA pomaga... i do nowszych tytułów się przyda...

 

czyli praktycznie Ultre bo 90% tych kart kręci się na Ultre...

Ale czemu nie ma wyników jak oryginalna Ultra ?? ... Qmpel ma na zegarach 400/1200 Leadteka 6800GT i sie mnie pyta czemu nie ma wyników w 3Dmarkach jak Ultra ?? ...

 

No , chyba że wolisz karty ATI to spoko..każdy bierze to co woli...

Po prostu sprzęt od roku kompletuje pod HL2 ... a z testów na X-bit labs GF w 1280x1024 z AAx4 nie wypadły zbyt obiecująco...

 

PS. Nie jestem zadnym maniakiem ATi ale po machlojach z FXem 5900 XT nie potrafie odbudować zaufania do nVidii... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu sprzęt od roku kompletuje pod HL2 ... a z testów na X-bit labs GF w 1280x1024 z AAx4 nie wypadły zbyt obiecująco...

a to ciekawe...bo wg xbit powinienes wywalic swojego p4 na smietnik, bo w hl2 to on sie zdecydowanie nie sprawdza...i co zrobisz to ? nie..bo na obu procach mozesz spokojnie pograc, a ze p4 daje Ci cos czego nie masz w np.a64, to wlasnie dlatego dokonales takiego, a nie innego wyboru...z ati i nv jest podobnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...